15
new stories - click to show

Rodina 21

Description:

Rodina21 - portál pro moderní a aktivní rodinu 21. století, inspirovaný životem.

URL:

http://www.rodina21.cz

Catalog:

Lifestyle → Rodičovství

Publishes:

3.5 items/week

Originál nebo padělek?

1:45
Hradecká galerie shromáždila falza v hodnotě 200 miliónů. Některé obrazy jsou záměrně namalovány tak, aby oklamaly. Některé sochy jsou věrnými kopiemi The post Originál nebo padělek? first appeared on Rodina21 .

Malá šéfkuchařka: NA KAŠI

16.October
Nevím, jak vy, ale kaše je podle mě bezvadná záležitost. V první řadě vede bramborová a krupicová. Ale následuje ji The post Malá šéfkuchařka: NA KAŠI first appeared on Rodina21 .

S úsměvem a nadějí i přes trápení

12.October
Život přináší mnoho událostí, těžkých i radostných. A některé životy sledujeme a držíme palce po celou dobu fungování našeho webu. The post S úsměvem a nadějí i přes trápení first appeared on Rodina21 .

Přibývá prvňáčků s oční vadou

11.October
Důležitou prevencí je pobyt na čerstvém vzduchu i správné osvětlení V Česku trpí každé dvanácté dítě ve věku do čtyř The post Přibývá prvňáčků s oční vadou first appeared on Rodina21 .

Mezi námi: Povídej

8.October
V programu POVÍDEJ se propojují dva světy. Svět seniorů ze seniorských zařízení a svět dětí z mateřských či základních škol po celé The post Mezi námi: Povídej first appeared on Rodina21 .

Podzim budiž pochválen

6.October
Předpověď počasí hlásí poslední teplé dny, před námi byl víkend. V úterý následovaný svátkem sv. Václava a s ním spojeným dnem zaslouženého The post Podzim budiž pochválen first appeared on Rodina21 .

Laskavost k sobě i jiným

4.October
Jak se na sebe dívat laskavě? Co když je pokojíček plný hraček, které ožívají vlastními příběhy? Jak si poradit, když The post Laskavost k sobě i jiným first appeared on Rodina21 .

Nošení dětí: mýty a fakta

2.October
Nošení dětí na těle je lidoopům přirozené. Hustou srst však současnému člověku nahradily různé pomůcky – šátky, ergo nosítka nebo The post Nošení dětí: mýty a fakta first appeared on Rodina21 .

Dává mi to smysl – II. část

30.September
O cestě k vysněné práci, která pomáhá druhým, jsme si povídaly minule. Co všechno nabízí sociální podnik 2Fabion, pečující jak The post Dává mi to smysl – II. část first appeared on Rodina21 .

V kolektivu oblíbená

28.September
Satirická hořkosladká cesta mezi knihami V roce 2018 „debutoval“ Pavel Taussig ve svých téměř pětaosmdesáti letech v češtině se svými The post V kolektivu oblíbená first appeared on Rodina21 .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes