Ronnie's World

URL:

http://www.ronnie.cz/

Catalog:

Sport → Fitness

Publishes:

4.7 items/day

All Natural Protein Pancakes - pravé jídlo

9:52
Poslední novinkou od společnosti PROM-IN jsou palačinky, které jsou skvělým hodnotným jídlem vyrobeným z těch nejlepších surovin.

Derrione Hill 9,5 týdne před bojem o profi kartu

17:28
V jaké formě se nacházel americký kulturista Derrione Hill necelých deset týdnů před bojem o profi kartu na letošním NPC North American Championships?

Seonghwan Kim 17 dnů před prvním startem ve dvěstědvanáctce

14:14
V jaké formě se nachází korejský profesionál Seonghwan Kim sedmnáct dnů před svým prvním startem v kulturistice mužů do 212 liber?

Nicolas Koeu 3 dny před Wasatch Warrior 2020

13:12
V jaké formě se nachází americký profesionál Nicolas Koeu, který nebude chybět na pódiu soutěže Wasatch Warrior při restartu letošní sezóny?

Radikální změna (23.): Z šílených 138 kg jsem se propotil až na 79 kg

11:59
"Vyžral jsem se a vychlastal na 138 kg a to už bylo vážně moc!" Jak se Franta stal z alkoholika trojbojařem a strongmanem?

Bryan Balzano 6 let po zisku profi karty buduje objemy pro profesionální debut

8.July
Bryan Balzano šest let poté, kdy získal profesionální kartu, buduje objemy pro profesionální debut. Jak se mu to daří a jaké má mezi profíky cíle?

Jak na OCR překážky (III.): Obratnost

8.July
Dnes vyrážíme do terénu! Na venkovních překážkách v Gladiator Race Areně se s Ollie, Lukášem a Zdeňkem naučíte, jak na obratnost!

Dwayne Walker 3,5 týdne před Wings of Strength Tampa Pro

8.July
Jak si vede zajímavý jamajský profesionální kulturista Dwayne Walker v přípravě na svůj první start mezi těžkotonážníky?

Ze světa vědy: Potenciál využití kreatinu mimo sportovní výživu

8.July
Jaká je úloha kreatinu v těle a jaké mohou být jeho další benefity kromě tradičně zmiňovaného zvyšování fyzického výkonu?

Wild Monkey Challenge 2020 - pozvánka

8.July
25 metrů ručkování, spousta dalších opičích a nindžovských překážek a k tomu přes 4 km běhu. 11. července v pražské Tróji!

Meghan Santa Barbara je za 26 dnů při profi debutu připravena zazářit

7.July
Seznamte se blíže s Meghan Santa Barbarou, kterou už za necelé čtyři týdny čeká profesionální debut v kategorii figure!

Andrea Šantrůčková a Tereza Jirkovská - trénink zad

7.July
Co chystají Andy s Terezou na podzimní závody? Drží si holky formu i mimo sezónu dobrovolně, nebo je Martin Dvorožňák trápí hladem?
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes