15
new stories - click to show

Český rozhlas Jazz

Description:

Český rozhlas Jazz je digitální stanice Českého rozhlasu. Vysílá jazz 24 hodin denně v širokém žánrovém rozpětí od jeho počátků po aktuální fúze.

URL:

https://jazz.rozhlas.cz/

Catalog:

Kultura → Hudba

Publishes:

2.1 items/week

Herak/Bulatkin Q feat. Seamus Blake – The Simple Things

17.July
Skladba The Simple Things Daniela Bulatkina zvítězila v soutěži OSA jako nejlepší jazzová kompozice autora do 35 let. Podívejte se na video s jejím studiovým provedením!

Lakecia Benjamin zapálila svého Fénixe na živě-studiovém albu

11.July
Loni na sebe americká saxofonistka upozornila angažovaným albem Phoenix. Nyní se rozhodla úspěšný titul resuscitovat a překopat na desce Phoenix Reimagined.

Malá tělesa jsou mi bližší, říká Jaromír Honzák k novému albu

9.July
Koncem měsíce vychází nové album Jaromíra Honzáka s názvem Blues of a String Hanging in the Wind. V Rozhovoru měsíce zaznělo několik ukázek v předpremiéře.

Uloveno na síti: Hlásíme letní jazzové bouřky

3.July
Mluvíme-li o počasí, mohou být bouře samozřejmě nebezpečné a výstrahy jsou na místě. Jazzové bouřky ale vždy osvěží a pročistí vzduch.

Kam za jazzem? Čtěte přehled top koncertů léta

2.July
Okurková sezóna letos jazzu v Česku nehrozí. Připravili jsme pro vás přehled zásadních jazzových koncertů léta; na festivalech, ale i v klubech.

Jazzové novinky 27. 6. 2024

29.June
Hledáte tip, kam vyrazit na jazzový koncert? Poslechněte si servis Jazzových novinek s Danielem Vojtíškem!

Oskar Török rozpoutal sólové živly

28.June
Trumpetista Oskar Török po čtvrtstoletí na scéně konečně vydává profilovou desku. A nezklamal ani takhle dlouhatánská očekávání. Jde o nahrávku zralou, nikoliv přezrálou.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes