15
new stories - click to show

Radio Junior

Description:

Radio Junior

URL:

http://www.radiojunior.cz/

Catalog:

Ostatní → Zábava

Publishes:

7.3 items/day

Jitka

0:53
Jitka prý vznikla ze staročeského jména Jutka, a to z německého Judita. Všechna tři jména jsou hebrejského původu a znamenají: ta, která pochází z židovské země, z Judeje.

Poradce pro výživu Ivan Mach v Klubu Rádia Junior

23:28
Až příliš sladké Vánoce aneb jak i na Vánoce mlsat zdravě! Tentokrát vám poradíme jaké dobroty a vychytávky můžete i sami připravit na slavnostní dny. Moderuje Roman Víšek.

Břicho Radegasta. Pohádka o mamonu, nenávisti i lásce

20:33
Bohatý Krkavec bezdůvodně vykáže ze svého statku stárnoucího chalupníka Josku. Tomu pak húkalky ukáží, jak vstoupit do sochy Radegasta. A začnou se dít věci...

Hubertův tajný plán: Ponížení u tabule

19:06
Matilda najde zvlástní starou čepici, která ji přenese zpět v čase až do roku 1951. Tam narazí na Huberta, který je jí nějak povědomý. Co bude dál?

Barbora a Barbara

14:42
Řekové kdysi dávno nerozuměli cizincům a slovem „barbaros“ označovali někoho, kdo nebyl Řek. Takže Barbora je cizinka, která mluví divnou, nesrozumitelnou řečí.

Svatoslav a Svatoslava

14:42
Tahle slovanská jména se dají vyložit jako: slavný, slavná dobrotou. Znáte nějakou dobrou Svatoslavu? A co Svatoslava? Tak jim popřejte!

Blanka a Vivien

14:41
Jména Vivien a Bibiana jsou latinského původu a dají se vyložit jako: plná energie a síly. Blanka a Bianka jsou zase španělská jména a znamenají čistá, bílá nebo bělostná.

Iva

14:41
Iva je zkráceninou jména Ivana, a to úplně prapůvodně pochází ze jména Jan, které se vykládá jako „Bůh je milostivý“. Pěkné, co?

Víte, že existuje povolání ochutnávač zmrzliny? Kolik příchutí denně vyzkouší?

10:30
Jsou ochutnávači tlustí? Na co si musí dávat pozor? Máte mlsný jazýček? Pojďte zjistit, jestli je tahle práce pro vás.

Yvona Müllerová a Petra Vojtíšková z Organizace Home4Pets v Klubu Rádia Junior

3.December
Organizace dříve pomáhala psům bez domova, nyní buduje projekt setkávání lidí a zvířat, kde se potkáte i se zvířaty, kterým se říká hospodářská. Moderuje Veronika Hájková.

Hubertův tajný plán: Útok ze zálohy

3.December
Matilda najde zvlástní starou čepici, která ji přenese zpět v čase až do roku 1951. Tam narazí na Huberta, který je jí nějak povědomý. Co bude dál?

Mistři čarodějové. Porazí chlapec z kouzelnické univerzity velké zlo?

3.December
Mladý Tadeáš sice byl nejlepším studentem Černé univerzity, teď se ale musí vypořádat se zlým spolužákem Černotou. Ten se rozhodl, že všechny na škole zničí.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes