15
new stories - click to show

Radio Junior

Description:

Radio Junior

URL:

http://www.radiojunior.cz/

Catalog:

Ostatní → Zábava

Publishes:

6.7 items/day

Šikana. Skutečné příběhy z českých škol, které byste nechtěli zažít

16:15
Hraný podcast o mrazivých případech šikany podává pomocnou ruku nejen obětem. Upozornění: Seriál pracuje s autentickým slovníkem mládeže. Obsahuje i vulgární výrazy.

BONUS: Rozhovor s Benem Cristovaem

16:15
Ve škole mu říkali Čerňák. Jak se vypořádával se šikanou a s rasismem? Co mu pomohlo a proč je mu líto všech, kteří někomu ubližují?

Neohrožený Mikeš. Odvážná výprava za unesenými princeznami prověří přátelství tří siláků

13:41
Poslechněte si příběh o hrdinném kováři Mikešovi, který chce se dvěma přáteli zachránit ztracené princezny. Cesta, na kterou se vydají, bude nesnadná a protkaná zradou.

Jak zní žraločí píseň

8:36
Pohádky o dvou dobrodruzích a snílcích Josefovi a Josífkovi. Hrají Vlastimil Brodský, Lukáš Hlavica, Miroslava Hozová a další.

Sochař a autor výstavy MegaBrouci Michal Olšiak v Klubu Rádia Junior

21:25
Hmyz je dokonalý v tom, že když se na něj podíváte mikroskopem, můžete si ho donekonečna zvětšovat a zvětšovat. A právě tak vznikala unikátní výstava.

Neplecha ve skříni

20:10
Neplecha ve skříni. Nakoukněte spolu s Hajajou do skříní, v nichž se skrývají krátké tkaničky nebo hladový svetr.

Hájovna Borovina

16.June
Kámoškám Anně, Tereze a Evce se zhroutily jejich rodinné plány na prázdniny. Rozhodnou se, že teda spolu ve třech vyrazí na dobrodružný vandr.

Pusťte si Všudykuk Jany Rychterové

16.June
Tajemné zvíře, které neexistuje, nejrychlejší klavírista světa i příběh o medvědovi, to všechno v jednom dílu Všudykuku.

David Cynk ze zooparku Statek u Merlína v Klubu Rádia Junior

15.June
Co všechno se stane, když si pořídíte velblouda, koupíte mu statek a pak tam s vámi bydlí taky dikobrazi, lamy, papoušci a stovka dalších zvířat? Moderuje Veronika Hájková.

Příliš vážná kravata

15.June
Přiliš vážná kravata. Nakoukněte spolu s Hajajou do skříní, v nichž se skrývají krátké tkaničky nebo hladový svetr.

Paseka v lese

15.June
Kámoškám Anně, Tereze a Evce se zhroutily jejich rodinné plány na prázdniny. Rozhodnou se, že teda spolu ve třech vyrazí na dobrodružný vandr.

Čínský drak. Poslechněte si detektivku z Divokého západu

15.June
V Kalifornii propukla zlatá horečka, ale tímhle městem otřásá něco jiného. Krádež kožešin. Vyšetřování ztíží i nevraživost mezi místními kluky, indiány a čínskými sousedy.

Buen camino. Vyprávění o putování otce se synem do Santiago de Compostela

15.June
Přežít šest set kilometrů pochodu bez chytrého telefonu? Nejen s tím se musí Patrik vypořádat. Měl by se navíc pokusit zlepšit svůj vztah s tátou. Povede se to?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes