15
new stories - click to show

Rádio DAB Praha

Description:

Rádio DAB Praha vysílá pro obyvatele hlavního města a jeho okolí, zaměřuje se především na lidi s aktivním způsobem života a na řidiče.

URL:

https://dabpraha.rozhlas.cz

Catalog:

Z domova → Regiony

Publishes:

3.1 items/day

Czech Press Photo vyhrál snímek muže procházejícího dezinfekční branou. Znázorňuje koronavirovou dobu

13:18
Hlavní cenu v soutěži Czech Press Photo 2020 ve středu dostal reportér České tiskové kanceláře (ČTK) Roman Vondrouš. Uspěl se snímkem muže procházejícího dezinfekční branou

Otevřené obchody, služby, restaurace i muzea a galerie. Podívejte se na přehled, co se od čtvrtka mění

8:51
Všechny obchody, restaurace i služby od čtvrtka můžou znovu přivítat zákazníky a klienty. Umožňuje to přechod Česka v systému PES do třetího stupně.

Skladníci, kurýři nebo prodavači. Pracovníci oborů zasažených koronakrizí mění své profese

2.December
Pandemie koronaviru jim vzala práci. Během chvíle se tak řada lidí musela naučit fungovat v jiném oboru, aby se uživila.

Začala rekonstrukce holešovického výstaviště. Dělníci opraví Průmyslový palác a Křižíkovy pavilony

2.December
Holešovické výstaviště chce v následujících letech obnovit všechny výstavní prostory. Plánuje dostavět vyhořelé křídlo Průmyslového paláce a opravit Křižíkovy pavilony.

Hlavní nádraží v Praze vystavilo velký model stanice z kostiček. Figurkami můžete hýbat

1.December
Model Hlavního nádraží je složený z 342 383 kostiček Lega, zabírá plochu 15 m², je vysoký 2 metry a váží 2 705 kg. Postavení modelu trvalo 2 137 hodin.

Létající redaktorka: Vánoce, čas pohody a klidu?

1.December
Máme za sebou první adventní neděli, a to znamená, že do Vánoc zbývá už jen kousek. Je zvláštní, že čím jsem starší, tím víc se nestačím divit, jak ten rok vždycky uteče.

Malešice, Palmovka a Smíchov. V Praze přibydou nová azylová místa pro lidi bez domova

30.November
Teploty pod bodem mrazu můžou být nebezpečné například pro lidi bez domova. Některá města jim proto přes zimu nabízí několik míst, kam by se mohli aspoň na chvíli schovat.

Na aukci v Praze se překonávaly dražební rekordy. Obraz Kupky se prodal za více než 90 milionů

30.November
Obraz, který byste mohli vyměnit za deset prvotřídních sportovních aut nebo třeba dům v centru Prahy. Taková je cena malbu Divertimento II od Františka Kupky.

Hit týdne 29. 11. 2020

30.November
Hit týdne, novinky a největší hity. Jennifer Lopez, Ava Max, Miley Cyrus feat. Dua Lipa, Kryštof feat. Karel Gott, Tiësto a další.

Hlasujte pro Hit týdne!

29.November
Pojďte s námi hledat ten nejlepší - každou neděli po 19. hodině nebo pondělí po 22. hodině, k tomu uslyšíte aktuální světové žebříčky, žhavé novinky a pohledy zpátky.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes