15
new stories - click to show

ČRo Sever

Description:

Český rozhlas Sever je regionální stanice Českého rozhlasu. Vysíláme pro Ústecký a Liberecký kraj, ale naladíte nás i ve středních nebo západních Čechách. Hrajeme vám především českou hudbu od popu přes folk až k country.

URL:

https://sever.rozhlas.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publishes:

7.3 items/day

Pod Větruší v Ústí nad Labem se mění stavební uzavírky

14:46
Stavební práce pod Větruší v Ústí nad Labem postupují do třetí etapy. Souvisí s tím změna uzavírek a vedení jednotlivých směrů kolem kruhové křižovatky.

Vitrablok Duchcov má nového majitele – koupila ho investiční skupina Progresus

14:46
Duchcovskou sklárnu Vitrablok kupuje v konkurzu investiční skupina Progresus, největší zajištěný věřitel výrobce skleněných cihel.

Herpetolog radí, jak se chovat ve volné přírodě k plazům

14:46
Tentokrát se ve Světě zvířat bavíme o tom, jak se chovat ve volné přírodě k plazům. Hostem je herpetolog z Chomutova Jaroslav Forejt.

Silnice mezi Býčkovicemi a Ploskovicemi je od 17. června uzavřená

13:52
Řidiči na Litoměřicku musí od 17. června počítat s dopravními komplikacemi. Silnice mezi Býčkovicemi a Ploskovicemi bude uzavřená do pátku 21. června.

Psychické problémy po gynekologické operaci očima psycholožky

13:52
Jaké psychologické problémy mohou mít ženy po vážné gynekologické operaci? O tom si povídáme s Evou Suchopovou z oddělení klinické psychologie Masarykovy nemocnice.

Sbírejte lesní jahody – léčivé jsou nejen jejich plody, ale i listy

12:58
Lesní jahody jsou nejen lahodné, ale umí i léčit. K nejvýznamnějším účinným látkám jahodníku patří třísloviny, minerály, vitamin C a silice s citronovou vůní.

Most nabízí peníze podnikatelům, kteří si upraví reklamní plochy na provozovnách podle městského manuálu

12:58
V ulicích Mostu by mohlo být méně křiklavé reklamy a různorodých nápisů. Město chce omezit reklamní smog manuálem. Radí v něm, jak udělat nerušivou, ale účinnou reklamu.

Ústečtí zastupitelé budou rozhodovat o koupi pěti domů v Předlicích a sídla Drug Out clubu

11:17
Ústečtí zastupitelé budou 17. června mimo jiné rozhodovat o koupi několika domů v Předlicích, budovy kožního sanatoria i o zvýšení daně z nemovitosti na zanedbané budovy.

Tomáš Měcháček – herec, komik i pedagog s jasnými názory z Ústí nad Labem

11:17
V televizní reklamě vystupoval 12 let jako ten hodný ze dvou odlišných bankéřů. Herec Tomáš Měcháček je i v civilním životě stejně přirozený a zábavný.

Při stavbě vysokorychlostní dráhy bude vždy někdo nespokojen, jde ale o tu úroveň, myslí si kritici plánované trasy

11:17
24. června bude krajské zastupitelstvo jednat o změně územního plánu v souvislosti s plánovanou stavbou vysokorychlostní železniční trati.

Krajská zdravotní plánuje do konce letošního roku začít s rekonstrukcí polikliniky v Rumburku

10:23
Do konce letošního roku by měla začít rekonstrukce polikliniky v Rumburku. Vzniknou tam ambulance odborných lékařů.

Krásná Lípa vyhlásila veřejnou sbírku na záchranu Dittrichovy hrobky

10:23
Na záchranu chátrajícího mauzolea továrnické rodiny Dittrich vyhlásila Krásná Lípa veřejnou sbírku. Město teď dokončuje obnovu krovu, aby do něj nezatékalo.

Petice proti nízkoprahovému centru v Teplicích-Trnovanech má přes 4000 podpisů. Projednají ji zastupitelé

9:29
Zastupitelé Teplic 17. června od 15:00 projednají petici proti otevření nízkoprahového centra v Riegrově ulici. Předkládá ji spolek V Trnovanech žít a pracovat.

Domy mrtvých předků: dlouhé mohyly z eneolitu a velryby na průzkumu oceánské kůry pod mořským dnem

8:36
Dlouhé mohyly, 2. část: Domy mrtvých předků (4:42) – Mýty, omyly a novinky astronomie: Na Europě praskají ledy (22:01) – Velryby ve službách seismologů (27:31)
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes