15
new stories - click to show

Český rozhlas Vysočina

Description:

Český rozhlas Region je veřejnoprávní stanice vysílající pro kraj Vysočina. Stanice sídlí na jihlavském Masarykově náměstí, naši reportéři mají kanceláře také v Havlíčkově Brodě, Třebíči či Žďáru nad Sázavou.

URL:

https://vysocina.rozhlas.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Vysočina

Publishes:

7.4 items/day

Lidé z Jemnice se v anketě vyjádří ke stavbě velkovýkrmny drůbeže. Možná bude i referendum

7:58
Lidé z Jemnice dostávají do schránek anketní lístky. Můžou se vyjádřit k záměru firmy ZEOBS vybudovat ve městě velkovýkrmnu drůbeže a masokombinát.

Snůška vulgarit a vyhrožování. I s tím se setkávají zaměstnanci věznice ve Světlé nad Sázavou

6:38
Psychicky náročná, ale i kreativní. Taková je práce za branami věznice ve Světlé nad Sázavou. Každém navíc taková práce nemusí vyhovovat.

Podnikatelé z rozkopaného Karlova náměstí v Třebíči žádají po radnici kompenzace snížených příjmů

19.January
Podnikatelé z třebíčského Karlova náměstí si stěžují na pokles tržeb. Náměstí se totiž už druhým rokem opravuje a je na něj značně omezený přístup.

Na Pelhřimovsku otevírají tříkrálové kasičky. Vybralo se víc než při poslední koledě před dvěma lety

19.January
Oblastní charity na Vysočině se pustily do sčítání výtěžku z letošní Tříkrálové sbírky. Pokladničky rozpečetili i na Pelhřimovsku v Nové Cerekvi.

Nemocnice shání asi stovku zdravotníků. Patrně nejhorší je to u sester na oddělení intenzivní péče

19.January
Poptávka po lékařích a zdravotních sestrách je v posledních letech velká. Nemocnice na Vysočině jich v současnosti hledají více než stovku.

Příběh sběratele ze Žirovnice: Když se Škoda Popular stane životní vášní

19.January
Láska ke starým Škodovkám začala u Milana Moravy ze Žirovnice už v 80. letech. Dnes má několik slavných Popularů několik a radí ostatním, jak je opravovat a renovovat.

Markéta Hejkalová: Zhubnu, budu cvičit, nebudu pít alkohol…

19.January
Předsevzetí jsou všude stejná. Uplynuly první týdny nového roku a u řady z nás už vzaly odvážné novoroční plány za své, zamýšlí se Markéta Hejkalová.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes