15
new stories - click to show

Rungo.cz

Description:

Web o běhu založeném na osobním prožitku, příběhu a radosti nejen naší, ale i radosti našich čtenářů.

URL:

http://rungo.idnes.cz/

Catalog:

Sport → Běhání

Publishes:

7.6 items/day

Pohyb a půvab se nevylučují. Naučíme vás nalíčit se na sport

0:43
Všeobecně se traduje, že sport a make-up nejdou dohromady, že sportovkyně je upocená a umolousaná. Ale je to jen další mýtus, který je nutné potřít. I vrcholové sportovkyně se líčí, tak proč bychom nemohly my?

Příběh Marty: Syn si přivedl domů přítelkyni, je to líná špindíra

0:42
Se synem jsme měli vždycky hezký vztah. Naším společným plánem bylo, že jednou s námi zůstane žít v našem domě v samostatném bytě. Jenže syn si přivedl přítelkyni, která nás s manželem vytáčí. Je líná, nepracuje, pořádek jí nic neříká. Syn to však nevidí, je zamilovaný a my se bojíme do jejich vztahu zasahovat, abychom ho nevyhnali.

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 26. září do 2. října

0:42
Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoci k tomu, abyste následující dny nejen zvládli, ale také si je užili, případně se vyvarovali rozhodnutí, která by se vám nemusela vyplatit.

Jsou po létě vaše vlasy unavené a nepěkné? Zkuste tyto tipy a triky

0:42
Celé léto jste poctivě odpočívala a své vlasy nechala jen tak existovat, bez speciální péče navzdory ostrému slunci a mořské nebo chlorované vodě? Pak se nedivte, že vaše kštice vypadá tak, jak vypadá. Dopřejte nehezky vypadající hřívě zaslouženou a správnou pozornost.

Ze zdravého miminka hadrovou panenkou. Příčinu nikdy nezjistili

0:42
Johanka se narodila jako zdravé miminko, ale už za pár týdnů poprvé zkolabovala. V nemocnici několikrát skončila na JIP a absolvovala řadu testů, jenže se nikdy nezjistila přesná příčina kolapsů. V jednu chvíli z ní byla hadrová panenka, co hýbe jen očima. Paní Jana napsala další díl seriálu Můj boj s nemocí.

Utrácím ráda za jídlo a koně, říká snowboardistka Eva Adamczyková

20:27
Úspěšnou závodnici ve snowboardcrossu Evu Adamczykovou, dříve Samkovou, znají všichni sportovní fandové. Namalovaný knírek jí nosil štěstí a po vynucené přestávce jí ho určitě přinese znovu. „Původně to byl jen fórek. Uzavřeli jsme sázku s jedním polským závodníkem, že si na závod namaluju knírek,“ říká Eva o svém legendárním knírku.

TEST: Vítáte změny, nebo vás děsí?

25.September
Letní dovolená je už jen krásnou vzpomínkou, ráno vstáváme do mlhy a podzim už je zkrátka tady se vším, co k němu patří. Změna letního času na zimní se blíží a kdyby někde na obzoru neblikaly Vánoce, člověk by měl pocit, že není na co se těšit. Udělejte si test, který vám poví, jak dobře zvládáte změny.

A zase do práce. Co na sebe, abyste měla pohodlí a současně byla šik

25.September
Období letních dovolených je to tam a stejně jako se děti už zase usadily v lavicích, my dospělí jsme zpátky v pracovním procesu. Co si to zpříjemnit něčím novým na sebe?

Rychlý budíček, studená sprcha a trocha pohybu. Tipy, jak nastartovat den

25.September
Probouzíte se čerstvá a plná energie, nebo je pro vás ranní vstávání nadlidský úkol? Kromě známého dělení spáčů na sovy a skřivany je tu ještě spousta faktorů, které dokážou vaše ráno ovlivnit. Pojďme se podívat na pár nových i tradičních tipů, jak vstávat pravou nohou.

Při trombóze jde o život. Nepodceňujte varovné příznaky

25.September
Bolest a napětí v lýtku či stehnu provázené fialovou skvrnou a otokem znamená vážné varování. Může jít totiž o trombózu, kterou byste rozhodně neměli podceňovat. V krajním případě totiž může skončit i smrtí. Komu nejčastěji hrozí a jaká je prevence?

Méně šamponu, více zdraví. Fakta, která o mytí vlasů nevíte

25.September
Víte kolik šamponu použít, i jak často mít vlasy? Poradíme vám triky profesionálů, díky kterým získají vaše vlasy objem a nádherný lesk i v domácí péči. A přitom budou vypadat, jako byste právě vyšla z kadeřnictví.

Není to talent, jde o dřinu, říká osmnáctiletá polyglotka. Ovládá 48 jazyků

24.September
V osmnácti ovládá a učí se tři desítky současných jazyků a k tomu ještě dvacítku mrtvých, jako jsou například latina nebo etruština. Hraje na kytaru, píše si deník a kreslí vlastní komiks. Co jí nejde? „Jsem velmi nepraktická a dokážu zakopnout na rovném chodníku,“ říká s úsměvem studentka freiburské univerzity Eva Spekhorstová. Jaké má plány?

Bylinky, špízy i exotické ovoce. Šest tipů na poslední letošní grilování

24.September
S příchodem podzimu už nezbývá moc dní, kdy nás to táhne k venkovnímu grilu. Ale ještě předtím, než ho nadobro zazimujete, máme pro vás několik tipů a receptů pro poslední letošní grilovačku.

Vše začalo únavou. Ukázalo se, že mám autoimunitní nemoc myasthenia gravis

24.September
V pubertě jsem byla často hodně unavená, ale přičítala jsem to sportu. Neustále se to zhoršovalo a přidaly se i další zdravotní potíže. Lékař nakonec zjistil, že trpím nemocí zvanou myasthenia gravis. Čtenářka Miriam napsala další díl našeho seriálu Můj boj s nemocí.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes