15
new stories - click to show

SatCentrum

Description:

Česko-Slovenská satelitní doména

URL:

http://www.satcentrum.cz

Catalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publishes:

3.8 items/day

Startuje premiérová řada seriálu Simpsonovi! Homer čelí největší tragédii svého života

19:32
Premiérová třicátá třetí řada populárního seriálu Simpsonovi je tady! Prima COOL odstartuje další dobrodružství žluté rodinky ze Springfieldu v úterý 25. ledna ve 20.15. I po více než třech dekádách strávených na televizní obrazovce v hlavním vysílacím čase zažívají hrdinové seriálu něco úplně nového… A absolutně nečekaného!

Film Poslední závod ukazuje v novém traileru krásnou i krutou zimu

1:33
Před rokem filmaři natáčeli na hřebenech Krkonoš v extrémní vichřici a nyní přinášejí očekávaný výsledek do kin. Pravdivý příběh Hanče, Vrbaty a Ratha. Příběh, který každý zná, ale málokdo ví, jak se opravdu stal, vstoupí do kin 24. března, tedy přesně v den 109. výročí tragédie.

Rok 2021 byl pro Primu rekordní, Media Club opět zvítězil v podílu sledovanosti

0:17
Podíl sledovanosti mediální skupiny Prima v celodeni meziročně narostl na 25,18 % v CS 15+. Její obchodní zastupitelství Media Club porazilo konkurenci se share 34,42 % ve strategické cílové skupině 15–69 let, zvítězilo i u všech dospělých diváků.

Ofcom prodloužil licence pro národní multiplexy DAB do konce roku 2035

19.January
Podle informací na internetové stránce veřejného sektoru ve Velké Británii - GOV.UK, britská vláda povolila mediálnímu úřadu Ofcom, aby prodloužil licence pro oba národní multiplexy DAB do konce roku 2035. Rozhodnutí bylo učiněno po konzultaci provedené od července do září 2021. Tisková zpráva uvádí 46 rozhlasových stanic, kterým by tak měla být na ...

Ešte úspešnejšia Druhá šanca ako zatiaľ najsledovanejší program tohto roka

19.January
Druhá premiérová epizóda seriálu Druhá šanca sa v pondelok 17. januára 2022 stala v obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 nielen suverénne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc, ale dokonca aj zatiaľ najúspešnejším programom tohto roka.

Pryamiy z družice Astra 4A

19.January
Ukrajinská privátní stanice Pryamiy (Prjamij) zahájila vysílání na satelitu Astra 4A na orbitální pozici 4,8° východně. Vysílání je realizováno ve svazku BSS Nordic Beam, který umožňuje příjem i ve střední Evropě s parabolickou anténou běžné velikosti. Parametry příjmu: transponder: č. B2, provider: SES Ukrajina, kmitočet: 11,747 GHz, vertikální po ...

Rádio Devín odvysiela príbeh Mariána Vargu v novom cykle relácií

19.January
29. januára uplynie 75 rokov od narodenia Mariána Vargu, fenomenálnej osobnosti slovenskej hudby. Jeho výnimočnej tvorbe venuje Rádio Devín sedemnásťdielny cyklus relácií, ktorý sa začína už túto nedeľu 23. januára na poludnie.

Druhý VOYO Originál – šokujúca miniséria Guru

18.January
Druhý VOYO Originál je na svete – šokujúca miniséria Guru inšpirovaná skutočnými udalosťami. Venuje sa spoločensky závažnej a aktuálne silne rezonujúcej téme zneužitia nadradeného postavenia na znásilnenie, či iný sexuálny útok.

Česká televize ovládla nominace na České lvy - bojovat bude Zátopek, Okupace nebo Božena

18.January
Celkem 81 z 87 možných nominací získaly filmy a seriály, na kterých se podílela Česká televize. Ta zcela opanovala hned čtrnáct z devatenácti kategorií, a to včetně kategorie Nejlepší celovečerní hraný film a Nejlepší televizní seriál.

Sachsen Eins testuje na družici Astra 1L

18.January
Saská lokální televizní stanice Sachsen Eins zahájila zkušební vysílání na satelitu Astra L, na satelitním kanálu budou šířeny lokální programy saských privátních lokálních televizních provozovatelů společně s jejich lokálními programy a saským zastřešujícím (doplňujícím) programem.

Nový seriálový hit RTVS Priznanie valcuje sledovanosť

18.January
Počas uplynulého víkendu sa RTVS opäť tešila vysokej sledovanosti. Divákov lákala nielen obľúbenými zábavnými reláciami, ale tiež svojim novým seriálom Priznanie. Druhá epizóda prilákala k televíznym obrazovkám Jednotky vyše pol milióna divákov a stala sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Britská vláda chce zmrazit poplatek BBC

18.January
Finance vysílací společnosti BBC utrpí v následujících dvou letech značnou ránu, neboť britská vláda se chystá i přes aktuální vysokou inflaci zmrazit koncesionářský poplatek tohoto veřejnoprávního média. S odvoláním na vládní zdroje o tom v neděli informoval britský tisk. Ministryně kultury Nadine Dorriesová zároveň naznačila, že hodlá s účinností ...

Dva týdny dokumentárního putování na Prima ZOOM

16.January
Chcete si zaletět k Plutu, potopit se do alpských jezer, dát si něco bizarního na chuť nebo se jen projet krásným vlakem? Ukážeme vám Zvířecí superschopnosti; přivítá nás Divoká Čína; dáme si další Bizarní jídla IX; užijeme si Nejkrásnější železnice světa II a ještě více unikátních snímků na Prima ZOOM.

Rádio Devín oslavuje 50. výročie začiatku vysielania aj špeciálnou reláciou

16.January
Rádio Devín si tento rok pripomína 50. výročie začiatku vysielania. Svoju históriu približuje poslucháčom každú nedeľu o 16.30 hod. cyklom Devín ušami dejín, ktorý autorsky pripravili dvaja režiséri a kabaretiéri Jakub Nvota a Kamil Žiška.

České televizi důvěřuje 73 % lidí, nejvíce od roku 2015

16.January
Výsledky pravidelného trackingového výzkumu vnímání veřejné služby ČT realizovaného společností Kantar CZ potvrdily dlouhodobý trend. Česká televize dosáhla na nejvyšší hodnoty důvěryhodnosti od roku 2015.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes