Sedmá generace

Description:

sedmá generace, 7.G, generace, prodej knih, předplatné, ekologie, časopis, globalizace, životní prostředí, ochrana přírody, biopotraviny

URL:

http://www.sedmagenerace.cz

Catalog:

Ostatní → Ekologie

Publishes:

3 items/month

Online debata: Žíznivá krajina – pomůžou nám přehrady?

19.September
Jak nejefektivněji zadržet vodu v české krajině? Jsou plány na desítky nových přehrad řešením? Nebo je lepší sázet na menší krajinné struktury (mokřady, tůně, meandry) či agrolesnictví? The post Online debata: Žíznivá krajina – pomůžou nám přehrady? appeared first on Sedmá generace .

Příběhy domů 2020

25.August
Emauzský klášter, Praha. O ekologických stavbách blízkých lidem a životnímu prostředí. Více na www.pribehydomu.cz. The post Příběhy domů 2020 appeared first on Sedmá generace .

Vegan Future: Expo & Conference 2020

25.August
Průmyslový Palác, Výstaviště, Praha. 10-20 hodin. Veletrh rostlinné stravy a životního stylu. Viz facebooková událost. The post Vegan Future: Expo & Conference 2020 appeared first on Sedmá generace .

MFDF Ji.hlava

25.August
24. ročník největšího festivalu autorského dokumentárního filmu ve střední a východní Evropě. Více na ji-hlava.cz. The post MFDF Ji.hlava appeared first on Sedmá generace .

NGO Market

25.August
Střelecký ostrov, Praha. Přesunutý termín veletrhu neziskových organizací společně s Festivalem demokracie. Více na www.ngomarket.cz. The post NGO Market appeared first on Sedmá generace .

Dovolená v kraji Žítkovských bohyní

25.August
Výlet do Moravských Kopanic — do Žítkové, kde působily proslulé bohyně. Součástí pobytu je též řemeslný workshop tvoření z ovčí vlny, vycházky do krajiny Bílých Karpat s průvodcem, exkurze po hostětínských ekologických projektech a mnohé další. Více na veronica.cz. The post Dovolená v kraji Žítkovských bohyní appeared first on Sedmá generace .

Festival o těhotenství, porodu a rodičovství

25.August
KC Vlna a Obecní dům, Praha-Ďáblice. Tématem je Respekt k mému rozhodnutí. Více na respektkporodu.cz. The post Festival o těhotenství, porodu a rodičovství appeared first on Sedmá generace .

Brněnský BIOjarmark

25.August
Horní část Zelného trhu, Brno, 9—14 hodin. Tradiční setkání ekologických pěstitelů a chovatelů, výrobců moštů i vína s návštěvníky a zákazníky. Přijďte poznat zemědělce a výrobce kvalitních potravin z Moravy. Více na www.veronica.cz. The post Brněnský BIOjarmark appeared first on Sedmá generace .

Tabook 2020

25.August
Festival malých nakladatelů Tábor. Francouzský komiks, opuštěná místa, vyprávět příběh a další metatémata včetně stánku se Sedmou generací. Více na facebookové stránce Tabook. The post Tabook 2020 appeared first on Sedmá generace .

Zpátky k jídlu aneb Revoluce začíná od základů

25.August
Národní zemědělské muzeum Praha, 8—17 hodin. Konference plná přednášek na téma jídlo, potraviny a zemědělství. Více informací na slusnafirma.cz/setkani-nazivo/zpatky-k-jidlu. The post Zpátky k jídlu aneb Revoluce začíná od základů appeared first on Sedmá generace .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes