15
new stories - click to show

Sedmá generace

Description:

sedmá generace, 7.G, generace, prodej knih, předplatné, ekologie, časopis, globalizace, životní prostředí, ochrana přírody, biopotraviny

URL:

http://www.sedmagenerace.cz

Catalog:

Ostatní → Ekologie

Publishes:

3 items/month

Podivné příhody ochránce přírody

22.November
Vychází povídková kniha Mojmíra Vlašína Podivné příhody ochránce přírody. The post Podivné příhody ochránce přírody appeared first on Sedmá generace .

Nové číslo 7.G: Poslední první?

26.October
Nové číslo sleduje osudy původních obyvatel, ale nejen jejich. The post Nové číslo 7.G: Poslední první? appeared first on Sedmá generace .

Vaše ohlasy

26.October

Rozhodujete se jménem přicházející sedmé generace…

26.October
…říká člen Rady náčelníků Irokézské konfederace. The post Rozhodujete se jménem přicházející sedmé generace… appeared first on Sedmá generace .

Haudenosaunee a Velký zákon míru

26.October
Odkaz Irokézské konfederace inspiruje dodnes. The post Haudenosaunee a Velký zákon míru appeared first on Sedmá generace .

Umění prožívat, a hlavně naopak

26.October
Nad pozoruhodnou tvorbou výtvarného umělce Miloše Šejna. The post Umění prožívat, a hlavně naopak appeared first on Sedmá generace .

Sladké mámení

26.October
That Sugar Film odhaluje mýty o takzvané „zdravé výživě“. The post Sladké mámení appeared first on Sedmá generace .

Zimní Knihex 12 1/2

25.October
Francouzský institut Praha, 10—20 hodin. Knihy kvalitních menších nakladatelství, které představují samotní nakladatelé a nakladatelky, tentokrát pod střechou. Více na www.knihex.cz. The post Zimní Knihex 12 1/2 appeared first on Sedmá generace .

Zimní BRAK

25.October
Stará tržnica, Bratislava. Zimní verze Bratislavského knižního festivalu. Aktuální informace a přihlášky pro vydavatele i knihkupce na facebookové stránce BRaK – Bratislavský knižný festival. The post Zimní BRAK appeared first on Sedmá generace .

Knižní jižní

25.October
DEPO 2015, Plzeň. Design mezi řádky aneb knižní akce Bookfest z dílny Cechu malých nakladatelů na plzeňském Design weeku. Více na www.cechnakladatelu.cz. The post Knižní jižní appeared first on Sedmá generace .

8. konference Naše příroda Stromy si zaslouží péči

25.October
Clarion Congress Hotel Olomouc. Letošním tématem tradiční konference je nelesní zeleň z různých pohledů. Registrace probíhá na www.konferencepriroda.cz. The post 8. konference Naše příroda Stromy si zaslouží péči appeared first on Sedmá generace .

Permakulturní konference Půda

25.October
Toulcův dvůr, Praha + online. Ve dvou nabitých dnech se můžete těšit na tato témata a přednášky odborníků*nic z praxe: Půda a krajina – Jaký je vztah mezi krajinou, vodou, půdou, rostlinami, zvířaty a lidmi?, Půda a zvláště chráněné druhy živočichů, Potřeby živé půdy + možnosti zlepšování půdy, Vermikompostéry a život žížal, Biouhel – pomocník při […] The post Permakulturní konference Půda appear…

Úvodní semináře Rysích a Vlčích hlídek

25.October
Víkendová školení v Beskydech, Javorníkách a Rychlebských horách představí novým zájemcům*yním o stopování a život velkých šelem (včetně kočky divoké) teorii i praxi přímo od odborníků z Hnutí DUHA Šelmy. Kapacita některých školení je již naplněna, můžete se ale přihlásit jako náhradníci. Přihlášky najdete na webu www.selmy.cz/zapojte-se/vlci-rysi-hlidky/aktualni-skoleni. The post Úvodní semináře…

Filmové večery v Brně a Praze

25.October
Tři Ocásci/komunitní centrum Zdena. Série filmových večerů s názvem Kořeny hnutí za klimatickou spravedlnost zaznamenávají prostřednictvím filmů a otevřených diskusí historii tohoto hnutí. Pořádá platforma pro sociálně ekologickou transformaci Re-set, termíny a místa najdete na webu re-set.cz. The post Filmové večery v Brně a Praze appeared first on Sedmá generace .

KONEV 2022 — Konference k environmentální výchově

25.October
KUMST, Brno, 8:30—16 hodin. Konference (nejen) pro pedagogy s tématem Udržitelná a moudrá města představí, jak by měla města a obce prosazovat nízkouhlíkovost, jak se adaptovat na horká léta či jak zvyšovat městskou biodiverzitu. Více na lipka.cz/konev. The post KONEV 2022 — Konference k environmentální výchově appeared first on Sedmá generace .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes