Seznam Zprávy

Popis:

Seznam Zprávy - nejnovější články

URL:

https://www.seznam.cz/zpravy/

Katalog:

Z domova → Ostatní

Publikuje:

41,2 položek/den

Putin varoval NATO před rozšířením k ruským hranicím

23:11
Prezident Ruské federace Vladimir Putin varoval Severoatlantickou alianci před rozšiřováním směrem k ruským hranicím. Do NATO chtějí vstoupit Gruzie a Ukrajina. Ruská armáda působí na části území obou těchto států.

Trump nesouhlasí s vyslechnutím amerických občanů Rusy

22:36
Americký prezident Donald Trump nesouhlasí s žádostí Ruska o možnost vyslechnutí některých občanů USA. Mezi nimi je například i bývalý velvyslanec v Moskvě.

Zuckerberg odmítl na Facebooku cenzurovat popírání holokaustu

22:36
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg odmítl cenzuru popíračů holokaustu. Zjistit úmysl člověka, který se mýlí, je podle něj složité. Lživé zprávy a nenávistné komentáře tak podle Zuckerberga mají být smazány jen tehdy, pokud mohou vést k osobním útokům nebo násilí.

Ve státě New York poprvé za 70 let zaútočil žralok na člověka

22:03
Žralok plovoucí kolem pobřeží Long Islandu zranil chlapce a dívku. Stalo se tak poprvé po sedmdesáti letech.

Krčál rezignoval i na stranickou funkci

21:30
Po rezignaci na post ministra práce a sociálních věcí rezignoval Petr Krčál z ČSSD i na post předsedy krajské organizace. Řádného nástupce vyberou sociální demokraté v lednu. Krčálův post zatím obsadí místopředseda Libor Joukl.

Na veřejnost se dostalo video, kde Macronův bodyguard mlátí demonstranta

20:56
Francouzský prezident čelí kritice kvůli svému bezpečnostnímu poradci. Alexandre Benalla s policejní helmou na hlavě zmlátil během prvomájových protestů demonstranta. Po dvou týdnech od potrestání se Benalla opět pohybuje v přítomnosti prezidenta.

Porucha v systému řízení způsobila dvouhodinový zákaz letů nad Belgií

20:56
Dopravních spojů z pražského letiště v Ruzyni se komplikace spojené s lety nad Belgií nijak nedotkla.

Vítaná změna na Colours of Ostrava. Zmizely nekonečné fronty

20:21
Mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava odstartoval za nepříznivého počasí. Avšak ty největší hvězdy prvního dne měly i tak „narváno“ a atmosféru uvnitř areálu déšť rozhodně neovlivnil. A jak probíhal druhý festivalový den? Podívejte se na videoreportáž Seznamu.

Český snowboardcross si dláždí cestu mezi tradiční sporty. Už to není takový punk jako dřív, říká Eva Samková

19:45
Čeští juniorští reprezentanti se i díky veřejné sbírce podívají na srpnový světový šampionát, který se koná na Novém Zélandu. Na stejné místo míří i Eva Samková, jež se zde bude celý měsíc připravovat na novou sezonu.

VZP si dodnes platí firmu spojenou s Janouškem. Dává jí 10 milionů ročně

19:12
Společnost Medea Kultur patřila do roku 2002 politickému podnikateli Romanu Janouškovi. Od VZP inkasovala desítky milionů za protidrogová školení.

Dívka unesená vlastní matkou do Lichtenštejnska žaluje ministerstvo, kraj a školu za „znemožnění existence“

18:37
Neobvyklý případ řeší Krajský soud v Hradci Králové. Matka sluchově handicapované dívky spolu s dcerou žaluje Ministerstvo školství, Pardubický kraj a speciální školu Svítání za to, že její dceři „byla znemožněna existence“. Jitka Mancini a její dcera Adriana vešly ve známost v roce 2008, kdy žena dceru unesla a deset dní se s ní skrývala v Lichtenštejnsku. Současné soudní řízení se táhne už 11...

Kubera: „Nevidíme do postelí maminek. Nevíme, kolik dětí se narodí.“ Senát zamítl povinnou školku pro dvouleté

18:37
Senátoři podpořili návrh, který prosazoval hlavně Václav Klaus mladší (ODS). Školky tak nebudou muset brát od roku 2020 dvouleté děti.

Podle Putina byl summit s Trumpem „vcelku úspěšný“, prezident USA se těší na další schůzku

18:02
Ruský prezident připustil, že vztahy se Spojenými státy jsou nyní velmi napjaté, zároveň však považuje summit za krok správným směrem.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes