Seznam Zprávy

Popis:

Seznam Zprávy - nejnovější články

URL:

https://www.seznam.cz/zpravy/

Katalog:

Z domova → Ostatní

Publikuje:

42,3 položek/den

Armáda slibuje největší přehlídku ve střední Evropě. Na hodinu uzavře vzdušný prostor

20:37
28. říjen pojme armáda společně s integrovanými záchrannými složkami velkolepě. Kromě ukázky techniky, ozbrojených sil a bezpečnostních sborů, vojenské přísahy a slibu nebo státního pietního aktu společně chystají už od roku 2016 slavnostní přehlídku. Té se v Praze na Evropské třídě zúčastní zhruba 1700 vojáků a 300 příslušníků dalších složek integrovaného záchranného systému.

Hurikán Florence si vyžádal už nejméně 37 obětí

20:37
Nejméně 37 obětí si vyžádal hurikán Florence, který minulý týden udeřil na východní pobřeží Spojených států. Informovala o tom agentura AP. Do postižené Severní Karolíny dnes mezitím dorazil americký prezident Donald Trump, aby se přesvědčil o následcích řádění živlu. Místním obyvatelům slíbil, že při nich bude stát „na sto procent“.

Ředitel školy kandiduje. Jeho kampaň prověřují školní inspektoři

20:37
Na kandidáta hnutí ANO si stěžovali rodiče a studenti. Žáci VOŠ totiž rozdávali školní letáky, na nichž dominuje volební program ředitele.

Nový Zéland oslavuje 125 let ženského volebního práva. Prosadil ho jako první země na světě

20:04
Novozélandská premiérka Jacinda Ardernová se zúčastnila oslav uzákonění ženského volebního práva. Ocenila tisíce žen, které v roce 1893 podepsaly petici vedoucí k úpravě zákona.

V budově bez lidí budou uložena data z vašeho auta. Podívejte se dovnitř

19:30
Mladoboleslavská automobilka představila rozšířené datové centrum v Mladé Boleslavi. Podle firmy má jít o největší podnikové úložiště dat v Česku.

Slováci si utrhli ostudu. Prodej vstupenek na hokejový šampionát prý ovládli překupníci

19:30
Na Slovensku dnes začal oficiální předprodej vstupenek na květnové mistrovství světa v hokeji. Získat lístek na zápasy domácího týmu nebo české reprezentace ale bylo prakticky nemožné. Překupníci zahltili internetový systém roboty a na kamenných pobočkách všechny atraktivní zápasy vykupovali.

Jste stále zamračení? Už nebudete. Jóga smíchu odbourala i moderátorky Rodinky

18:20
Každý z nás je jiný. Někdo je neustále veselý a optimistický a někdo naopak šíří pesimismus na všechny strany. Přitom nám špatná nálada a stres škodí. Zkuste ale jeden zaručený recept na veselý den. Zajděte si na lekci jógy smíchu.

Maďarsko má dalšího spojence. Ve sporu s EU Orbána podrží Bulhaři

17:46
Bulharská vláda podpoří Orbánovo Maďarsko ve sporu s Evropskou unií. Kvůli omezování demokracie Maďarsku teoreticky hrozí odebrání hlasovacích práv v Evropské radě. Proti spuštění článku 7 se zřejmě postaví i Polsko, které čelí podobným obviněním.

Výzva: Mravy hrubnou. Co by se na Západě nikdy nestalo, je v české politice možné, míní vlivný soudce Baxa

17:13
Politici na jedné straně vědí, že do nezávislého rozhodování soudů nesmí zasahovat, ale můžou vytvořit podmínky, kdy justice nefunguje, říká předseda Nejvyššího správního soudu Josef Baxa.

Bučková s Vágnerem se rozešli. Byl dobrodružný život rybáře na modelku příliš?

17:13
Eliška Bučková s rybářem Jakubem Vágnerem vypadali i po dvou letech vztahu jako zamilovaný pár. To už je passé, modelka na svém Instagramu oznámila rozchod.

Na východě Ukrajiny se navzdory příměří dál střílí

17:13
Na východě Ukrajiny pokračují boje mezi ukrajinskou armádou a proruskými povstalci. Obě strany se navzájem obviňují z porušování příměří. Podle armády zahynuli za posledních 24 hodin dva Ukrajinci, ukrajinská rozvědka hlásí také tři mrtvé povstalce.

Místo vyhazovu povýšení. Německá vláda je kvůli šéfovi kontrarozvědky pod tlakem

16:37
Šéf německé civilní kontrarozvědky Hans-Georg Maassen měl být za popírání útoků na cizince v Chemnitzu vyhozen. Místo toho byl přemístěn na vysokou pozici na ministerstvu vnitra. Nad Maassenem drží ochrannou ruku ministr vnitra Horst Seehofer.

Za jehlu v ovoci 15 let vězení, australská vláda v honu za viníky přitvrzuje

16:03
Australské úřady za poslední týden vyšetřují více než sto případů nálezu jehel v jahodách a dalším ovoci. Tamní vláda se kvůli tomu rozhodla zavést přísnější tresty za takové skutky.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes