Seznam Zprávy

Popis:

Seznam Zprávy - nejnovější články

URL:

https://www.seznam.cz/zpravy/

Katalog:

Z domova → Ostatní

Publikuje:

38,4 položek/den

Havel jako rocková hvězda. Prohlédněte si neznámé fotografie z šedesátých let

23:41
Znovuobjevené portréty autorů ze IV. sjezdu Svazu československých spisovatelů, ale i obrázky fotografa Josefa Sudka vystavuje Dům fotografie v pražské Revoluční ulici. Snímky z roku 1967 jsou dílem Timma Rauterta a Gisèle Freund.

Značka Levi Strauss & Co. nabídne své akcie. Cení firmu na pět miliard dolarů

23:07
Americký výrobce džínového oblečení Levi Strauss & Co. plánuje primární nabídku akcií. Napsal to server CNBC s odvoláním na informované zdroje. Nabídka by firmu, která působí na trhu 145 let a připisuje se jí výroba prvních džín, mohla ohodnotit až na pět miliard dolarů, což je v přepočtu přibližně 115 miliard korun.

Jed hesla „Jude Slavie!“ měla odhalit výstava. Sparta si ji na svém stadionu nepřála

21:24
Je to temná stránka pražského fotbalového derby: Pokřik „Jude Slavie!“ znovu znechutil velkou část společnosti. I v roce 2018 ho na českých stadionech křičí davy lidí. Disciplinární komise se Spartou ve čtvrtek zahájila řízení a vedení ligy poprvé přiznává, že v boji proti antisemitismu nejspíš bude muset přitvrdit. Hrozí Spartě například uzavření stadionu? A pomohlo by vůbec něčemu?

Babiš usvědčuje sám sebe z faktického ovládání Agrofertu, říkají Piráti. A píšou do Bruselu

20:16
Za nejnovější důkaz propojení premiéra a koncernu z jeho svěřenského fondu mají výroky Petra Protopopova. Muže, kterého Andrej Babiš mladší označil za člověka, jenž ho proti jeho vůli odvezl na Krym. A který pracuje od roku 2016 jako řidič Agrofertu.

„Nikdo se v tom nevyzná, ani poslanci, co to schválili,“ říká o zavřených obchodech o svátcích ekonom Prouza

19:42
Zavření obchodů o některých státních svátcích se nesetkává s nadšením ani u prodejců, ani u nákupčích.

Lidí s diabetem přibývá, nemocí trpí téměř desetina obyvatel republiky, a to včetně dětí

18:01
S cukrovkou se v tuzemsku podle Ústavu zdravotnických informací a statistiky léčí víc než 850 tisíc lidí. Další desítky tisíc o své nemoci ještě nevědí.

Německý Essen je dalším městem, kde bude platit zákaz starších dieselových motorů

18:01
Německý správní soud ve čtvrtek rozhodl, že západní stát, Severní Porýní-Vestfálsko, se ve vymezeném sektoru musí vzdát starších naftových vozidel.

Senátoři ČSSD chtějí vládu bez Babiše, poslanci ČSSD však váhají

15:43
Sociálnědemokratičtí senátoři byli od samého počátku proti vstupu do vlády s obviněným premiérem – a teď zdůrazňují, že nový vývoj v kauze Čapí hnízdo jim dal za pravdu.

Výzva: „Společnost je zbabělá, lidé se bojí autorit.“ S aktivistou Jakubem Čechem o listopadu 1989 i nálepce udavače

13:29
Ještě než mu bylo osmnáct, stal se noční můrou úředníků. Jakub Čech si nikdy nenechal věci líbit. První článek namířený proti fungování města napsal už v osmi letech. Poslední kauza, kterou řešil, se týkala sexuálního obtěžování na prostějovském stavebním úřadě.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes