Seznam Zprávy

Description:

Všechny články ze sekce Domácí

URL:

https://www.seznamzpravy.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

2.8 items/day

Covid-19 není tak hrozný, jak nám říkají. Klausovo devatero proti koronaviru

5.May
Dosavadní průběh epidemie nového koronaviru naznačuje, že covid-19 není svými zdravotními důsledky takovou hrozbou, jak byl a je líčen, napsal exprezident Václav Klaus a jeho lidé.

Petříček: Vztahy s Ruskem nevzkvétají. Chceme jednat, ale můžeme i přitvrdit

5.May
Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) ve druhé části rozhovoru pro Seznam Zprávy bilancuje čínské letecké dodávky ochranných pomůcek. S ruským velvyslancem si hodlá vyjasnit sílící ingerence Putinova režimu.

Praha chystá novou lanovku, povede přes Vltavu a nad zoo

5.May
Lanovka z Prahy 6 do Bohnic má být součástí pražské integrované dopravy a platit by v ní měly jízdenky MHD. Až se však v jejím směru postaví nová trať tramvaje, počítá se s tím, že bude sloužit jako turistická atrakce.

Babiš: Od bojovníků z Pražského povstání si vezměme hlavně odvahu

5.May
Babiš u příležitosti 75. výročí od vypuknutí Pražského povstání řekl, že si dnes Česko připomíná památku statečných lidí, kteří se v Praze, ale i na mnoha dalších místech Čech, Moravy a Slezska postavili nacistickému zlu.

Spor na náplavce. Z hladiny má zmizet plovoucí galerie, umělci se bouří

5.May
Monika Načeva, Jáchym Topol, Sylva Fischerová a další umělci sepsali petici za záchranu plovoucí galerie, která kotví na pražské náplavce. Navzdory jejich snaze se nyní magistrát rozhodl loď zavřít. Kvůli stížnostem na hluk.

Notorický provokatér z ODS se chce stát poslancem

5.May
„Velcí kluci z Prahy mě na magistrát nikdy nepustí, tak jsem se rozhodl, že se na to vykašlu a stanu se poslancem,“ říká sebevědomý řeporyjský starosta.

Jak pít pivo v roušce? A poslat dítě do školy? Rady muže, jemuž naslouchá vláda

5.May
Epidemiolog Rastislav Maďar odpovídal ve speciálním rozhovoru na otázky, které položili čtenáři Seznam Zpráv.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes