Seznam Zprávy

Description:

Všechny články ze sekce Sport

URL:

https://www.seznamzpravy.cz/

Catalog:

Sport

Publishes:

7.7 items/week

Jak změní pandemie český sport? Ve hře je změna systému a méně cizinců

5.May
Dopad nemoci covid-19 na český sport bude velký. Kromě finančních ztrát a škrtů investic může způsobit i změnu herních systémů či odstavení cizinců na druhou kolej.

Premier League za zavřenými dveřmi? Možná i realita příští sezony

5.May
Nejprestižnější fotbalová liga světa stále neví, kdy znovu začne, kde a zda vůbec. Objevil se i bizarní návrh dohrát letošní ročník v Austrálii. Model zápasů za zavřenými dveřmi každopádně může vydržet i do další sezony.

Fotky: Zůstaneme siláky! Tak sílí zápasníci v Senegalu v době pandemie

5.May
Profesionální senegalští zápasníci obvykle trénují ve specializovaných tělocvičnách, ale kvůli opatřením proti šíření covid-19 se musí spokojit s improvizovaným tréninkem na pláži, na střeše svého domu nebo v „minitělocvičnách“.

Koronavirus mění fotbal. Střídejte pětkrát, ne jen třikrát, navrhuje FIFA

5.May
Koronavirus, zdá se, změní i pravidla fotbalu. Kvůli pandemii se bude hrát hodně zápasů v krátkém čase. FIFA chce týmům ulevit větším počtem povolených střídání.

TOP 10 hvězd v koronavirové slevě. Ceny fotbalistů padají o miliardy

5.May
Pandemie výrazně ovlivnila fotbalový trh po celém světě. Ceny hráčů výrazně klesly, největší hvězdy zlevnily až o miliardu korun. Jací hráči jsou v koronavirovém výprodeji?

Liga řeší, zda dohrát, kým vyměnit Svobodu a hlavně jak testovat hráče

5.May
Ligovou fotbalovou asociaci čeká nejdůležitější jednání v historii. Bude se řešit otázka dohrání I. a II. ligy, způsob testování hráčů na koronavirus a jeho financování. A v neposlední řadě jsou na programu volby nového vedení.

Jaromír Bosák: Do kopřiv nechci!

5.May
Absťák. Fakt mám absťák. Ještěže mám bezesné noci - v tom smyslu, že se mi nic nezdá a tvrdě spím. Jinak by se mi v hodině mezi psem a vlkem v mezilebečním prostoru za zavřenými víčky pořád proháněl kopačák a zvonily tyče.

Vyprodané derby pražských „S“. Realita blízkých dní, jak je to možné?

5.May
Nesmiřitelní rivalové spojili netradičně síly a vyráží do boje proti koronaviru. Slavia uspořádá se Spartou virtuální derby a výtěžek půjde na podporu zdravotních sester.

Pauly: Profi sport je jízda na tygrovi, žádný pracovní poměr vás neochrání

5.May
Jan Pauly, generální sekretář Fotbalové asociace ČR, nepovažuje za podstatné, zda mají hráči vůči klubům postavení zaměstnanců, či nějaké jiné. Důležité je podle něj zejména to, jak jsou reálně ochráněna jejich práva.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes