15
new stories - click to show

Seznam Zprávy

Description:

Všechny články ze sekce Sport

URL:

https://www.seznamzpravy.cz/

Catalog:

Sport

Publishes:

6.3 items/week

Glosář: Spartu ztrapnilo kouzlo čaroděje Svědíka. Tkví ve slově důslednost

22.November
Zejména ligovému debaklu sparťanů na Slovácku v poměru 0:4, jakož i progresivní osobnosti trenéra vítězů Martina Svědíka, se ve svém pravidelném pondělním glosáři věnoval Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.

Čína zveřejnila video pohřešované tenistky. WTA to jako důkaz nestačí

21.November
Čínská tenistka Pcheng Šuaj se objevila jako host na tenisovém turnaji v Pekingu. Státní média zveřejnila na Twitteru video, které to má potvrdit. Tenisoví funkcionáři a hráči v posledních dnech vyjádřili obavy o její bezpečí.

Po zmizení Pcheng Šuaj hrozí konec WTA v Číně

20.November
Ženská tenisová asociace je kvůli pohřešované čínské tenistce Pcheng Šuaj ochotna zrušit turnaje, které se v Číně mají příští rok konat. Čína kvůli nejasnostem ohledně stavu čínské tenistky čelí i tlaku OSN.

Notičky: Planeta Baník ve filmu a genderový průlom v olympijském hokeji

20.November
V newsletteru Notičky Luděk Mádl provádí zákulisím fotbalu či jiných sportů. Přečtěte si nejnovější vydání – pokud se vám budou Notičky líbit, přihlaste se k odběru.

Nejlepší útok je obrana. Pro 12. kolo Premier League posílíme defenzivu

19.November
Obránci jsou v kurzu. Ve virtuální hře Fantasy sbírají víc bodů než útočníci. Obránci také tvoří nadpoloviční většinu dosud vyhlášených Fantasy hráčů týdne. Karel Tvaroh vybírá univerzální zadáky před 12. kolem Premier League.

Bojkot MS v Kataru? Angličané nechtějí riskovat hněv arabských investorů

19.November
Zdálo se, že jen co se Angličané kvalifikují na MS do Kataru, ohradí se proti tamním praktikám, které si vyžádaly tisíce životů. Jenže podle kouče Southgatea se jeho svěřenci musí v katarské tematice nejprve „dovzdělat“.

Glosář: Malá útěcha pro český fotbal. Koukněte na Italy a Portugalce

18.November
Nad ukončenými kvalifikačními skupinami o postup na světový šampionát v Kataru se zamýšlí komentátor Jaromír Bosák.

Škoda roste. Policie objevila kolem Berbra další fiktivní faktury

18.November
Podle policejních zjištění Roman Berbr zpronevěřil další peníze Plzeňského krajského fotbalového svazu. V úhrnu už se odhalená škoda způsobená jeho skupinou blíží sumě 2,5 milionu korun.

Z Rangers do Aston Villy. Gerrardův návrat do Anglie rozvášnil fanoušky

17.November
Z Rangers vybudoval vítěznou mašinu, která by se v případě obhajoby titulu mohla přímo kvalifikovat do Ligy mistrů. Anglický kouč ale preferuje v budoucnu návrat domů – do Liverpoolu. Přestupová stanice: birminghamská Aston Villa.

Glosář: Když nebude Schick, můžou Češi na MS nejspíš zapomenout

17.November
Za působením české reprezentace v kvalifikační skupině bojů o fotbalové MS 2022 v Kataru se v glosáři ohlíží Luděk Mádl, fotbalový expert Seznam Zpráv.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes