SFC Opava

Description:

Slezský FC Opava

URL:

http://www.sfc.cz/

Catalog:

Sport → Fotbal

Publishes:

2.1 items/week

MOL Cup i celostátní dorostenecké soutěže přerušeny

27.October
Redakce - Opava – Výkonný výbor FAČR na svém zasedání rozhodl o přerušení soutěží, kde figuruje coby řídící orgán, do 31. prosince 2020.

e:LIGA je tady! Blíží se start druhé sezony

26.October
Redakce - Opava – Ligová fotbalová asociace bude i v sezoně 2020/21 aktivní na poli esportu a pokračuje v projektu kompetitivního hraní hry FIFA21. Největší akci české FIFA scény čeká pod hlavičkou LFA druhý ročník. Do e:LIGY se znovu zapojí všechny kluby nejvyšší fotbalové soutěže včetně Slezského FC. Esportoví reprezentanti jednotlivých klubů budou bojovat o prize money v celkové hodnotě 150 ...

Omezení počtu hráčů na tréninku zrušeno. Konečně, raduje se Kováč

15.October
Redakce - Opava – Po jednáních s Národní sportovní agenturou a Ministerstvem zdravotnictví Ligová fotbalová asociace informovala členské kluby o právním výkladu Krizového opatření Vlády ČR z pondělí 12. října.

Aktuální tréninkový režim mužstev Slezského FC

12.October
Klub - Opava – Na základě usnesení Vlády ČR jsou od pondělí 12. října pozastaveny veškeré fotbalové soutěže. Jak se situace konkrétně dotýká Slezského FC?

Béčko rozstřílelo Bohumín a zvítězilo potřetí v řadě

10.October
Redakce - Opava – Divizní rezerva Slezského FC má v kapse třetí výhru v řadě. Na domácím trávníku si poradila s Bohumínem rozdílem čtyř branek. Do hry zasáhli i hráči A-mužstva, kteří v závěru první půle třikrát udeřili.

Prohlášení SFC k aktuálním vládním opatřením

6.October
Klub - Opava – Na základě usnesení Vlády ČR ze dne 30. září 2020 o přijetí krizového opatření platí s účinností od 5. do 18. října 2020 následující opatření v rámci mistrovských utkání a tréninkového procesu všech mládežnických mužstev.

Jubileum Petra Žemlíka, trenérská ikona Opavy slaví 70 let

6.October
Redakce - Opava – Významné životní jubileum dnes slaví Petr Žemlík. Někdejší úspěšný trenér opavských fotbalistů má 70 let!

Nejstarší hráč ligové historie: Důležité je, že mladým pořád stačím

5.October
Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka - Opava – 42 let, 5 měsíců a 4 dny. Pavel Zavadil díky startu v sobotním utkání s Teplicemi překonal rekord Jaromíra Blažka a stal se nejstarším hráčem ligové historie. Co na to záložník Slezského FC říká a jaký je recept na fotbalovou dlouhověkost?
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes