Šíp

Popis:

Móda a zdraví - Šíp (sip.denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

2,1 položek/týden

Jak dlouho vydrží lidské tělo bez vody, jídla, nebo třeba spánku?

19.května
Vypadá to, jakoby lidé snad žili v přesvědčení, že jsou nesmrtelní. Přitom stačí poměrně málo a život člověka může být vážně ohrožen. K životu zkrátka vodu, jídlo, spánek a kyslík potřebujeme. Bez kyslíku vydrží lidé pouhých pár minut, to tak nějak vedeme v patrnosti všichni. Ovšem, jak je to s vodou, jídlem a spánkem?

Pamatujete na DÍTĚ, co KOUŘILO dvě krabičky cigaret denně? Neuvěříte, jak vypadá

15.května
Když mu byly pouhé dva roky, stal se Ardi Rizal virální senzací z poněkud zneklidňujícího důvodu – vykouřil dvě krabičky cigaret denně, čemuž prostě spousta lidí nemohla za žádnou cenu uvěřit… Rozčilení nad malým kuřákem nakonec dokonce přinutilo vládu v Indonésii, aby více dbala na zákaz prodeje cigaret dětem. A snad i to mělo malý podíl na tom, že se malému Ardimu podařilo nad svou závislostí...

Hvězda Pobřežní hlídky se převlékala na ulici v naprosto průhledných kalhotkách!

13.května
Kdepak Pamela, to už je vyzobaná slunečnice. V nové Pobřežní hlídce je za hvězdu někdo úplně jiný. Stala se jí herečka Alicia Arden, která sice nemá silikony jako sexbomba z devadesátek, ale je také absolutně k nakousnutí. A teď ze svého těla ukázala víc, než sama chtěla!

KRUTÁ ZRADA milence! Dáda Patrasová z jeho slov nebude mít lehké spaní!

6.května
Zachránil ji před tím, aby ji ničivá zrada manžela rozmetala na kousky. Přesto se ale nový milenec Dády Patrasové nemůže těšit z hereččina nekonečného obdivu. Řekl totiž něco, co mu jeho láska hned tak neodpustí. V galerii se dozvíte, co se mezi zamilovanou dvojicí odehrálo.

ALBÍNSKÁ DVOJČATA dobývají svět. Půjde vám z nich hlava kolem

5.května
Když se brazilce s pletí tmavou jako ebenové dřevo narodila dvojčátka, měla radost, zažila však největší překvapení svého života, když na ni místo tmavých očí, koukaly oči světlé a dítě s alabastrovou pletí. Narodily se jí totiž dvě albínky. Holčičky svou nezvyklou bledostí poutají i pozornost fotografů, a tak to vypadá, že se možná brzy dočkají celosvětové slávy.

TO JE ALE HNUS! NEMYSLÍCÍ DESIGNÉŘI oblečení, kteří fakt šlápli vedle

4.května
Ne každý nápad, který člověk v módním průmyslu má, je dobrý. A když už se někdy nějaká designérská hrůza dostane ven, je jen s podivem, že to někdo koupí a poté ještě nosí. Koukejte na tyto nešťastníky, kteří si koupily vážně strašnou věc u které autor vůbec, ale vůbec nepřemýšlel.

Přehlídka TOP ŠÍLENÝCH modelů Lady Gaga. To nepochopíte

3.května
Vlastním jménem Stefani Germanota je americká zpěvačka, která nedávno oslavila narozeniny. Kromě toho, že tvoří hudbu, platí také za módní (anti)ikonu. V čem to spočívá? Její módní kreace jsou zpravidla dost šokující. Podívejte se na přehlídku těch úplně nejzajímavějších (rozumějte nejhorších).

Tyhle fotky vás přesvědčí, že existují jen dva typy žen!

21.dubna
Říká se, že každý jsme jiný… Ale ono se toho napovídá! Když se bavíte s někým starším, pochopíte jedno: všichni chlapi jsou stejní hajzlové. A všechny ženy je zase chtějí jen otravovat a měnit. Pochopitelně, že ve skutečnosti je to ještě trochu jinak. Stejní nejsme. Ani muži. Ani ženy. Žen jsou totiž jen dva typy! Že nevěříte? Tak rychle do naší galerie, uvidíte sami.

32 svatebních omylů, ze kterých budete smíchy brečet! Tohle se vážně nepovedlo!

14.dubna
Svatební den bývá pro většinu lidí velmi důležitou událostí, o které uvažují většinu života. Je to vlastně den, kdy startujete oficiálně život po boku své velké lásky. A většinou to také podle toho vypadá – dokonalá výzdoba, dokonalé šaty, pečlivě vybraní hosté… Jenže, jak už to tak bývá, i tenhle velký sen se může pokazit. A v naší galerii se můžete podívat, že někdy je to z pohledu novomanžel...

PRINCEZNY od Disneyho v reálném světě: Jejich KRÁSA vám vyrazí dech!

4.dubna
Asi všichni jsme si v dětství při sledování Disneyho pohádek představovali, že si také vezmeme jednou prince nebo princeznu. Jenže to se většině nepovede, už proto, že Disneyho princezny po světě neběhají. Tedy přesněji: neběhaly. Díky umělci Ryanu Astmanedimu totiž začaly existovat. A jak ve skutečnosti vypadají, se můžete podívat v naší galerii.

Dal domů kameru, aby měl chůvu pod kontrolou: NEKRADLA... Spala s jeho ženou!

14.března
Takové zjištění byste udělat nechtěli! Jeden muž podezříval chůvu, co se mu starala o děti, že nejspíš v domě krade. Aby měl jistotu, skryl doma kameru, která ji měla natočit při činu. Ale dopadlo to úplně jinak – když si muž prohlížel záběry, nevěřil vlastním očím. Na videu totiž našel chůvu, jak si užívá s jeho milovanou manželkou!

NEJHORŠÍ MÓDNÍ TRENDY roku 2017, ze kterých jde hrůza ještě teď!

28.února
V uplynulém roce jsme byli svědky několika nejlepších, ale i nejpodivnějších kousků oblečení, které vůbec módní průmysl mohl nabídnout. Kreativci módních domů jako obvykle dosáhli skvělých výsledků, někdy šlo ale o šaty a věci na hranici dobrého vkusu, těžko stravitelné bizarnosti. Ty nejdpodivnější módní výstřelky, co se objevily, najdete v naší galerii.

NEJPŘÍŠERNĚJŠÍ fotky AKVABEL: Z dálky v pohodě, zblízka DĚS!

15.února
Prý, že je to krásný sport plný éterických víl vznášejících se ve vodě. Omyl. Je to sport plný nejpodivnějších kreatur, které se tváří jako kdyby je někdo mučil. To je synchronizované plavání. Podívejte se sami, jaká monstra ze svých obličejů umí udělat jinak krásné plavkyně.

ŠOKUJÍCÍ výsledky výzkumu: Nošením podprsenek si ženy ničí prsa!

7.února
Podprsenky – až příliš drahé kousky oblečení, o kterých se ženám tvrdí, že by je měly nosit pod svým tričkem, aby udržely tvar svých předností v mladistvé podobě. Některé ženy se bez nich neobejdou, jiné jimi pohrdají. Bez debat jsou prostě nedílnou součástí dnešní reality. To se ovšem možná brzy změní! Podle nedávno zveřejněného výzkumu totiž nošení podprsenek ženám překvapivě škodí!

NEJPODIVNĚJŠÍ NÁHRDELNÍKY, co jste kdy viděli: UJETÉ, nebo BOŽÍ?

5.února
Zdebení se je většinou doménou žen, ale i muži občas nosí nějaký ten řetízek na krku. Podívejte se na tuto přehlídku unisex náhrdelníků, kdy některé jsou skutečně velmi podivné… Co o nich soudíte?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes