Šíp

Description:

Móda a zdraví - Šíp (sip.denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

3 items/month

15 fotek, které šokují: Vše vám dojde teprve po chvíli... A budete se smát!

14.June
Lidské oko se dá ošálit mnohem snáz, než si dokážeme připustit. Občas totiž vidíme věci úplně jinak, než jak jsou ve skutečnosti. Že se vám to nestává? Tak mrkněte do naší galerie, ve které jsme pro vás vybrali fotografie, po kterých budete zmatení jako na začátku dobré detektivky.

Když se černošce narodí albínská dvojčata: Skvostné snímky, které obletěly svět

12.June
Když se brazilce s pletí tmavou jako ebenové dřevo narodila dvojčátka, měla radost, zažila však největší překvapení svého života, když na ni místo tmavých očí, koukaly oči světlé a dítě s alabastrovou pletí. Narodily se jí totiž dvě albínky. Holčičky svou nezvyklou bledostí poutají i pozornost fotografů a není se čemu divit…

Tyhle fotky vás přesvědčí, že existují jen dva typy žen!

24.May
Říká se, že každý jsme jiný… Ale ono se toho napovídá! Když se bavíte s někým starším, pochopíte jedno: všichni chlapi jsou stejní hajzlové. A všechny ženy je zase chtějí jen otravovat a měnit. Pochopitelně, že ve skutečnosti je to ještě trochu jinak. Stejní nejsme. Ani muži. Ani ženy. Žen jsou totiž jen dva typy! Že nevěříte? Tak rychle do naší galerie, uvidíte sami.

Lidé, co už NEMĚLI BÝT NAŽIVU... Jejich hloupost vás zaručeně rozesměje!

9.March
Mít zdravý rozum, to je věc k nezaplacení. Možná vám sice připadá, že to není nic výjimečného, ale jistě si sami vzpomenete na mnoho situací, kdy vám někdo vyrazil dech svou "blbostí". Nemít všech pět pohromadě totiž může být pořádně velký problém. Nejenže se často ztrapníte a jste k smíchu, ale navíc jde i o život! Mrkněte do galerie, a hned vám bude jasné, o čem mluvíme.

Jak po osmi letech vypadá „nejhezčí holčička světa"? Její podoba vás udiví!

6.March
Když se Thylane Blondea v roce 2011 dostala v časopise Vogue na titulní stránku, byl kolem toho pěkný humbuk. Mladičká francouzská modelka Thylane Blondeau byla důvodem otázek, zda by tak malá holčička měla být vhozena do drsného svéta modelingu. Jak to vlastně zvládla a co dělá dnes? Zjistěte to v naší galerii.

30 lidí, co našli ve vlastním foťáku VELMI PODIVNÉ fotografie!

26.January
Určitě znáte někoho, kdo ztratil telefon, který se mu vrátil zpět. A jistě jste pak společně byli v šoku z toho, jaké fotky se v takové chvíli dají z paměti vylovit… Zapátrat někdy ve fotoaparátu, třeba i v tom, co máte doma, může být nečekaně šokující. Nevěříte? Pak byste to měli zkusit, lidé z naší fotogalerie to udělali, a rozhodně nelitovali. Jejich snímky nyní baví celý internet!

CHŘIPKA nebo jen NACHLAZENÍ? Pár tipů, jak to poznáte najisto!

23.January
Podcenit chřipku se může krutě vymstít, jenže co když jde jen o nachlazení, a člověk kvůli doktorovi nebude moct do práce a přijde o peníze? Podobné otázce v současné době čelí mnoho Čechů, virová onemocnění a chřipky trápí překvapivě velké procento populace. Občas se dokonce objeví chřipková epidemie. Zjistěte, jak poznáte, jestli je potřeba běžet k doktorovi.

Co dokáže MAKE-UP: 21 úchvatných PROMĚN! Tyhle triky nepochopíte

19.January
Síla make-upu určitě není podceňována, ale nikdy nás nepřestane překvapovat, jak moc toho umí pár tahů štětcem změnit na ženském obličeji. Podívejte se sami.

Ve sněhu u silnice našel krabici: Vůbec nebyl připravený, co spatří uvnitř!

9.January
Bohužel se pořád najde na světě hodně lidí, co si neuvědomí, že když si pořídí mazlíčka, přebírají odpovědnost za celý jeho život. Měli by proto němé tváře milovat, starat se o ně, poskytnout jim adekvátní zázemí… Ovšem až příliš často se najdou tací, co jsou jako bez srdce, a kdysi milovaného mazlíčka se zbaví nejlépe někde v lese. Co si pak chudáci zvířata mají myslet? Příběh dvou koťat, co z...

Je vám po silvestru zle? Zde jsou užitečné TIPY, jak na KOCOVINU...

1.January
Silvestrovské oslavy jistě skončily pro mnohé z vás nepříjemnou kocovinou. Vhod tak určitě přijde pár tipů na vyprošťováky, díky kterým se dá tělo zase dohromady.

Galerie NEJŠÍLENĚJŠÍCH Vánočních svetrů. Bonus na konci stojí za to!

13.December
Vánoce se kvapem blíží a spolu s nimi i nutnost nějaké té Vánoční výzdoby a samozřejmě i oblečení. Experti jsou v tomhle Američané, kteří si kupují svetry s motivy Vánoc. Podívejte se na galerii těch nejhorších svetrů na světě. Je to fakt síla. Ovšem, abyste neviděli jen to strašné, na konci jsme pro vás nachystali opravdu sexy bonbonek.

20 naprosto úžasných psů, kteří vůbec NEPOCHOPILI, co je to OSOBNÍ PROSTOR

29.November
Mít psa, to je jistota společníka, který by byl nejraději pořád jenom s vámi. Ovšem někteří čtyřnozí přátelé lidí to občas se svou přítulností trochu přehánějí. Podívejte se v naší galerii sami.

PSYCHO masky na Halloween! TOHLE byste venku potkat rozhodně nechtěli

30.October
Předvečer všech mrtvých, který u nás známe jako Památku zesnulých a který připadá na 2. 11. je svátkem, kdy by se měly dělat různé rituály, vzpomínat na zemřelé v dobrém a slavit život. Ve světě, ale pomalu i u nás, získává na oblíbenosti svátek zvaný Halloween. Většinou jsou s ním spojené masky plné krve a nechutností. Podívejte se s námi na ty nejšílenější masky i na to jak vznikají.

10 DOKONALÝCH TRIKŮ pro milovníky čistoty! Znáte všechny?

26.October
Těchto deset vychytávek ocení jistě každý, kdo má rád doma pořádek. Obzvlášť v dnešní uspěchané době… Naše rady jsou totiž nejen jednoduché, ale také šetří čas! A navíc jsou vyzkoušené, takže se rovnou můžete směle pustit do „čištění" problémů, co vás trápí už dlouho a nevěděli jste si s nimi rady.

20 případů ZVÍŘECÍ SPOLUPRÁCE vás přesvědčí, že dělat věci v týmu má smysl!

24.October
Že člověk na vlastní pěst nedokáže tolik věcí, jako když si nechá pomoct od ostatních, je obecně známá věc. Ale že si tuto skutečnost uvědomují i zvířata, to je docela novinka. A v naší galerii se můžete přesvědčit, jak moc roztomilá.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes