15
new stories - click to show

Skrytá pravda

Description:

Politika - Ekonomika - Aktuální dění

URL:

https://www.skrytapravda.cz/

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Jak pochopit neválku na Ukrajině? (Pro vyděšené, slušné lidi) Musíme se bát?

25.February
Pokud chceme znát budoucnost, nesmíme z hlavy vymazat minulost. Příštích několik článků půjde do nedávné historie. Nikoliv do historie, na to nejsem odborník a nedovolil bych si alternovat odborníky (ty skutečné), ale do nedávné historie s daty volně dostupnými a jasně ukazujícími, o co se v pozadí jedná. Musíme mít strach? NE! Pokud...

Putin riskantně na poslední chvíli zastavil útok amerických vojsk na Moskvu (už podruhé)

24.February
A v americkém NATO zavládla panika a rozzuření. Měli jsme být součástí šílené války? Než si někde přečtete útok o totální dozinformaci, protože americká armáda, což je NATO, je vlastně mírová (a všichni se ironicky smějí nad humanitárním bombardováním), podívejte se na rychle vytvořené mapky. Tato území už obsadila americká armáda. Mohl se Putin zachovat jinak?

Osvobodí Putin i Kosovo a vrátí je Srbům? Sýrii už Syřanům vrátil!

23.February
Camp Bondsteel je druhá největší americká vojenská základna v Evropě ležící v Kosovu , byla vybudovaná v roce 1999 po bombardování Srbska. Ano, čtete dobře: v Jugoslávii americká armáda vyvraždila mnoho civilistů a ten "demokratický svět" mlčel.

Jak dopadly parlamentní volby v roce 2012 na Ukrajině?

22.February
Pro pochopení o tom, co se děje dnes, kdo je agresor a kdo utiskovaný, lze jedině z dat, která nelze vymazat. Proto se tak vůdci snaží ohýbat pravdu.

Vlastizrada BIS. Jsou na to důkazy. Plukovník naléhavě vystoupil k Vrběticím

22.February
Úniky informací z bezpečnostních složek jsou řízené, novináři se sami prozrazují. Bezpečnostní informační služba využívá policisty jako svůj nástroj. Plukovník ve výslužbě a bývalý člen Vojenského zpravodajství Jiří Wagner se rozhodl po třech letech znovu promluvit s novináři, a proto souhlasil s rozhovorem.

Uráželi jste Okamuru za migranty? A Rakušan z voličů udělal idioty v čele s Fialou!

21.February
Státy EU se dohodly na „povinné solidaritě“ v oblasti migrace : francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin po jednání ministrů vnitra EU oznámil, že bylo dosaženo dohody o povinné solidaritě v otázkách migrace.

Nebyl Vystrčil (ODS) pod vlivem omamných látek? Matematik...

21.February
„Já nechápu, proč se vláda věnuje omezování svobod od března, když teď je potřeba řešit zdražování, ve kterém vláda nic nedělá,“ hřímal Okamura.

Kolář, Pekarová a vládní poslanci oslavují upálení 44 ukrajinských Rusů v Domě odborů! Šílené!

20.February
Bradáčová vyhrožuje, že zakročí proti terorismu a zde na sítích se slaví ukrajinské násilí, pokud je to ze strany proevropských Ukrajinců, zatímco došetření upálení nikdo neiniciuje. Přece to byli proruští Ukrajinci...

Neuvěřitelné! Odporný podvodník Benda vykládá o morálce?

20.February
Poslanec, který v životě nepracoval. Poslanec, co se vyšplhal po zádech svého tatíčka. A podvodník z plzeňských práv učí národ poctivosti a poslance SPD lustruje? Neuvěřitelně zvrácenný svět!

Maminky a děti z Ukrajiny prchají před mírovou americkou armádou a nacisty AZOVa do Ruska! A Fiala tleská! Šílené!

19.February
Pláč. Zoufalství. Přes Českou republiku se řítí americká armáda, do Polska a dalších států nalétávají bombardéry, ale to jsou ty mírové, které házely mírové bomby na civilisty v Jugoslávii. Nebo ve Vietnamu. V Iráku. V Sýrii. V Libyi.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes