15
new stories - click to show

Skrytá pravda

Description:

Politika - Ekonomika - Aktuální dění

URL:

https://www.skrytapravda.cz/

Catalog:

Z domova → Politika

Publishes:

11.2 items/week

Velmi těžký covid19 prezidenta Václava Klause upoutal na lůžko, vážný stav...

10:06
S potížemi po těžkém covidu bojuje exprezident Václav Klaus. Několik dní byl hospitalizován na infekční klinice Ústřední vojenské nemocnice.

Generální prokurátor Ken Paxton žaluje společnost Pfizer za zkreslování účinnosti vakcíny COVID- 19

5.December
A spiknutí s cílem cenzurovat veřejný diskurs. Ledy praskají a zločinná skupina kolem pseudovakcíny Pfizer je zděšená.

Snaží se Řeporyjec Novotný dohnat k další vraždě či sebevraždě i Palestince jako zpěvačku Bartošovou?

5.December
Snaží se zase spratek Novotný vyprovokovat další vraždu či sebevraždu? Díky podobným morálním zrůdám typu Novotného byli výše tři studenti postřeleni. Respektive dva, třetí je ochrnutý: má prostřelenou míchu. V USA. Nikoliv v Palestině.

Brutální covidové lži: nejen Prymula couvá. Na Slovensku hromy bijú!

4.December
Už to leze ven, a po volbách zločinci zapřou i vlastní babičku. Leze to z nich jak z chlupaté deky! Premiér Fico žasne nad šílenou drzostí minulé covidové vlády! Důkaz:

Další náhlé úmrtí: vyšetřovala skandál Ursuly von der Leyenové s Pfizerem. Europoslankyně Michelle Rivasiová. A konec. Smrt. Za

3.December
Kolik lidí ještě zemře s výmluvou na výrok náhlé nemoci, autonehody a pod. a dalších neuvěřitelných náhod, než se ty zločince podaří dát před řádný soud? Nebo budou umírat až do doby, kdy se zločiny odloží z důvodu časového právního prodlení?

V říjnu 2023 globální teplota překročila kritickou hranici 2 °C a nastal čas vyplňovat směrnice!

3.December
Sucho, vedro! Chceme mokřejší Česko!, volá do zbraně Martin Fendrych z Aktuálně.cz. A přidává hovor dvou starých žen v autobuse: "Strašný sucho, paní." - "Jo, já vám řeknu, já jsem ráda, že jsem stará, ty vedra budou horší, voda nebude, mladejm to nepřeju."

Lipánek uvedl do funkce novou generální kulturní ředitelku. Nějaký Pánek, nebo snad Jurková, čert ví...

2.December
Tak copak jsme se od ní nedávno dozvěděli, abychom byli v obraze? A kde se vylíhla? Jitka Pánek Jurková vedla v letech 2017–2023 České centrum v Bruselu.

Atmosféra v USA houstne: už i SiliconValley ve stávce. Navrch huj, uvnitř hnůj! Také za to může Putin?

1.December
Smír mezi odborem 29 000 profesorů, lektorů, knihovníků, poradců a trenérů a vedením SiliconValley končí. A 460 000 studentů je nyní zmateno, protože USA, kdysi tak bohatá zem s touto dříve výkladní skříní pokroku dostává mezinárodní punc zoufalství.

Venezuela: Vláda odmítá ultimátum USA a požaduje trvalé odstranění sankcí

1.December
Který stát USA nevydírají a nevyhrožují mu? Caracas. Venezuelská vláda vyzvala americkou vládu, aby zrušila všechny sankce vůči zemi, a zároveň popírá jakékoli porušování dohody z Barbadosu .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes