Publikuje:

2,5 položek/den

Musíme se dívat dopředu, burcuje Král

22:00
Redakce - Do duelu s Plzní naskočil do druhého poločasu, prohře ale zabránit nedokázal: ​„Očekával jsem to a byl jsem připraven," říká ke svému nasazení Alex Král.

Rozhodl první gól, říká obránce Bořil

22:00
Redakce - Ve šlágru kola podlehli sešívaní Plzni 0:2. „Předvedený výkon byl od nás málo," mrzelo obránce Jana Bořila.

Je to jen jedna z velkých bitev v dlouhé válce

20:19
Redakce - Sešívaní ve 21. kole podlehli v Plzni a jejich náskok se ztenčil na 3 body. „Tahali jsme za kratší konec a zaslouženě jsme prohráli. Ale zbývá čtrnáct zápasů, je to jen jedna z velkých bitev v dlouhé válce,“ říká trenér Trpišovský.

První ligová prohra od září přišla v Plzni

20:19
Redakce - I přes zlepšený výkon v druhém poločase se Slavii nepodařilo dát gól. Domácím se naopak podařilo vstřelit po gólu na konci obou poločasů a sešívaní tak v Plzni prohráli 0:2.

ONLINE: Šlágr kola v Plzni

16:51
Redakce - Od 17:00 vyběhnou sešívaní do jednoho z klíčových soubojů jara. Na plzeňské půdě bude tým Jindřicha Trpišovského chtít ubránit a navýšit svůj šestibodový náskok.

Zápas v Plzni zvládne ten, kdo ukočíruje emoce

16.února
Redakce - Po utkání s Genkem mají slávisté pouhé dva dny odpočinku před ligovým šlágrem v Plzni. „Oba týmy se nemají čím překvapit. Půjde o to, abychom hráli podle svých not a vnutili je soupeři,“ vyhlíží duel trenér Jindřich Trpišovský.

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

15.února
Redakce - Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Zápasu by slušel spíše výsledek 2:2, ví Kolář

15.února
Redakce - Pátou nulu v letošním ročníku Evropské ligy si proti Genku připsal brankář Ondřej Kolář. V zápase s belgickým soupeřem se zaskvěl několika skvělými zákroky a udržel Slavii ve hře o postup. ​„Zápas se hrál nahoru dolů, oba týmy měly šance skórovat. Bezbrankový výsledek je do odvety dobrý," říká Ondřej Kolář.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský zápas s Genkem

14.února
Redakce - V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Odveta je otevřená, rozhodne produktivita, ví Škoda

14.února
Redakce - Kapitán týmu Milan Škoda měl proti Genku několik slibných šancí, ale žádná z nich se neujala a zápas tak skončil bez branek. „Odveta je otevřená, není to špatný výsledek,“ vyhlíží Škoda střetnutí v Belgii. „Síly na Plzeň nám určitě zbudou,“ dodává směrem k blížícímu se utkání.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes