SK Slavia Praha

URL:

http://www.slavia.cz/

Katalog:

Sport → Fotbal

Publikuje:

9,1 položek/týden

Slavia? Myslím, že je to správný krok!

11:11
Redakce - Úvodní dny ve Slavii má za sebou brankář Martin Vantruba. Dvacetiletý gólmanský talent v loňské sezoně získal mistrovský titul s Trnavou a nyní se pere o svou pozici v kádru sešívaných.

Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů

11:11
Redakce - Slavia nabízí trenérům možnost zapojit se do výchovy talentů v mládežnické akademii nejstaršího klubu v Česku. Mládežnická akademie hledá asistenty trenérů do přípravek a žáků.

SLAVIA TV: Tvrdá dřina začala naplno!

17.června
Redakce - Sešívaní se po téměř třítýdenní dovolené opět pustili do tvrdé tréninkové práce. V rakouském Aigenu našli ideální podmínky pro kondiční soustředění.

A-tým zahájil letní přípravu

15.června
Redakce - Slavia zahájila letní přípravu před sezonou 2018/2019. Do ní se na úvod zapojí 28 hráčů včetně nováčků či navrátilců z hostování.

Danny, Necid, Sobol a Mingazov nebudou ve Slavii pokračovat

15.června
Redakce - Slávisté zahájili letní přípravu bez čtyř hráčů, kteří patřili do kádru v minulé sezoně. Necidovi se Sobolem končí hostování, ve Slavii nebude pokračovat ani Danny a Mingazov má svolení hledat si angažmá.

(Staro)nové tváře v A-týmu

15.června
Redakce - Do přípravy A-týmu se zapojí řada nováčků či hráčů, kteří se v A-týmu už představili, ale větší stopu zatím nezanechali. Podívejte se na přehled všech (staro)nových tváří v A-týmu:

U16: Dorostence čeká All Stars Cup

14.června
Redakce - V pátek 14. 6. se v Praze koná turnaj All Stars Cup, který je určen pro týmy kategorie U16. Oproti předešlým letům se turnaj stěhuje z Edenu na Xaverov.

Vladímír Coufal první letní posilou Slavie!

14.června
Redakce - Slávisté hlásí první letní posilu, smlouvu s klubem do 30. června 2021 podepsal krajní obránce Vladimír Coufal. Ve čtvrtek byl přestup dokončen, takže reprezentační obránce stihne celou přípravu v sešívaném.

Chci do Slavie vrátit titul

14.června
Redakce - „Když přišla nabídka Slavie, nerozmýšlel jsem se. Věděl jsem, kam chci jít," říká ve velkém rozhovoru nová posila sešívaných Vladimír Coufal.

Dovolená končí. Kapitán se během ní oženil

13.června
Redakce - Hráčům A-týmu pomalu končí dovolená po sezoně 2017/2018. Už v pátek se pustí do přípravy před novou sezonou. A ta bude velmi náročná, protože sešívané čeká minimálně podzim v evropských pohárech a navíc i nadstavbová část domácí ligy.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes