15
new stories - click to show

Slovácké divadlo

URL:

http://www.slovackedivadlo.cz/

Catalog:

Kultura → Divadlo

Publishes:

3.5 items/week

Nominace na Thálie v reportáži TVS

22.September
Obrovský úspěch, jakým jsou dvě moninace na Ceny Thálie pro muzikál Jesus Christ Superstar, zaujal i média. Mimo jiné reportáž natočila Televize TVS.

Divadelníci chystají další hit - Cyrana z Bergeracu

21.September
Slovácké divadlo přichází s další diváckou peckou. První premiérou 77. sezóny bude jeden z nejhranějších titulů v celé divadelní historii – Cyrano z Bergeracu.

Její pastorkyňa na největším českém festivalu

20.September
Taková prestiž se jen tak nevidí. Slovácké divadlo letos dostalo pozvánky na pět divadelních festivalů po celé republice a vše vyvrcholilo grandiózním finále minulý pátek, kdy divadelníci vyrazili na největší a nejprestižnější ze všech – Festival Divadlo v Plzni. Publiku představili inscenaci Její pastorkyňa režiséra Michala Zetela.

Umělecký šéf Lukáš Kopecký se oženil

19.September
Ve čtvrtek 15. září se umělecký šéf Slováckého divadla Lukáš Kopecký oženil. Jeho vyvolenou se stala herečka Barbora Goldmannová, členka Městského divadla Brno, která hostovala i ve Slováckém divadle.

Její pastokyňa na největším festivalu u nás už dnes

16.September
Právě dnes se na prestižním festivalu Divadlo Plzeň představí inscenace Slováckého divadla Její pastorkyňa. Jedná se o pátý festival, na který se letos slovácká scéna vydala.

Lukáš Kopecký v Tichu ve studiu

15.September
Ještě než ve Slováckém divadle vypukly oslavy spojené s nominacemi na Ceny Thálie, byl hostem diskusního pořadu Ticho ve studiu televize TVS umělecký šéf Lukáš Kopecký. Zavzpomínal na své začátky v Uherském Hradišti a prozradil, co divadlo v nejbližší době čeká.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes