15
new stories - click to show

Slovácké divadlo

URL:

http://www.slovackedivadlo.cz/

Catalog:

Kultura → Divadlo

Publishes:

5.6 items/week

V neděli divadlo nabídne na Facebooku další Jízdu, vezme diváky až do Kanady

7:16
Slovácké divadlo se vrátilo ke streamování oblíbených pořadů a inscenací ze svého archivu. Začalo před třemi týdny při příležitosti Noci divadel Letní jízdou z roku 2013, ve které vystupoval Vojta Dyk, a byla to trefa do černého.

Okno U hladového herce zaujalo média

3.December
Stejně jako na jaře, kdy herci Slováckého divadla telefonovali seniorům, i při podzimní karanténě jejich aktivity zaujaly širokou veřejnost i média.

Pavel Hromádka o práci pro rádio: Nemlaskat, nesrkat, neplivat a neoplývat řečovými vadami

2.December
Pavel Hromádka je nejen zkušený herec Slováckého divadla, ale dlouhá léta ze zabývá i prací pro rozhlas a rádio za čtecím pultíkem s mikrofonem.

K oknu U hladového herce opět přišly desítky lidí

1.December
Rodiny s dětmi, senioři i studenti, ti všichni se ve čtvrtek 19. listopadu opět vydali k hlavnímu vchodu do Slováckého divadla, aby si dali čaj nebo kávu a potkali se se svými oblíbenými herci.

Divadelníci věnovali zdravotníkům balíčky na nervy

30.November
„Děkujeme, vaše Slovácké divadlo.“ Takový text si mohli před pár dny přečíst zdravotníci Uherskohradišťské nemocnice na originální fotografické koláži, kterou pro ně vytvořili herci slovácké scény. A nezůstalo jen u díků.

Aktuální informace k provozu divadla a náhradním termínům

2.October
Milí diváci, právě zde přehledně a na jednom místě najdete veškeré potřebné informace o náhradních termínech představení a další důležité aktuality. Průběžně je tady budeme doplňovat.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes