Publishes:

44.3 items/day

Vlhová nedokáže vyhrávať v obrovskom slalome: Zmení sa to dnes? Ja jej stále verím, vyhlásil tréner Magoni

5:59
KRANJSKA GORA - Petra Vlhová v tomto ročníku dokazuje, že má na to, aby atakovala najvyššie priečky vo viacerých disciplínach. Výnimkou je však obrovský slalom. V tomto ročníku zatiaľ nedokázala obhájiť svoje výsledky z minulej sezóny a tak jej momentálne v tejto disciplíne patrí až šiesta priečka.

Slovensko vypadáva z hry: MS v Bielorusku nemajú veľkú šancu! Rozhodne sa čoskoro

5:59
BERN - Prezident Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) René Fasel pripustil, že tohtoročné MS sa nemusia konať v Bielorusku, kde už niekoľko mesiacov prebiehajú protesty proti prezidentovi Alexandrovi Lukašenkovi.

VIDEO Rímske derby malo tú pravú taliansku príchuť: Lazio suverénne predčilo mestského rivala

23:30
RÍM - Futbalisti Lazia Rím zvíťazili v 18. kole talianskej Serie A nad AS Rím 3:0. Dva góly v mestskom derby strelil Luis Alberto, o úvodný presný zásah sa postaral kanonier Ciro Immobile.

VIDEO Leverkusen zaváhal a v náročnom stretnutí stratil všetky body: Union sa posunul na štvrté miesto

23:30
BERLÍN - Futbalisti Unionu Berlín zvíťazili v úvodnom zápase 16. kola nemeckej Bundesligy nad Bayerom Leverkusen 1:0. O triumfe domácich rozhodol v 89. minúte Cedric Teucher

Slováci ústrednými postavami svojich tímov: Mikuš rozhodol 14 sekúnd pred koncom predĺženia

21:54
PRAHA – Slovenský hokejový obranca Juraj Mikuš v 35. kole českej extraligy gólom rozhodol o triumfe Pardubíc nad Mladou Boleslavou 2:1 po predĺžení. Na rozhodujúci zásah mu 14 sekúnd pred záverečnou sirénou prihral ďalší Slovák, útočník Matej Paulovič.

Olympijský výbor hľadá cestičky ako uľahčiť prácu športovcom: Prístup k PCR testom bude jednoduchší

21:54
BRATISLAVA - Na pôde Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) sa v piatok uskutočnilo stretnutie športových funkcionárov s biochemikom Pavlom Čekanom, zakladateľom a výkonným riaditeľom spoločnosti Multiplex DX International, ktorá vyvinula slovenské RT-PCR testy na zisťovanie nakazenia novým koronavírusom s označením SARS-CoV-2, ako aj tzv. kloktacie testy. Športovú obec na rokovaní...

Poprad posilnil na brankárskom poste: Pod Tatry prichádza slovenský reprezentant

21:22
POPRAD - Kariéra slovenského hokejového brankára Petra Hamerlíka bude pokračovať v najvyššej slovenskej súťaži. Na zmluve do konca sezóny 2020/2021 sa dohodol s HK Poprad. Klub o tom informoval na oficiálnej stránke.

DVTK Miškovec - HC Slovan Bratislava

21:22
MIŠKOVEC - Hokejisti DVTK Miškovec zvíťazili v 31. kole Tipos extraligy nad Slovanom Bratislava 2:0. Maďarský tím ukončil sériu šiestich zápasov bez bodového zisku. Slovan prehral tretíkrát z uplynulých štyroch duelov.

Hudáček v bráne nepomohol Spartaku, Čajkovský gólom doviedol Dinamo k víťazstvu

20:49
MOSKVA - Slovenský hokejový obranca Michal Čajkovský prispel v piatkovom zápase KHL gólom k víťazstvu Dinama Moskva nad Nižným Novogorodom 5:3. V 34. minúte zvýšil na 3:1. Dinamo vyhralo tretí duel za sebou a je štvrté v Západnej konferencii.

Poprad si upevnil pozíciu lídra, Slovan prehral v Miškovci a v tabuľke klesol

20:49
BRATISLAVA - Dnes nás čakalo už 31. kolo najvyššej slovenskej súťaže - Tipos extraligy. Všetky tímy sú stále v poriadku a tak súťaž môže pokračovať bez zmien. V tomto kole líder z Popradu hostil Banskú Bystricu a druhý Slovan cestoval do Maďarska. V tomto článku si prečítate všetky výsledky a sumáre zápasov.

HC Košice - HK Dukla Trenčín

20:49
KOŠICE - Hokejisti HK Dukla Trenčín zvíťazili v zápase 31. kola Tipos extraligy na ľade HC Košice 2:0. Ich góly strelili Lukáš Paukovček, Juraj Bezúch a Oliver Okuliar, brankár Connor Lacouvee dosiahol prvé čisté konto v slovenskej extralige.

Jablonec sa vrátil vo výbornej forme: Teplice nemali šancu, gólovo sa presadil aj Považanec

20:17
TEPLICE – Slovenský stredopoliar Jakub Považanec prispel gólom k vysokému víťazstvu Jablonca na trávniku Teplíc 5:0 v piatkovom zápase 15. kola najvyššej českej futbalovej súťaže. Považanec strelil úvodný gól duelu v 22. minúte.

Capitals zvládli zápas aj v Grazi: Presvedčivé víťazstvo ich posunulo na ôsme miesto

20:17
GRAZ - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v piatkovom zápase 36. kola Ice Hockey League (IHL) na ľade Grazu 4:1. Zverenci trénera Petra Draisaitla druhýkrát za sebou bodovali naplno a v tabuľke sa posunuli na ôsme miesto, keď nazbierali 38 bodov.

Kormidelník Paríža opúšťa mužstvo: Pochettino mal pozitívny test, putuje do karantény

19:43
PARÍŽ - Tréner futbalistov Paríža St. Germain Mauricio Pochettino mal pozitívny test na koronavírus. Čaká ho karanténa a v sobotu nebude sedieť na lavičke PSG v dueli Ligue 1 na pôde Angers. Informovala o tom agentúra AFP.

VIDEO Irving bude za svoj priestupok pykať: Pivot Brooklynu dostal poriadne mastnú pokutu

19:43
NEW YORK - Vedenie basketbalovej NBA uložilo Kyriemu Irvingovi pokutu 50-tisíc dolárov za porušenie koronavírusového protokolu. Pivot Brookylnu totiž navštívil narodeninovú oslavu bez ochrannej masky.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes