15
new stories - click to show

spotrebitele.dtest.cz

URL:

http://spotrebitele.dtest.cz/

Catalog:

Ostatní

Publishes:

5.6 items/week

Vonné látky prostředků na mytí nádobí vyvolávají alergie

11:37
Prostředky na mytí nádobí mohou obsahovat vonné nebo konzervační látky. V obchodech však můžete narazit i na bezproblémové výrobky.

Itálie omezuje platby v hotovosti

19.January
V Itálii lze platit hotovostí pouze do výše 1000 eur. Pravidlo platí od začátku roku 2022 a má omezit daňové podvody.

Dobrá horká čokoláda nemusí být značková

18.January
Instantní horká čokoláda nemusí být drahá. Chutné jsou i výrobky privátních značek, zjistil britský chuťový test. Všechny lze navíc vylepšit zajímavými přísadami, stačí trochu fantazie.

Maso vypěstované v laboratoři má ambice vytlačit pravé maso

17.January
Alternativy masa a ryb jsou čím dál sofistikovanější. Do výroby se zapojují i hi-tech metody a 3D tisk. Jaké výhody a nevýhody skýtají nastupující náhražky?

Legrační otázky na Facebooku mohou sloužit podvodníkům

14.January
Zdánlivě nevinné zábavné otázky na Facebooku mohou ohrozit bezpečnost osobních údajů. Odpovědi totiž obsahují položky, které se často používají k zabezpečení profilů.

Řada potravinových doplňků obsahuje nadmíru hořčíku

13.January
Dvě třetiny testovaných vzorků v spotřebitelském výzkumu obsahovaly podstatně větší množství hořčíku, než je maximální doporučená denní dávka. Mohou proto vyvolat zdravotní problémy.

Na co myslet při nošení magnetických řas

12.January
Magnetické řasy nepotřebují lepidlo, snadno se aplikují a lze je používat opakovaně. Je s nimi však třeba zacházet opatrně, dodržovat hygienické zásady a nepoužívat je při potížích s očima.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes