Sputnik Česká republika

Popis:

Sputnik je novou média značkou, která disponuje moderními multimediálními centry v desítkách zemí. Sputnik má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa...

URL:

http://cz.sputniknews.com/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

49,9 položek/den

Tygr chtěl vystrašit dítě, ale takovou reakci nečekal (VIDEO)

16:44
Na univerzitě v Louisianě (USA) se obrovský tygr, který se nacházel za skleněnou ohradou, rozhodl zaútočit na malého chlapce. Reakce dítěte překvapila zvíře. Video zveřejnil uživatel Reddit pod jménem Real_Durindana.

Takový návrh je naprostá bomba!

16:10
Bývalý velitel ukrajinského námořnictva viceadmirál Sergej Gajduk v přenosu Gromadského rádia řekl, že je potřeba zaminovat Azovské moře.

Média: Muž zaútočil na cestující v německém autobusu, mohl pocházet ze Středního východu

16:10
Muž zaútočil na cestující v autobusu v německém Lübecku, 14 lidí bylo zraněno, píšou noviny Luebecker Nachrichten.

Vegan řekl, proč roste počet homosexuálů, a šokoval internet

15:37
Veganská společnost Pembrokeshire vegan organic na Facebooku zveřejnila informace, že příčinou šíření homosexuality je vypouštění syntetických a chemických emisí do životního prostředí. Tato sdělení vzbouřily uživatele sociálních sítí, po kterých byl jejich autor nucen smazat příspěvky, ale snímky z nich byly zachovány.

Naftogaz na usmířenou navrhl Gazpromu, aby zaplatil ještě 12 miliard dolarů

15:37
Naftogaz Ukrajiny je ochoten k mírové dohodě pouze ohledně nových soudních sporů s Gazpromem a navrhuje mu mimosoudně zaplatit 12 miliard dolarů, které ukrajinská společnost požaduje jako kompenzaci v rámci nového řízení o tranzitu plynu u arbitrážního soudu ve Stockholmu, řekl obchodní ředitel Naftogazu Jurij Vitrenko.

„Program byl splněn v plném rozsahu“: VKS Ruska úspěšně vypustily novou raketu systému PRO

15:02
Na polygonu Sary-Šagan v Kazachstánu provedli ruští vojáci úspěšné zkoušky nové modernizované rakety systému protiraketové obrany (PRO), která nemá ve světě obdoby. Oznámily to noviny Krasnaja zvezda.

Bondova dívka se zamilovala do „ruského špiona“

14:28
Bývalá modelka časopisu Playboy a herečka Robbin Youngová se přiznala, že si začala dopisovat s hackerem Guccifer 2.0 a byla jím natolik okouzlena, že se zamilovala a poslala mu intimní foto. O tom herečka povyprávěla vydání The Sun.

Ukrajinská politička vysvětlila, jak „zastavit“ Severní proud 2

13:53
Aby byla zastavena výstavba Severního proudu 2, musí Ukrajina obnovit rozumné vztahy s Ruskem. Prohlásila to bývalá poslankyně Nejvyšší rady Anna Hermanová ve vysílání televizní stanice NewsOne.

Česko hodlá zakázat dovoz potravin z Polska kvůli nízké kvalitě

13:20
Česká republika vyhrožovala výrobcům potravin z Polska odmítnutím nákupu výrobků kvůli špatné kvalitě zboží. Oznámil to polský portál Business Insider.

„Putinovy děti“ mají na Slovensku vojenskou techniku? Policie zkoumá fotky Nočních vlků

13:20
Na Slovensku si místní sympatizanti Nočních vlků zřídili sídlo ve vesnici Dolní Krupá. Jejich odpůrcům se to nelíbí, mluví o nich jako o „Putinových dětech“ a v médiích začali šířit paniku a mluvit o jakoby vojenské základně, píšou noviny Hlavné správy.

Trump stupňuje hrozby a připravuje se mnohonásobně zvýšit cla na čínské zboží

12:45
Americký prezident Donald Trump tvrdí, že je připraven uvalit cla v hodnotě 500 miliard dolarů na import zboží z Číny.

Donucení k míru. Proč Naftogaz zastavuje válku s Gazpromem?

12:10
Šéf společnosti Naftogaz Ukrajiny Andrij Kobolev oznámil ve středu ochotu projednat ruské návrhy o smírné dohodě s Gazpromem u Stockholmské arbitráže, i když ještě na začátku týdne takovou možnost kategoricky odmítal.

Byl sestaven seznam zemí s nejlevnějším a nejdražším benzínem, Slovensko propadlo

11:35
Agentura RIA Rating vypočítala, kolik litrů paliva mohou obyvatelé evropských států koupit za průměrný plat.

Muž vykopal na zahradě tajnou komoru a překvapil uživatele webu

11:35
Brit s nickem rhyscarter6 našel v půdě na zahradě menší otvor a vykopal podzemní komoru. Zeptal se uživatelů portálu Imgur, k čemu by mohl tento tajemný prostor sloužit.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes