Sputnik Česká republika

Popis:

Sputnik je novou média značkou, která disponuje moderními multimediálními centry v desítkách zemí. Sputnik má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa...

URL:

http://cz.sputniknews.com/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

169 položek/den

Fanoušci Realu odmítli jet na finále Ligy mistrů do Kyjeva

14:01
Fanoušci z madridského Realu vrátili více než 2 200 vstupenek na finále Ligy mistrů proti anglickému Liverpoolu, který se bude konat v Kyjevě. Píše o tom AS.

Expert zapochyboval o dosažení dohody mezi Čínou a USA nevstupovat do obchodní války

14:01
Ředitel Institutu Ho Či Mina, profesor Petrohradské státní univerzity Vladimir Kolotov okomentoval pro RT informace o tom, že Čína a USA dosáhly dohody nevstupovat do stavu obchodní války.

V EP byly jmenovány země EU s nejvyšší mírou nezaměstnanosti, Češi jsou na tom dobře

13:26
Výzkumné středisko Evropského parlamentu ohodnotilo míru nezaměstnanosti mladých lidí ve věku do 25 let v Evropské unii.

Média: Berlusconi převzal dědictví po bývalé sekretářce

12:51
Silvio Berlusconi získal jako dědictví tři miliard eur po bývalé zaměstnankyni generálního sekretariátu rezidence premiéra Itálie, sdělují noviny Stampa.

Německé noviny varovaly Bundeswehr před opakováním plánu Barbarossa

12:15
Německé vydání Junge Welt vyzval Bundeswehr, aby zapomněl na konfrontaci s Ruskem a opustil všechny myšlenky o oživení plánu Barbarossa, jehož cílem bylo napadnout Sovětský svaz v roce 1941.

Na Ukrajině slíbili, že potrestají blogera za výlet po Krymském mostě

11:41
Hlava ukrajinské státní pohraniční služby Oleg Slobodjan pohrozil pokutou videoblogerovi Viktoru Petrovskému z města Mykolajiv, který se jako jeden z prvních projel po Krymském mostě. Uvedli to v éteru televizního kanálu ATR.

Trump napsal jméno své manželky s chybou

10:30
President Donald Trump ve zprávě na Twitteru udělal chybu ve jméně své manželky Melanie, píše The Hill.

V Bundestagu prohlásili, že Evropě škodí sankce proti Rusku

9:51
Sbližování s Ruskem je v zájmech Evropy, protože to pomůže zajistit bezpečnost a dosáhnout odzbrojení, řekla v rozhovoru pro Neue Osnabrücker Zeitung spolupředsedkyně frakce levicové strany v Bundestagu Sahra Wagenknechtová.

Porošenko jmenoval své tři hlavní úspěchy jako prezidenta

9:14
Prezident Ukrajiny Petro Porošenko jmenoval jeho hlavní úspěchy jako hlavy státu: posílení ukrajinské armády, podepsání dohody o přidružení s Evropskou unií a bezvízové cestování do více než 100 zemích světa.

Pro „ochranu demokracie“: Facebook přistupuje na partnerství s Atlantickou radou

8:37
Facebook byl v poslední době vystaven velké kritice, i ve Spojených státech. Nyní ale podnik Zuckerberga odhalil novou spolupráci s Atlantickou radou. Společně chtějí postupovat proti údajnému ovlivňování voleb.

Byly zahájeny zkoušky malé raketové lodi Uragan

8:37
Na Ladožském jezeře byly ve výrobním závodě zahájeny rychlostní zkoušky čelní malé raketové lodi projektu 22800 Uragan. Oznámilo to oddělení informací a hromadných komunikací Ministerstva obrany RF.

Vatikán varuje před finanční „tikající bombou“, která je připravená k výbuchu

8:00
Vatikán vyzval k větší regulaci trhů a finančních systémů. Tvrdí, že ekonomické krize ukázaly, že se nemohou řídit sami a potřebují silnou injekci morálky a etiky.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes