Sputnik Česká republika

Popis:

Sputnik je novou média značkou, která disponuje moderními multimediálními centry v desítkách zemí. Sputnik má jedinečné postavení jako poskytovatel alternativního obsahu zpráv a jako rozhlasová stanice. Nabízí úplnější obraz světa...

URL:

http://cz.sputniknews.com/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

49,8 položek/den

Ruské MO popřelo, že Il-20 byl sestřelen v důsledku selhání systému identifikace

10:46
Každý stát má vlastní systém identifikace vlastní/cizí a Rusko své identifikační systémy neinstaluje na zbraňové komplety, které vyváží do zahraničí. Uvedlo to v prohlášení ruské ministerstvo obrany.

Na americké lodi byl voják zabit vrtulí

10:46
Americký námořník zahynul v důsledku nehody na palubě americké letadlové lodi George Bush. Byl smrtelně zraněn vrtulí letounu Grumman E-2 Hawkeye, píše list The Navy Times.

Trump nazval „největší chybu“ USA v dějinách

10:11
Válečná kampaň na Blízkém východě byla největší chybou USA, prohlásil americký prezident Donald Trump v interview pro televizní stanici Hill TV.

Ukrajinský generál promluvil o nebezpečí zrušení smlouvy o přátelství s Ruskem

9:37
Zrušení Ukrajinou Smlouvy o přátelství a spolupráci s Ruskem může negativně ovlivnit postoj Kyjeva v krymské otázce. Toto mínění vyslovil v rozhovoru pro Apostrof bývalý šéf ukrajinské Služby vnější rozvědky, armádní generál Mykola Malomuž.

Pompeo považuje Čínu za větší hrozbu pro USA než Rusko

9:02
Americký ministr zahraničí Mike Pompeo považuje Čínu za mnohem větší hrozbu pro USA než Rusko. Promluvil o tom v interview pro Fox News.

Byla vyvrácena populární představa o hvězdách

8:27
Vědci z USA a Velké Británie určili parametry dvou hnědých trpaslíků, otáčejících se kolem hvězdy Epsilon Indi. Ukázalo se, že vzhledem ke své hmotnosti mohou být považováni za hvězdy. Vědecký článek je uveřejněn v The Astrophysical Journal a jeho text je přístupný v softwarovém repozitáři arXiv.org.

Kněz zbil a pořezal policisty, kteří ho vyrušili při obtěžování v metru (FOTO)

8:27
72letý katolický kněz poslal do nemocnice dva italské policisty, kteří se ho pokusili zadržet v metru. Na kněze si stěžovaly ženy, které obtěžoval.

Hadi se pustili do bitky a propadli se skrz strop až do ložnice (VIDEO)

7:52
Lovkyně hadů uvedla, že to byli dva samci, kteří se rvali kvůli samici.Video, které natočila lovkyně, zveřejnil deník USA Today.

Polská média: Rusové si osvojili techniku hybridní války už v XVIII. století

7:19
Jak píše wPolityce, ačkoliv se samotný pojem „hybridní válka“ objevil relativně nedávno, Rusové dokázali mistrovsky zvládnout tuto taktiku a v minulosti ji nejednou použili, například proti Polsko-litevské unii v XVIII. století.

Předpověď: Klonovaní mamuti se budou znovu pohybovat po Sibiři během dalších deseti let

0:37
Ruská odpověď na ‚Jurský park‘ znamená, že budou znovu zrozeni mamuti za méně než deset let, řekl představitel ruské republiky Sacha, Ajsen Nikolaev.

Afričan vypustil dron nad Vatikánem. Trest na sebe nenechal dlouho čekat

0:04
Italské úřady přikázaly občanovi JAR opustit území Itálie poté, kdy byl zadržen za řízení dronu u Vatikánu.

Globální katastrofa je nevyhnutelná

23:30
Tání permafrostu a související s tím emise uhlíku snížily rozpočet na emise oxidu uhličitého téměř na nulu. V důsledku toho se zvyšuje riziko klimatické katastrofy kvůli překročení povoleného objemu skleníkových plynů.

„I ten nátěr se oloupal“: Porošenkovi se vysmáli na prezentaci „nové“ zbraně (VIDEO)

23:30
Uživatelé Facebooku se vysmáli ukrajinskému prezidentovi Petru Porošenkovi za jeho zprávu, v níž ukázal zkoušky „nových“ reaktivních střel RS-80 Oskol na bombardérech Su-24M.

Agresivní želva drží ve strachu dva psy. Až příliš směšné video

22:55
Rozměry a rychlost v tomto zábavném příběhu mezi zvířaty určitě nic nevyrešily, protože želva se stala vítězkyní. Na záběrech je vidět, jak velkou želvu obklopili dva psi a jeden z nich na ni štěká.

Syna Victorie Beckhamové pomluvili za zveřejnění snímku "nahé" matky (FOTO)

22:55
Syn Davida a Victorie Beckhamových, 19-letý Brooklyn, se dostal pod palbu kritiky po zveřejnění obrazu své matky při pití kávy. Jeho sledujícím na Instagramu se zdá, že Victoria byla vyfotografována polonahá a zakrytá je jen s ručníkem na prsou.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes