15
new stories - click to show

★ STARonline.cz

Description:

★ StarOnline.cz – Celebrity ⋆ Večírky ⋆ Zábava. Online magazín ze světa slavných. Famous & Popular.

URL:

http://www.staronline.cz/

Catalog:

Publishes:

3 items/month

Kamila Nývltová si zahraje záporačku v muzikálu We Will Rock You

14.September
Dlouho očekávaný muzikál WE WILL ROCK YOU, bude mít sice premiéru až na jaře roku 2020, část jeho protagonistů ale již v neděli předvedla v rámci festivalu Soundtrack v Poděbradech ukázku z koncertního provedení tohoto díla. A právě tam se svěřili, jak se nejen těší na své role, ale hlavně písně legendárních Queenů a hlavně Freddieho Mercuryho.

Miss Czech Republic Denisa Spergerová poletí do Londýna na Miss World

5.September
MISS CZECH REPUBLIC zahájila svůj jedenáctý ročník a letošní rok, stejně jako loňský bude celkem 11 castingů po celé ČR v nákupních centrech. Samotné finále soutěže se odehraje na jaře roku 2020, kdy budou zvoleny nejkrásnější dívky nové sezóny.

Kocián z Lunetic zase vyvádí. Kapela ho vyhodila

5.September
Zpěvák skupiny Lunetic Martin Kocián má zase problémy. Přitom už jednou jeho kariéru zničily drogy, alkohol a dokonce i krádeže.

Herečka z Temného kraje má stejné příjmení, jako hvězda Ordinace. Musela to řešit

4.September
Seriál Temný kraj by se bez Kristýny Badinkové Novákové už vůbec neobešel. A na dvě příjmení jsou její fanoušci už dávno zvyklí.

Zpěvačka Nelly má nový klip. Natáčení ale protrpěla

4.September
Ještě nedávno si mladá zpěvačka Nelly Řehořová (18) užívala prázdnin. Sotva se odněkud vrátila, tak už hned zase balila kufry.

Aňa Geislerová se pochlubila novými vlasy. Je teď blondýna

3.September
Aňa Geislerová se svým fanouškům na sociálních sítích pochlubila novými vlasy. Ze zrzky se totiž stala blondýnkou.

Olga Lounová na problémy s pletí použila šnečí sliz

3.September
Zpěvačka Olga Lounová nedávno přiznala, že i ona má problémy s pletí, což při její profesi není samozřejmě nic příjemného. Zpěvačka se ale nebojí experimentovat, a vyhledávají čím dál prapodivnější způsoby, jak bojovat se svými nedokonalostmi.

Děti Heleny Houdové nechodí do školy. Modelka si s tím ale hlavu neláme

2.September
Bývalá modelka Helena Houdová po rozvodu cestuje po světě se svými dětmi a tím, jak budou vzdělané, si příliš hlavu neláme. Houdová, která si chce vydělávat jako kněžka sexu, praktikuje se svými dětmi worldschooling.

Ivana Jirešová chce podniknout další ozdravnou cestu. K mrtvému moři

2.September
Herečka Ivana Jirešová je známou vyznavačkou zdravého životního stylu. I díky tomu vypadá stále skvěle a energicky, byť ji v životě potkala řada osobních problémů.

Lindsay Lohan nazpívala song o prášcích na předpis. Sama jich kdysi jedla haldy

1.September
Herečce Lindsay Lohan se návrat na filmové plátno sice moc nepovedl, daří se jí ale podnikat v Řecku a v arabském světě. A navíc nyní comeback do hudebního světa a útok na popové hitparády.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes