★ STARonline.cz

Description:

★ StarOnline.cz – Celebrity ⋆ Večírky ⋆ Zábava. Online magazín ze světa slavných. Famous & Popular.

URL:

http://www.staronline.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

10.5 items/week

Monika Marešová s mámou létá na Kanáry, s Leošem do exotiky

19:00
Bali, Tenerife, Lanzarote, Omán a Santorini jsou poslední místa, kam zavítala Monika Marešová za odpočinkem. Se svým manželem obvykle zavítá na exotická místa, jako je Bali anebo Omán.

Moderátorka The Voice prozradila tajemství svých dlouhých vlasů

17:16
Nejspíš vám také vrtá hlavou, jak je možné, že se některé známé ženy pyšní dokonalou hřívou vlasů upravenou podle posledních trendů, jeden den mají vlasy krátké a tmavé, druhý dlouhé a světlé a jejich kvalita netrpí ani přesto, že jsou denně upravovány žehličkami či kulmami. K dokonalosti jim pomáhají předem nabarvené vlasové pásky, a pokud je třeba i s módními odrosty.

Modelka Andrea Bezděková vyrazila ke studenému moři

22.May
Modelka a miska Andrea Bezděková neodolala nabídce prezidenta soutěže Muž roku Davida Novotného, sbalila kufr a na pár dní přijela podpořit letošní dvanáctku finalistů na soustředění do Tuniska. „Sbalit kufr nebyl problém.

Olga Matušková uctila na Vyšehradě památku Waldemara Matušky

22.May
V rámci 10. výročí od úmrtí Waldemara Matušky uctily zpěvákovu památku jeho manželka Olga Matušková Blechová a Helena Vondráčková.

Kateřina Kornová vyrazila se synem na dovolenou

21.May
S finálovou dvanáctkou urostlých chlapů ze soutěže Muž roku se na soustředění do Tuniska s Fantasy Travel vydala také herečka Kateřina Kornová se synem Filipem. Přestože je moře ještě studené a ke koupání neláká, změna prostředí a odpočinek na sluníčku dělá oběma dobře.

Pamatujete slavné duo Kamélie? Takhle dnes zpěvačky vypadají

20.May
Pamatujete si na popovou dvojici Kamélie?. Pokud náhodou ne, tak je tu ještě skvělé vystoupení Aleše Hámy a Adély Gondíkové v jedné z řad show Tvoje tvář má známý hlas, kde oba herci skvěle Kamélie napodobovali.

Zpěvačka Marcela Březinová strávila dětství v klášterní škole v Africe. Jak na to vzpomíná?

19.May
Zpěvačka Marcela Březinová ani na chvilku nezaváhala, když dostala nabídku doprovodit finalisty Muže roku na jejich soustředění do Tuniska s Fantasy Travel. Sbalila svoji dceru Vandu a celá natěšená si užívala sluníčka a všeho dění kolem krásných mužů.

Zuzana Bubílková na Tunisany vyrukovala jen v podprsence

19.May
Uznávaná moderátorka Zuzana Bubílková nejela do Tuniska na soustředění Muže roku jen lenošit. Jako jedna z mála natáhla sportovní oblečení a vyběhla do ulic.

Taťána Gregor Brzobohatá si do kavárny nosí vlastní hrnek

19.May
Taťána Gregor Brzobohatá a Ministerstvo životního prostředí v rámci kampaně #dostbyloplastu představili konkrétní výsledky dohod, které ministerstvo před necelým rokem uzavřelo s 18 subjekty, a pozvalo, aby se do kampaně zapojili i jednotlivci, obce a instituce. Dobrovolný závazek ke snižování jednorázových plastů za neziskovou organizaci Krása pomoci představila právě modelka osobně.

Hvězda Superstar ukázala novou lásku

18.May
Zpěvačka Martina Balogová byla jednou z hvězd legendární první řady Superstar. Svůj talent ale nikdy naplno nevyužila, i když to z počátku vypadalo, že by se jí v showbyznysu mohlo dařit.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes