stars24.cz

Description:

Zprávy ze světa celebrit, showbyznys

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

22.5 items/day

Kristina Kloubková už našla náhradu: Nový chlap a rovnou děti!

22:03
Moderátorka Kristina Kloubková po rozchodu s Václavem Kunešem nezůstala dlouho sama. Přiznala totiž, že má po svém boku nového muže a přemýšlí dokonce o dětech. Dcera Jasmínka by totiž moc chtěla sourozence.

Prsatice Zuzana Belohorcová (43) zase NAHÁ. Obzvlášť FOTO č. 16!

22:03
Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová (43), která se proslavila pořadem Peříčko, žije i s rodinou ve slunném Miami! A jak je vidět, tamní prostředí ji velice prospívá!

Ester Ledecká šokuje: V posteli měla světoznámého zpěváka!

22:03
Jen málokomu se poštěstí osobně se setkat se svým idolem! Snowboardistka Ester ledecká to štěstí měla. Dokonce se svou platonickou láskou pracovala.. a následně i spala!

Lucie Vondráčková má nového chlapa? Objevila se po boku známého muže!

22:03
Zpěvačka Lucie Vondráčková je už dlouhé měsíce sama. Zatímco její stále ještě manžel Tomáš Plekanec oficiálně randí s tenistkou Lucií Šafářovou, po boku Vondráčkové se zatím žádný muž neobjevil, Tedy až doteď!

Potvrzeno: Víme, kam odletěla Agáta Prachařová s dětmi!

21:28
Agáta Prachařová dnes se svými dětmi opustila Prahu. V Ruzyni společně nasedli na letadlo a vyrazili neznámo kam. Zatímco Agáta úspěšně tajila jméno cílové destinace, nakonec ji prozradila jí blízká osoba.

Léčba Hany Krampolové pokračuje: Náhlý přesun v rámci nemocnice!

20:55
V léčbě Hany Krampolové došlo v krátké době k dalšímu nečekanému zvratu. Tuniští lékaři dnes rozhodli o jejím přesunu v rámci nemocnice ve městě Sousse, kde manželka známého baviče leží od čtvrtka.

Manželství Maroše Kramára se rozpadalo už dlouho! Nepomohl ani radikální krok!

20:20
Slovenský herec Maroš Kramár (60) před nedávnem rozvedl. Manželství s právničkou Natašou Nikitinovou (51), které trvalo dvacet let, soud rozvedl za 20 minut. Mezi manželi to ovšem skřípalo už delší dobu!

Odhaleno: Proč Lake Malawi potopili diváci?

19:46
Pro české fanoušky to je doteď záhada. Proč diváci potopili ve finále Eurovize kapelu Lake Malawi, když odborníkům se tak moc líbila? Nápovědu poskytl jeden britský deník, který se po důvodu poohlédl na sociálních sítích.

Hvězdná herečka promluvila o potratech: Zvedá se mi žaludek!

19:12
Narodila se údajně neplodné ženě v Kyjevě, sama musela ve východní Evropě podstoupit nouzové ukončení těhotenství. I proto je hollywoodská hvězda Milla Jovovich rozčarovaná ze snahy amerických politiků omezit potraty. Rozhodla se tedy promluvit o vlastní zkušenosti.

Rytmus a Jasmina se měli brát: Hosty nechali čekat!

18:38
Rytmus a Jasmina Alagič se včera vzali a byla to opravdu pohádková svatba. Úplně do posledního detailu se však nevydařila. Ve chvíli, kdy si novomanželé řekli ano, už měli být dávno svoji.

Trápení Evy Pilarové: Nejprve zlomená kyčel a roztříštěné rameno, teď operace!

18:04
Zpěvačka Eva Pilarová (79) je v poslední době v nemocnici snad častěji než doma! Nedávno se v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích zotavovala z úrazu. A teď ji čeká operace!

Trauma Hany Krampolové nekončí: Vázne komunikace, neví se, co chce!

17:30
Hana Krampolová skončila po kolapsu v Tunisku v jedné z místních nemocnic. Zatímco obavy z nedostatečně vzdělaného lékařského personálu šly rychle stranou, jeden závažný problém se nakonec přece jen našel.

Rytmus se ženil a Dara Rolins to poznala: Osobní útok!

14:38
Zpěvačka Dara Rolins musela včerejší den protrpět. Neexistuje totiž scénář, v němž by nenarazila ani na jednu zprávu o tom, že se její expřítel Rytmus oženil. Jak tedy trávila odpoledne ona?

Srdceryvná zpověď prince Williama: Příšerná bolest po smrti matky Diany!

13:27
Princ William se veřejně otevřel a promluvil o tom, jak před lety prožíval ztrátu matky! V novém dokumentu stanice BBC popsal bolest, kterou v roce 1997 prožíval!

Lake Malawi potopili diváci! Tady jsou první reakce!

8:53
Lake Malawi nezopakovali na Eurovizi loňský úspěch Mikolase Josefa a skončili jedenáctí. Potopili je diváci, kterým přesto na sociálních sítích kapela poděkovala. Reakce jsou přesto rozporuplné, především čeští fanoušci nechápou, co se stalo.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes