stars24.cz

Popis:

Zprávy ze světa celebrit, showbyznys

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

9,7 položek/den

Princ Philip měl autonehodu!

20:20
Manžel britské královny Alžběty II., princ Philip, měl ve čtvrtek autonehodu. Uvedla to britská televize BBC.

Zatkli mě a soudili! Lidi nic nezajímá, prodají svobodu za tisícovku, varuje Bára Štěpánová!

18:35
V předvečer 50. výročí upálení Jana Palacha v pořadu Interview na ČT24 vystoupila herečka Bára Štěpánová. Zavzpomínala nejen na demonstrace doprovázející konec komunistického režimu v letech 1988 a 1989, ale i na prezidenta Václava Havla, kterému nějakou dobu dělala sekretářku.

Meghan Markle zavrhla dalšího člena královské rodiny? Už tak máme dost práce, vzkázala

16:52
Členkou britské královské rodiny není ještě ani rok, přesto už manželka prince Harryho Meghan o lecčems rozhoduje. Dokonce i o tom, kdo bude do elitní smetánky připuštěn. Čím si toto privilegium vysloužila?

Na koncertu Zagorové létalo vzduchem pivo, schytal to i Margita. Byl to snad propadák?

15:43
Pivo teklo proudem, ale i po zemi a těle Štefana Margity. Manžel Hany Zagorové to na jejím prosincovém koncertě v Lucerně pěkně schytal, odvahu o tom promluvit sebral až po měsíci. Co všechno ze zákulisí prozradil?

Zmrzačený Jan Musil poprvé promluvil o svém pádu: Ta setina vteřiny vám změní život!

15:43
Celou zemi šokovala zpráva, že moderátor Jan Musil možná skončí na vozíku! Vánoce i novoroční oslavy Honza strávil v nemocnici, po nešťastném pádu ze žebříku si propíchl plíci, zlomil páteř a mnoho žeber a musel prodělat dvě operace. Jak se ale zdá, ze všeho už se oklepal, dokonce mluví o návratu do práce!

Takhle bych se chtěla probouzet pořád, vzkázala Kopřivová z Rakouska. Osiří Jágr?

15:09
Veronika Kopřivová opět přiživila spekulace o možném rozchodu s Jaromírem Jágrem. Bez hokejové legendy vyrazila sama do Rakouska a prostřednictvím sociálních sítí poslala vzkaz, který se dá interpretovat vskutku všelijak.

Těsně před výročím exmanželovy smrti si Vendula Pizingerová vyslechla nelichotivá slova!

13:20
Jen jedenáct dní zbývá do výročí tragické smrti hudebního skladatele Karla Svobody, přesto si jeho tehdejší manželka Vendula Pizingerová vyslechla nelichotivá slova. Navíc přímo v kruhu rodinném!

Krásná Helena Houdová prožila peklo! Zneužívání, potrat, domácí násilí, nevěra!

12:45
Česká modelka Helena Houdová (39) se po rozvodu s manželem Omarem Amanatem (46) odstěhovala i se svými dětmi z USA a začala cestovat po světě. Aktuálně žije Austrálii. Na sociálních sítích popsala, co vše prožívala nejen v manželství, ale i v dětství a dospívání! A je to opravdu otřesné!

Panečku, to je ale panděro! Leoš Mareš se pochlubil fotkami z exotické dovolené na Bali

11:35
V Česku právě udeřila zima, proto oblíbený moderátor Leoš Mareš se svou manželkou Monikou vyrazil za teplem. Nyní se na sociálních sítích pochlubil fotkami, které mnohé zaskočily. Nejspíš šlo převážně o ženy, které se možná Moniky v duchu ptají, jestli se jí Leoš takhle líbí.

Charles mi zkazil život! Nevlastní dcera dala najevo své sympatie k následníkovi britského trůnu

11:00
Milostné vztahy prince Charlese způsobily členům britské královské rodiny nemalé útrapy, ty však provázejí i osudy lidí, kteří s touto elitní společností původně nechtěli mít pranic společného. Třeba dcera současné Charlesovy manželky Laura Parker Bowlesová to umí dát patřičně najevo.

Dáda Patrasová promluvila! Kolik toho vypila před bouračkou?

9:51
Vařila se jí krev, v níž koloval alkohol. Tak by se dalo popsat rozpoložení Dády Patrasové 26. prosince večer. Toho dne se nachomýtla k dopravní nehodě, která pro ní má dalekosáhlé důsledky. Slavná herečka nyní konečně přiznala, jak se vše odehrálo.

Zákeřná rakovina: Zdravotní stav Václava Postráneckého se zhoršil!

9:51
Herec Václav Postránecký se musel kvůli vážné nemoci stáhnout do ústraní. Přesto to vypadalo, že zhoubnou rakovinu porazil. Jenže jak se zdá, opak je pravdou!

Josefína za školou! Co na to asi říká milující otec Tomáš Klus?

9:15
Děti Tomáše Kluse jsou často předmětem kontroverzí, ať už jde o jejich neobvyklá křestní jména, nebo něco docela jiného. Třeba docházku do školy, se kterou to, jak přiznala jeho manželka, není nijak slavné.

Co se to dělo u Štiků?! Domácí násilí, modřiny, sešitá hlava a léčba na psychiatrii!

16.ledna
I když už spolu dávno nežijí, stále to mezi nimi jiskří – jenže ne v pozitivním slova smyslu! Monika Štiková (46) obvinila svého manžela Michala (48), že ji napadl a zbil! Jako důkaz ukázala fotky, na kterých mí modřiny a monokl na oku. Jenže Štika si nenechal obvinění jen tak líbit!

Luděk Sobota promluvil: Trauma kvůli státnímu vyznamenání od Zemana!

16.ledna
Herec a komik Luděk Sobota před pár lety převzal z rukou prezidenta Miloše Zemana státní vyznamenání. Jak ale přiznává, kvůli tomuto ocenění se setkal s mnoha problémy.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes