15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Zprávy ze světa celebrit, showbyznys

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

8.6 items/day

Svěrákovi mohou být právem hrdí: Kolja slaví čtvrtstoletí!

22:13
Film Kolja režiséra Jana Svěráka, který měl premiéru v Praze 15. května 1996, se řadí k nejúspěšnějším snímkům české kinematografie. V hlavních rolích příběhu, který se odehrává koncem 80. let v normalizačním Československu, zazářili Zdeněk Svěrák, jenž k filmu napsal i scénář, a šestiletý ruský chlapec Andrej Chalimon.

Lucie Bílá: Za nové aktivity zpěvačku obdivují i na Slovensku!

20:04
Lucie Bílá má mnoho fanoušků nejenom v Česku, ale také u našich východních sousedů na Slovensku. Proto se i tam zajímají o to, co zpěvačka dělá v době, kdy se nesmí vystupovat.

Jiří Schelinger (†30) : Rodina už zná pravdu o smrti slavného zpěváka!

18:27
Za tragických okolností vyhasl před mnoha lety život mimořádně talentovaného zpěváka Jiřího Schelingera. Jeho rodina dlouho chtěla znát celou pravdu o tom, co se osudného dne stalo. A prý už se dočkala...

Miss ČR 2021: Kdo budou finalistky dalšího ročníku?

16:49
Jméno nové Miss České republiky za rok 2020 se dozvíme sice až za několik hodin, už však probíhá proces výběru účastnic dalšího ročníku soutěže krásy. Kdo to dotáhne až mezi finalistky?

Harry a Meghan: Pořádně s nimi zametli, členové rodiny jen přihlíželi!

16:17
S Harrym a Meghan v těchto dnech pořádně zametli, zatímco ostatní členové britské královské rodiny, respektive jejich voskové podobizny, jen přihlíželi. Co se stalo?

Dara Rolins o svém víkendovém programu: Vždycky jsem to chtěla udělat!

14:39
Neplánovaného volna si umělci v posledních měsících užili kvůli koronaviru spoustu, takže není divu, že většina z nich už hledá cestu, jak se realizovat. Jaký je víkendový program Dary Rolins?

Lucie Křížková přiznala: Radši to nečtu, špíny tam bude dost!

14:06
Opravdu mimořádně těžkým obdobím si s rodinou prochází Lucie Křížková, protože ví, že na nějaký čas přijde od manžela. Soud mu totiž vyměřil trest odnětí svobody. Jak se někdejší misska vypořádává s nynější "popularitou"?

Mahulena Bočanová cítí bezmoc: Tak si návrat k divadlu nepředstavovala!

11:23
Naskočit zpátky do rozjetého vlaku není nikdy jednoduché, zvlášť když podceníte přípravu. Na vlastní kůži se o tom přesvědčuje také Mahulena Bočanová, která se připravuje na obnovení provozu divadel.

Monika Absolonová v šoku: Rozchod? Správné rozhodnutí! Vůbec netušila...

9:45
Monice Absolonové se nedávno obrátil život vzhůru nohama, když se rozhodla ukončit letitý vztah. Každým dnem se však přesvědčuje o tom, že ač to bylo těžké rozhodnutí, tak bylo správné.

Po hvězdě StarDance Radce Třeštíkové se slehla zem? Tohle teď dělá!

14.May
Spisovatelka Radka Třeštíková pracuje na své sedmé knize. Nazvala ji Tajemství a její hrdiny, skupinu kamarádů z mládí, umístila do horské chaty.

Tomáš Klus oslaví pětatřicetiny! Co jste o něm nevěděli?

14.May
Písničkář Tomáš Klus, který se narodil 15. května 1986, patří ke komerčně úspěšným umělcům. Bývalý moderní pětibojař se již přes dekádu pohybuje ve vrchních patrech české populární hudby a svoji tvorbu neomezuje hudebními žánry. Ve svých textech se často vyjadřuje ke společenské a politické situaci v zemi a také aktivně podporuje nejrůznější ekologické aktivity.

Harry a Meghan: Byli přestěhováni!

14.May
Rok poté, co se britský princ Harry s manželkou Meghan vzdali svých povinností a práv v královské rodině, se londýnské muzeum voskových figurín Mademe Tussauds rozhodlo jejich postavy přestěhovat od představitelů britské monarchie do části věnované hollywoodským celebritám.

Anička Slováčková: Prozradila tajemství svého těla!

14.May
Anička Slováčková šla v poslední době do sebe, což mohou její fanoušci dobře vidět na sociálních sítích. Dokonce se rozhodla prozradit, jak dospěla k takovému výsledku, který všichni obdivují.

Přátelé jsou zpět: Známe datum premiéry nové epizody seriálu!

14.May
Snad žádný seriál není ve světě populárnější. I proto Přátelé vyslyšeli volání diváků a po letech svolili k natáčení nové epizody. Už několik hodin je známo datum premiéry. Kdy a kde ji najdete?

Veronika Žilková strachy bez sebe? Tohle musí herečku strašně trápit!

14.May
Donedávna se strachovala o svou nemocnou maminku, která se podle všeho uzdravila. Klidný spánek ale Veronika Žilková nemůže mít ani v těchto dnech. Co jí určitě přidělává vrásky?
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes