15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Zprávy ze světa celebrit, showbyznys

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

7.5 items/day

Michal Hrůza prozradil, jaký dárek si nadělil k padesátinám!

10:10
Koncertní turné Symphonica, které se uskuteční v červnu na Trojském zámku, Zámku Kačina a hradě Špilberk, bere Michal Hrůza jako dar ke svým padesátinám. Jubileum oslavil loni 31. srpna, chystané narozeninové turné však neumožnila protipandemická opatření. Hudebníka doprovodí Kapela Hrůzy, symfonický orchestr Bon Art Pops Orchestra a Kühnův dětský sbor.

Josef Abrhám (†82): Málem nehrál svou nejslavnější roli!

9:35
Na den přesně před týdnem nás opustil legendární herec Josef Abrhám, jeho herecké výkony tu s námi ale zůstanou navždy. Včetně postav, které původně měli ztvárnit kolegové.

Hana Mašlíková: Dojemný vzkaz po triumfu v kulturistické soutěži!

9:00
Zlato a bronz si Hana Reinders Mašlíková odnesla z prestižní kulturistické soutěže Mr. Universe. Pochopitelně by takového úspěchu nedosáhla bez pomoci druhých. Koho vychválila především?

Jiřina Bohdalová se s tím nepáře! Takhle si podala Gelemovou!

20:57
Herečka Jiřina Bohdalová nejde pro rázná slova daleko, a ctí zásadu "co na srdci, to na jazyku". V minulosti to dokázala už několikrát, a nyní se jí to povedlo opět.

Sandra se po covidu vrací do Česka! Oslaví jubileum s Michalem Davidem!

18:01
V Olomouci vystoupí ve čtvrtek německá zpěvačka Sandra. Při návštěvě České republiky zároveň oslaví své šedesátiny. Hudební legenda, jejíž popularita dosáhla vrcholu ve druhé polovině 80. a na počátku 90. let, vystoupí na dvojkoncertu s českým hitmakerem Michalem Davidem.

Vémola vs Marpo: Hořký konec zápasu oběma pohnul žlučí!

15:40
Na tento zápas se čekalo dlouho, neskončila ale příliš slavně. Karlos Vémola byl v souboji s Marpem utnutý rozhodčím, s čímž ale ani jeden z nich nesouhlasí.

Vítězka soutěže Peče celá země Martina Kynstlerová o sobě zatajila zásadní informaci!

13:54
Martina Kynstlerová se stala vítězkou druhé řady populární cukrářské soutěže Peče celá země. Co o sobě ale během natáčení zatajila?

Dva velké porody, o kterých se neví to hlavní. Co Ed Sheeran a Rihanna tají?

13:19
Britský písničkář Ed Sheeran a americká zpěvačka Rihanna oznámili před několika dny narození potomků. 31letý Sheeran má druhou dceru, zatímco 34letá Rihanna přivedla na svět chlapečka. Co ale oba dosud tají?

Jiří Zídek mohl dosáhnout jednoho světového úspěchu! Proč se mu to nepodařilo?

22.May
Legendární basketbalista Jiří Zídek starší, který zemřel ve věku 78 let, má za sebou zářnou kariéru. Mohl dosáhnout i na jedno unikátní prvenství, což se mu ale nakonec nepodařilo.

Souboj roku Vémola vs Marpo: Karlose vybučeli, zápas utnul rozhodčí!

22.May
Přední český MMA zápasník Karlos Vemola porazil v exhibičním boxerskékm utkání zpěváka Otakara Peřinu alias Marpa a ovládl tak hlavní duel akce Oktagon Underground v zaplněné pražské O2 areně. Ringový rozhodčí duel k nelibosti diváků a obou aktérů ukončil ve 4. kole kvůli pasivitě Marpa a Vémola tak vyhrál technickým k.o.

"Rusko není Putinova řiť, kterou je potřeba líbat!" rozohnil se známý zpěvák. Půjde před soud

21.May
Lídr populární ruské rockové skupiny DDT Jurij Ševčuk se dostal do problémů kvůli svým slovům, že "vlast není Putinova řiť, kterou je potřeba líbat". Výrok o Rusku a prezidentovi Vladimiru Putinovi pronesl koncertě a nyní půjde k soudu.

Hana Mašlíková na světové soutěži Mr. Universe vyhrála zlato!

21.May
Hana Mašlíková má i ve čtyřiceti co nabídnout! Na prestižní světové soutěži Mr. Universe v kategorii bikini fitness uspěla a vybojovala zlatou medaili!

Petr Janda a Olympic v Divadle Broadway? Zapojí se i Natálie Grossová!

21.May
Připravovaný muzikál z hitů skupiny Olympic a Petra Jandy bude mít pod názvem Okno mé lásky premiéru 3. listopadu v pražském Divadle Broadway. Prvotním impulzem k jeho vzniku bylo letošní 60. výročí působení Olympiku na hudební scéně a osmdesátiny jeho lídra Jandy.

Oslavy 70. výročí královny Alžběty II.: Překazí je její zdravotní stav?

21.May
Oslavy 70. výročí nastoupení královny Alžběty II. na trůn se budou konat od 2. do 5. června. Očekává se, že na balkoně Buckinghamského paláce se objeví celkem 18 členů královské rodiny, včetně nástupníka trůnu prince Charlese a jeho manželky Camilly, jeho syna Williama, jeho manželky Kate a jejich tří dětí. Kdo se naopak neukáže je například princ Harry a možná i sama královna!

Pavlína Pořízková přiznává: Musela jsem prodat dům, neměla jsem peníze!

21.May
Topmodelka Pavlína Pořízková za sebou nemá nejlehčí období. Zemřel jí manžel, bojovala s finanční nouzí a musela dokonce prodat svůj dům.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes