stars24.cz

Popis:

Internet, sociální sítě, Facebook, Instagram, Twitter

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

4,9 položek/týden

Francie je v šoku! Tohle udělal kněz malému dítěti, rodiče byli u toho!

22.června
Francii šokovaly záběry z křtu malého dítěte. Kněz neudržel nervy na uzdě a plačící dítě seřval, poté mu vrazil facku.

UFO nebo tajná zbraň? Amerika je v šoku z těchto záběrů!

20.června
V neděli 10. června pořídily meteorologické kamery záhadné záběry. Objevilo se na nich něco, co připomíná mimozemskou loď nebo vypálenou raketu. To druhé ale armáda popírá.

Horor, při kterém šlo o život! Co se stalo v letu QF94?

19.června
Příběh letu Qantas flight QF94, který minulou neděli letěl z amerického Los Angeles do australského Melbourne, plnil celý týden přední stránky všech světových médií. Během letu totiž došlo ke zdánlivě nekontrolovatelnému volnému pádu letounu Airbus A380, což pasažéry uvedlo do stavu beztíže a vyděsilo je to natolik, že mnoho z nich už do letadla nikdy neusedne. Nyní se ale ukázalo, co za touto ...

Mexický šaman šokoval svět! Správně předpověděl výhru na MS ve fotbale!

17.června
Výhra Mexika nad Německem na mistrovství světa v Rusku byla pro většinu fotbalových fanoušků překvapením, nikoli však pro samozvaného velmistra mexických šamanů Antonia Vázqueze Albu. Ten totiž už ve středu předpověděl, že fotbalisté Mexika porazí obhájce titulu z Německa právě 1:0.

Brutální praktiky muslimů? Hází děti z desetimetrové výšky! Důvod je šokující!

16.června
Mnoho kultur si osvojilo tradice, nad kterými dnešní moderní společnost jen kroutí hlavou. Často jde o stovky let staré rituály, které dnes leckomu připadají nesmyslné, bolestivé, či dokonce zahrnují trvalé následky, lidé, kteří jim věří, si je ale vzít nenechají. To je i případ tradice, při které jsou malé děti vyhazovány z desetimetrové výšky.

Tyto krásky hodně odhalily: Video ze zákulisí fotbalového MS je hitem!

16.června
Mistrovství světa ve fotbale lze využít k propagaci čehokoliv. V rámci světového šampionátu nafotil i známý časopis pro dospělé sérii fotek a to rovnou na stadionech, kde se turnaj nejlepších zemí odehrává. Na internet se dostalo také video, na kterém je zákulisí focení a je velkým hitem!

VIDEO, které válcuje internet. Co by se stalo, kdyby v nemocnici léčili homeopatiky?

15.června
Do nemocnice přiváží sanitka vážně zraněného pacienta. Ujímají se ho lékaři, kteří za běhu rozdávají jednotlivým zdravotním sestrám úkoly. Pacienta přivážejí na sál a všichni ví, že teď jde o všechno. V následujících minutách se rozhodne, jestli pacient přežije, nebo zemře. Je vám tato klasická scéna z mnoha lékařských filmů a seriálů povědomá? Tak se podívejte, jak by vypadala, kdyby lékaři lé...

Tohle opravdu přehnal. Vlak amputoval ženě nohu, mladík poblíž udělal něco, čím naštval celou zemi!

7.června
Dovedete si představit, že na vlastní oči uvidíte, jak někdo spadne pod vlak? Jak byste v takové chvíli zareagovali? Záchranná služba by asi bylo to první, na co by většina z nás myslela. Jak se ale ukázalo v Itálii, neplatí to o všech.

Žena oznámila děsivou budoucnost Evropy! A bude to brzy

4.června
Slepá bulharská vědma Vanga patří mezi nejznámější jasnovidky na světě a díky svým předpovědím si vysloužila přezdívku "Nostradamus Evropy". Předpověděla například Stalinův konec, smrt princezny Diany, 11. září, ale i uprchlickou invazi a nově se ukázalo, že i brexit.

Něco se blíží? Hrozí apokalypsa obřích rozměrů, varuje numerolog! Má to ale háček!

3.června
Konsporační teoretik David Meade je znám především díky své teorii o planetě Nibiru, která podle něj na Zemi přinese apokalypsu. Konec světa nicméně předpovídal už několikrát a současné řádění živlu na Havaji je ale podle něj jasným znamením, že se něco blíží. Problém je jen v tom, že ačkoliv jeho předpovědi pokaždé uchvátí internet, zatím se v nich nikdy netrefil.

Letní plameňáci startují! Nejen holky tohle všechno ukazují

2.června
Plameňáci jsou opět všude. Loni zaplavily nejen celebrity sociální sítě fotografiemi se svými nafukovacími obludami. V různých pózách ukazují dámy i pánové svá opálená těla.

Světem hýbe nová mánie! Ženy hromadně sundávají podprsenky, bojují za "svobodu"!

2.června
Stále více žen odmítá a odkládá to, co považuje za symbol útlaku: podprsenku. Hnutí #NoBra se pro mnohé stalo ztělesněním každodenního feminismu v praxi. Na facebooku, instagramu se to jen hemží podobnými stránkami.

Tajemství odhaleno! Tahle jídla nesmí členové královské rodiny nikdy jíst, a je pro to dobrý důvod!

2.června
Věděli jste, že si členové britské královské rodiny musí na zahraniční cesty balit také černé oblečení, aby byli připraveni na nečekané úmrtí některého z členů rodiny. Není to ale zdaleka jediné poněkud zvláštní pravidlo, které musí rodina dodržovat. Další se týká například jídla.

Zombie apokalypsa je tady! Americké úřady šokovaly obyvatele, a nešlo o vtip!

1.června
Obyvatelé Floridy obdrželi v neděli v noci děsivou zprávu. Úřady jim sdělili, že v důsledku zombie apokalypsy došlo k výpadkům elektřiny, které ovlivnily tisíce lidí.

Tereza H. je z toho venku? Objevil se záhadný vzkaz, všechno může změnit!

29.května
Češka Tereza H. obviněná z pašování drog může být v Pákistánu odsouzena až na 14 let. Podle všeho by nejpozději příští rok už mohla být doma. Dokládá to záhadný vzkaz jedné její kamarádky.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes