15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Internet, sociální sítě, Facebook, Instagram, Twitter

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Ostatní

Publishes:

2.6 items/day

Seriál Hlava medúzy: Filip Renč musel utnout divoké teorie, které se šíří mezi diváky!

18:05
Česká televize představila divákům novou kriminálku. Seriál Hlava medúzy v režii Filipa Renče ale mnohé diváky nepříjemně zaskočil. Na vině je podle některých nedotažený scénář a hlavně někteří herci! Hlavou kroutí třeba nad tím, jak herec Michal Isteník mluví!

Rouškovné pro důchodce: Kolik by to stálo?

15:11
Vládní politici opět uvažují o vyplacení rouškovného seniorům, což pro státní kasu ale není vůbec levná záležitost. Kolik by to stálo, pokud by každý důchodce opět dostal pět tisíc korun?

Další rouškovné pro důchodce? 5000 korun mohou dostat i letos!

9:21
Velkým tématem v závěru roku 2020 byl mimořádný pětitisícový příspěvek důchodcům, padala ostrá slova o jejich uplácení. Senioři by však stejný obnos mohli navíc dostat i letos.

Kdy se otevřou obchody? Některé možná už zítra!

18.January
Otevřených obchodů v Česku možná již zítra přibude. Naznačil to předseda vlády Andrej Babiš, který chce především vyjít vstříc rodičům dětí. Do regálů se vrátí školní potřeby či oblečení.

Božena: BOD ZLOMU u diváků! Jedni Geislerovou nesnesou, druzí chválí!

18.January
Oceňovaná televizní minisérie Božena se o uplynulém víkendu přehoupla do druhé poloviny. Od třetího dílu se hlavní role slavné spisovatelky ujala Aňa Geislerová. Jak se divákům líbila?

PES: Stupeň 4 drží index už pátý den! Kdy se do něj Česko přesune?

18.January
Většina evropských zemí prodlužuje platnost současných přísných opatření proti šíření koronaviru. V Česku by přitom index systému PES mohl umožnit zmírnění restrikcí. Dojde k němu?

Odměny zdravotníkům: Mají být i za druhou vlnu, má to ale háček!

18.January
Zdravotníci si už od loňského jara kvůli koronaviru moc neodpočinuli, což jim během první vlny stát kompenzoval finančními odměnami. S těmi se počítá i nyní, má to ale jeden háček.

Rezervace očkování: Co vše k ní potřebujete?

17.January
Začátek očkování proti koronaviru lidí nad 80 let v pátek doprovázely technické problémy, v sobotu očkování v některých nemocnicích zpomalily dočasně nedostupné údaje o rezervacích. Co vše k jejímu úspěšnému provedení potřebujete?

Beatles opět ožívají? McCartneyho dcera natáčí ojedinělý snímek!

16.January
Dcera někdejšího člena slavné skupiny Beatles Paula McCartneyho, fotografka Mary McCartneyová, natáčí celovečerní dokumentární film o legendárním londýnském nahrávacím studiu Abbey Road. Snímek se bude jmenovat If These Walls Could Sing (Kdyby tyto zdi mohly zpívat). Podle agentury DPA jde o první celovečerní dokument o slavném místě, kde Beatles natočili většinu svých písní.

Registrace na očkování proti covidu: DALŠÍ PROBLÉMY!

16.January
Fakultní nemocnice Ostrava dnes zatím nemohla zahájit očkování proti covidu-19, přestože byla na aplikace vakcín u lidí starších 80 let připravena. Důvodem jsou problémy s rezervačním systémem.

WhatsApp ustupuje uživatelům! Po masivním odchodu posouvá sporné změny!

16.January
Služba WhatsApp pro bezplatné posílání vzkazů a telefonování prodloužila uživatelům o tři měsíce lhůtu, do kdy musejí odsouhlasit nová pravidla na ochranu osobních údajů. Dosud tak měli učinit do 8. února, v pátek firma uvedla, že jim dá čas do 15. května.

Dálniční známka pro rok 2021: Zastínila ji koronakrize!

14.January
Stát připravuje propagační kampaň, kterou chce zvýšit povědomí motoristů o elektronické dálniční známce. Elektronické dálniční známky začaly platit na začátku roku a ačkoliv jde o zásadní změnu, zastínila ji krize kolem koronaviru.

Kuriózní nehoda v obci Chrášťany u Prahy: Pro řidiče skončila tragicky!

14.January
Tragickou dopravní nehodu od včera vyšetřují středočeští policisté. Řidiče zabilo vlastní vozidlo poté, co jej krátce předtím opustil. Podle indicií nebylo dostatečně zajištěno proti rozjetí.

Covid: Jak bude probíhat registrace na očkování?

14.January
Od pátku se budou hlásit k očkování proti covidu-19 přednostně spolu se seniory nad 80 let i všichni zdravotníci a zaměstnanci v sociálních službách pečující o seniory. Jak bude registrace probíhat?

Ester Janečková už zná názory lidí: Má příšerného manžela a patent na rozum, píší!

14.January
Ester Janečková odhalila své nitro před filmovými kamerami, dokument nazvaný jejím křesním jménem mohli lidé vidět v úterý. Moderátorka teď už ví, co si o ní spoluobčané myslí.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes