15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Internet, sociální sítě, Facebook, Instagram, Twitter

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Ostatní

Publishes:

3 items/month

Fanoušek, fešák a frajer! Pavel splnil sázku po triumfu na MS a má nové tetování

31.May
Jeden z fanoušků hokejové reprezentace na triumf českého národního týmu na domácím šampionátu do smrti nezapomene. Zatímco hokejisté budou mít jako vzpomínku medaili, on bude mít tetování.

Čech vyhrál téměř 130 milionů korun v Eurojackpotu!

17.April
Čech vyhrál druhé pořadí evropské loterie Eurojackpot. Sázející z Prahy vsadil plný tiket náhodným tipem za 400 Kč včetně bonusové hry Extra 6. V pátém sloupci trefil všech 5 čísel z prvního osudí a také jedno ze dvou čísel z osudí druhého. Tím pádem v úterý 16. dubna 2024 vyhrál pohádkových 129 349 298 Kč.

Stíny v mlze se dočkaly! Proč ČT odkládala vysílání nových dílů?

9.April
Diváci kriminálního seriálu Stíny v mlze s Petrou Špalkovou a Jiřím Vyorálkem se v pondělí konečně dočkali. Česká televize s několikaměsíčním zpožděním nasadila do vysílání druhou řadu. První epizoda se vysílala včera večer.

Zdeněk Chlopčík končí ve StarDance: Lidé nechápou! Jako kdyby odešel Eben...

5.April
Velké emoce vzbudilo už několik měsíců před startem letošní řady StarDance jedno rozhodnutí České televize. Vůbec poprvé v historii taneční show nebude v porotě sedět Zdeněk Chlopčík, vrátí se Jan Tománek. A lidé to nenesou moc dobře...

Rozpad manželství? Živě se řeší rozvod Andreje Babiše a Moniky!

3.April
Až na zahraniční dovolenou se muselo k Andreji Babišovi dostat, že lidé na internetu čile spekulují o možném rozpadu jeho manželství. Z čeho lidé usoudili, že by něco takového mohlo být na pořadu dne?

Lež na pláži: Jak se líbí nový seriál? Lidé nešetřili dcery slavných herců!

2.April
Na Velikonoční pondělí nasadila Prima do vysílání nový seriál Lež na pláži, který kromě zápletky zaujme také tím, že hlavní dívčí role v něm ztvárnily dcery slavných českých herců. Dívky by se měly připravit na to, že budou pod drobnohledem.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes