15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Internet, sociální sítě, Facebook, Instagram, Twitter

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Ostatní

Publishes:

10.5 items/week

Andreji, bohužel, čísla mluví jasně! Babiš cupuje vládní rozpočtové plány, jenže...

17:21
Z pozice v čele vlády si Andrej Babiš rychle zvykl na roli opozičníka, který kritizuje novou vládu při každé příležitosti, například na internetu. Často ale dost bezmyšlenkovitě. Mlčet nevydržel třeba k otázkám rozpočtu, ačkoliv fakta jasně dokumentují, jak si vedl jeho kabinet.

Kompenzační bonus 2022: S lednem má skončit! Jak se o něj žádá?

25.January
I v roce 2022 stát vyplácí kompenzační bonus, tedy náhradu ušlého zisku. Pokud nevíte, zdali na něj máte nárok, nebo chcete vědět, jak si o něj zažádat, přinášíme pár užitečných informací.

Bitcoin se propadá. Kvůli Ukrajině je nejníže od konce loňského července

24.January
Bitcoin dnes oslabuje, dopoledne odepisoval kolem sedmi procent a dostal se pod 34.000 dolarů. Nejznámější kryptoměna se tak ocitla nejníže od loňského 25. července a zhruba 51 procent pod svým dosavadním maximem, na které vystoupala loni v listopadu.

Prezident Zeman chce milion a omluvu po bývalé ministryni za výroky o zdraví!

23.January
Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana byl a nadále je velkým tématem. Některým lidem se ale může vymstít, že se o něm vyjadřovali. Exministryně Džamila Stehlíková prozradila, co po ní hlava státu žádá.

VIDEO: Nehoda na D5 pohledem přímo z dálnice. Jak si lidé zachránili život?

22.January
Česko v týdnu zažilo jednu z nejhrozivějších hromadných nehod, naštěstí se střet desítek vozidel obešel bez obětí na životech. Na sociálních sítích už se třetím dnem objevují záběry z místa.

Kandidáti na prezidenta 2023: Karel Janeček není sám!

22.January
Přesně za rok, tedy v lednu 2023, by mělo Česko vybírat nového prezidenta, který následně vystřídá v úřadu Miloše Zemana. A právě v těchto dnech se do boje začali hlásit první kandidáti.

Nehoda na dálnici D5: Škoda jde do milionů!

21.January
Při čtvrteční hromadné nehodě na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku vznikla škoda téměř 11 milionů korun. Auta nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky a povětrnostním podmínkám nebo nedodržovala bezpečnou vzdálenost.

Falešný Ovčáček končí: Pojďme prezidenta ignorovat, vzkázal lidem!

21.January
Na sociálních sítích působí kromě reálných osobností i falešné profily. K těm nejpopulárnějším i u nás patřil falešný účet mluvčího prezidenta republiky.

Kdo byl Antonín Běla? Dnes už tak trochu zapomenutý boss českého podsvětí!

21.January
Radovan Krejčíř nebo František Mrázek jsou jména, která v Česku někdy slyšel snad opravdu každý. Příběh Antonína Běly je známý o poznání méně, ale díky televizi nyní po více než čtvrtstoletí ožívá.

Nehoda na D5: Policie zveřejnila první VIDEO!

20.January
Na dálnici mezi Prahou a Plzní dnes došlo k hromadné dopravní nehodě, kterou vyšetřují policisté. Veřejnosti nejprve zpřístupnili fotografie z místa, nyní zveřejnili i první video.

Výměna manželek pobouřila: Servírovalo se "nejlepší" jídlo z popelnic!

20.January
I tento týden odvysílala Nova další epizodu reality show Výměna manželek. Diváci se nestačili divit. Experimentu se totiž účastnila rodina s poněkud zvláštním pohledem na svět.

Kralupy nad Vltavou: Lidé jsou po požáru paneláku v šoku!

18.January
Požár sklepa v panelovém domě na sídlišti v Kralupech nad Vltavou šokoval místní obyvatele. Jeho příčinou nebyla technická závada, ale lidské zavinění. A není vyloučen ani úmysl.

Stíny v mlze versus Devadesátky: Jak si u diváků stojí nové kriminálky?

18.January
Tvůrci to bezpochyby jako souboj nevnímají, ale diváci umí být nekompromisní. Který z nových kriminálních seriálů se povedl lépe?

INCORP žaluje programátora Borise Vala a podá trestní oznámení

14.January
Mediální skupina INCORP a.s. podala první ze série žalob na programátora Borise Vala, jenž řídil vývoj zpravodajských serverů provozujících vydavatelstvím. Také zahájila úkony týkající se trestního stíhání těchto osob.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes