15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Kultura, film, seriály, hudba, divadlo

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Kultura

Publishes:

3 items/month

Film, který Češi milují! Tohle jste ale o snímku Sám doma nevěděli!

12.May
Film Sám doma se stal svým způsobem kultovní záležitostí a na celém světě ho viděly miliony lidí. Přestože se nejedná o žádný Oskarový snímek, titulu se nedá upřít značný úspěch. Zde je několik zajímavostí, které jste o něm možná nikdy neslyšeli.

Vítězem Eurovize je švýcarský nebinární zpěvák Nemo! Poprvé v historii došlo k vyloučení!

12.May
Vítězem nejsledovanější pěvecké soutěže světa Eurovision Song Contest 2024 se stal švýcarský nebinární zpěvák Nemo se skladbou The Code, ve které míchá operní zpěv i rap. Pódium ve švédském městě Malmö ovládl 50 let poté, co se v soutěži proslavila dnes již legendární kapela ABBA.

Už dnes to vypukne! Rammstein v Česku odstartuje své evropské turné!

11.May
Dnes v pražských Letňanech zahájí německá kapela Rammstein své evropské turné. Do Česka dorazí se svou ohromující pyrotechnickou show a světelnými efekty.

Eurovize 2024: Finále bez Česka! Proti izraelské zpěvačce se v Malmö protestovalo

10.May
Česko bude chybět mezi 26 zeměmi v sobotním finále Eurovize ve švédském Malmö. Aiko totiž nepostoupila ze čtvrtečního druhého semifinále. Nejlepším českým výsledkem tak zůstává šesté místo Mikolase Josefa z roku 2018.

Chinaski startují oslavy 30 let! Fanoušci se mohou těšit na další novinky

25.April
Kapela Chinaski právě oficiálně zahajuje oslavy 30 let na scéně. Fanouškům se mimo jiné poprvé v historii představí prostřednictvím podcastů, kde se netradičně objeví v roli moderátorů. Nový kanál kapely na Herohero kromě toho přinese i další exkluzivní obsah jako například premiéry videoklipů, backstage záběry, příběhy písní i další zajímavosti. Třicátiny pak řádně oslaví v prosinci na dvou velk…

Jorga Kotrbová u toho nebude. Natáčí se nová Zlatovláska i s Petrem Štěpánkem

25.April
Po více než padesáti letech si milovníci pohádek budou moci užít klasický příběh Karla Jaromíra Erbena o Zlatovlásce v novém hávu. Před pár dny totiž začalo natáčení nové verze kultovní pohádky, jež v roce 1973 zařadila Petra Štěpánka coby Jiříka mezi herecké idoly konce minulého století. Nyní se oblíbený herec vrací v roli krále a v jeho původní roli mladíka bojujícího o přízeň zlatovlasé prince…

ŽIVĚ | Ceny Anděl 2023 jsou tady! Dva nominovaní mají tři šance na sošku

30.March
Akademici v sobotu večer potřiatřicáté udělují prestižní Ceny Anděl. Nejvíce šancí proměnit nominaci v sošku mají rapper Viktor Sheen a rocková kapela November 2nd. Jedna z legend české hudební scény také vstoupí do síně slávy.

Ceny Anděl 2023 už dnes! Kdo je nominovaný a kdo během večera zahraje?

30.March
Potřicáté se dnes večer budou rozdávat ceny České hudební akademie – Anděl Coca-Cola 2023. Několik hudebníků může proměnit hned několik nominací. Kdo usiluje o vítězství a na které vystupující se můžete těšit?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes