15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Lifestyle

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

8.4 items/week

Pfizer: V USA začnou očkované lidi upozorňovat na jednu věc!

0:04
O možných nežádoucích účincích očkování proti koronaviru se toho napsalo už spoustu, v USA ale nejspíš mají dojem, že toho stále není dost. V případě dvou vakcín chtějí upozorňovat lidi na jednu věc.

Vakcína Moderna v kombinaci s AstraZenekou? Vědci promluvili!

23.June
O kombinování očkování dvěma různými vakcínami proti covidu-19 zatím podle Státního lékového ústavu (SÚKL) není dostatek dat. Podat jako druhou dávku vakcínu od jiného výrobce je možné, pokud není ta původní k dispozici, uvedl v tiskové zprávě. Média dnes informovala o tom, že dvě různé vakcíny dostala německá kancléřka Angela Merkelová. První dávku měla od AstraZeneky, druhou od Moderny.

Vakcína Moderna končí? Evropské úřady souhlasily se změnou!

23.June
V Česku se očkuje čtyřmi druhy vakcín, které schválily unijní úřady. V Bruselu nyní souhlasili se změnou týkající se jedné z očkovacích látek.

Mozková mlha: Může být důsledkem covidu! Jak se projevuje?

21.June
Koronavirus je tu s námi stále ještě relativně krátce, takže probíhají další a další výzkumy týkající se jeho dopadů. Co zjistili v zahraničí o takzvané mozkové mlze?

Jak poznat nevěru u partnera na první pohled? Všímejte si těchto detailů!

20.June
Většina lidí je téměř bytostně přesvědčena o tom, že jejich partner by jim nikdy nebyl nevěrný. Statistiky ale ukazují, že téměř polovina můžu a žen je svému protějšku nevěrných. A vědci nyní prozradili, jak "zahýbání" odhalit.

Až polovinu důchodců ohrožuje nepříjemná nemoc! Mnoho seniorů o ní netuší!

19.June
Choroba zvaná sarkopenie je jedním z největších strašáků seniorů. Ovlivňuje totiž svalovou hmotu a může za to, že se lidé postupně nedokáží postarat sami o sebe. Ačkoliv jí trpí až padesát procent důchodců, lékaři ji nedokáží zastavit, naopak se obávají jejího rozmachu v následujících letech.

Jak přežít horké letní počasí? Dostatečný příjem tekutin je složitější, než se zdá!

19.June
Letní teploty jsou velkou zátěží pro lidský organismus a pitný režim je v horku velmi důležitý. Každý by měl dodržovat dostatečný příjem tekutin a zvláštní pozornost si zaslouží děti a senioři.

Primark měl v Praze být už loni? Podívejte se, co v něm koupíte a jakou má otevírací dobu!

17.June
Primark dorazil do Prahy a už dnes jej navštívily první stovky lidí. Pokud se do něj ale chystáte z větší dálky, podívejte se, kdy a co v něm nakoupíte!

Primark je v Česku! Co vše jste o něm chtěli vědět?!

17.June
Společnost Primark založil v roce 1969 irský podnikatel Arthur Ryan, který zemřel v roce 2019 ve věku 83 let. Primark je dceřinou společností britského potravinářského a maloobchodního koncernu AB Foods. Podívejte se, co vše jste o ní nevěděli!

Primark v Česku: Praha je jen začátek! Kde ještě otevře?

17.June
Mezi Čechy extrémně oblíbený oděvní obchod Primark je konečně v Česku. Plán společnosti se ale neomezuje pouze na Prahu. V Česku otevře více poboček, a možná v několika městech.

Indická mutace v Česku! Kolik případů už máme?

16.June
Státní zdravotní ústav (SZÚ) potvrdil dosud v Česku 27 případů indické varianty koronaviru, takzvané delty. Informoval o tom dnes Radiožurnál.

Po vakcíně Johnson další očkovací látka: Od kdy bude k dispozici?

15.June
Vakcína proti covidu-19 vyvinutá americkou společností Novavax vykázala v poslední fázi klinických studií účinnost přes 90 procent. Zabírá přitom i proti nejobávanějším variantám koronaviru a podle předběžných dat nezpůsobuje vážné vedlejší účinky. S odvoláním na prohlášení firmy o tom informovala americká média.

Proč je očkování na covid důležité? Vědci odhalili nepříjemná čísla!

14.June
Navzdory tomu, že vakcína proti onemocnění covid-19 je bezplatná a má na ni v tuto chvíli nárok každý, se stále najdou lidé, kteří zastávají názor, že je lepší získat imunitu "přirozenou" cestou, tedy formou nákazy. Jedním z nejviditelnějších propagátorů této metody je zpěvák Daniel Landa, nová čísla vědců ale ukazují, že jde o cestu s nejasným výsledkem.

Očkování na covid v Česku: Ministerstvo zamítlo změnu, po které volali odborníci!

5.June
Ministerstvo zdravotnictví zatím nezkrátí intervaly mezi první a druhou dávkou vakcín proti covidu-19 na původní tři či čtyři týdny. Mluvčí ministerstva zdravotnictví Gabriela Štěpanyová Radiožurnálu sdělila, že o zkracování intervalů se debatuje, změna ale v současnosti není na stole.

Smutná vzpomínka na princeznu Dianu! Podílejí se na ní i William a Harry!

5.June
V londýnském Kensingtonském paláci začala výstava šatů britské královské rodiny. Mezi vystavenými exponáty jsou i svatební šaty princezny Diany, ve kterých se v roce 1981 vdala za prince Charlese, nebo slavnostní róby královny Alžběty II.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes