stars24.cz

Popis:

Lifestyle

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,5 položek/týden

Ženy jsou mrchy a hodní kluci nemají šanci? Vědci zjistili, jak to je!

20.července
O ženách se často říkává, že jsou mrchy, a že je hodní kluci nepřitahují. Proto také většinou končí jako kamarádi. Podle odborníků to ale není jen fráze, možná na tom je více pravdy, než se může zdát.

Jak sbalit každého, na koho si ukážete? Vědci měli plné zuby rádobychytrých článků a sepsali návod!

16.července
Každý člověk se chce líbit. A nejvíce ten, který touží po nějakém protějšku! Ale ať už jsme zadaní, nebo ne, kvůli ostatním chceme vypadat atraktivně vždy. Jak ukazují různé průzkumy vliv na to – kromě našeho vzhledu – má také naše chování a to, jak jednáme s lidmi. Tématem se zabývala nejedna vědecká studie, jejich výsledky shrnuje server 22words.com.

Nosíte v létě žabky nebo sandály? Lékaři jsou v šoku!

16.července
Bereme si je, když jdeme na nákupy, do města, i na dovolenou na pláž. Řada lidí si bez žabek neumí představit léto. Jejich výhodou je, že jsou lehké, skladné a noha se v nich nepotí. Jak ale poukazují odborníci, zároveň nám tato oblíbená letní obuv může způsobit problémy.

Jak zahnat kocovinu? Vědci zveřejnili rady, které zaručeně fungují

14.července
Ne nadarmo se říká, že alkohol je metla lidstva. Stavy, které způsobuje, mohou být z dlouhodobé hlediska až život ohrožující, při občasném užívání jsou ale jen velmi nepříjemné. ranní kocovina není nic, co by si kdokoliv užíval, přesto se jí dá velmi rychle zbavit. Paradoxně ale vůbec nezabírají léky nebo káva, jak je často doporučováno.

Tajíte něco před partnerem? Nejste zdaleka sami!

12.července
Tajíte před svým partnerem tajemství? Nejste jediní. Průzkum Equa bank totiž ukázal, že před svým partnerem něco tají devět z deseti Čechů. Nejčastěji tají hesla od sociálních sítí a obsah telefonu, jako jsou sms, e-maily nebo kontakty. Každý třetí Čech také tají nevěru.

Krásná Elsa Hosk: Slunečno a roztaženo? Obzvlášť fotky č. 14 a 15!

10.července
Švédská modelka Victoria's Secret Elsa Hosk na svém Instagramu poslední dobou pořádně přitvrzuje a její snímky jsou čím dám tím žhavější. Sledujte galerii.

Žena se nalíčila 20 let starou řasenkou! Následovalo peklo, bude toho litovat do konce života!

7.července
Otřesný zážitek má za sebou žena, která si zničila zdraví kvůli kráse! Australanka oslepla, protože použila starou kosmetiku. Teď vyzývá ženy, aby si zkontrolovaly datum expirace na líčidlech, kterými se zkrášlují, protože jinak mohou skončit jako ona!

Opravdu se po těstovinách tloustne? Víme, jak to je!

5.července
Těstoviny mají přes výrazný přísun kalorií mnohem menší vliv na nadváhu než proteiny a tuky, a to díky tomu, jak funguje náš metabolismus. Jednoduše řečeno, po těstovinách se netloustne.

Jak rozeznat rýmu od alergické reakce?

4.července
Nejste si jisti, zda máte alergii? Pokud se jedná o pylové alergie, je možné je identifikovat podle období, kdy vaše alergické symptomy začínají. Na podrobné testy si sice musíte počkat až do podzimu, vaše spolupráce je však důležitá již nyní. Sledujte pylové zpravodajství a zaznamenávejte si popis obtíží i právě kvetoucí rostliny a stromy. Díky vaší spolupráci může následně odborník perfektně ...

Chcete žít déle? Vědci přišli s unikátním nápadem, jak to zařídit! A zvládne ho doma každý!

3.července
Návodů na to, jak se dožít vysokého věku, už bylo napsáno mnoho. Některé z nich jsou zřejmé, například nekouřit a nepít alkohol, občas si zacvičit a konzumovat zdravou stravu. Studie zveřejněná v časopise Social Science and Medicine ale ukazuje, že i čtenáři si prodlužují život

Lékaři bijí na poplach! Většina lidí dělá před milováním tuhle věc, zadělávají si na obrovské problémy!

27.června
Odskočit si před milováním na toaletu je věc, kterou považuje řada lidí a párů takřka za samozřejmou. Tvrdilo se dokonce, že ženy by si měly vyprázdnit močový měchýř nejen proto, aby pro ně byl styk pohodlnější, ale i proto, aby snížili riziko vzniku infekce močových cest. Nyní se ukazuje, že vše může být jinak.

Nejošklivějším psem světa je letos anglický buldok Zsa Zsa

25.června
Titul nejošklivějšího psa letošního roku má právo nosit devítiletá fenka anglického buldoka Zsa Zsa, která vyhrála tradiční soutěž pořádanou obdivovateli nevzhledných psích jedinců.

Obrovská hrozba pro naše zuby? Na kávu zapomeňte

24.června
Káva sice může povzbudit tělo, zároveň ale rozhodně neprospívá našim zubům. Oblíbený nápoj nám v ústech dokáže udělat pořádnou paseku. Pokud ale ve snaze udržet si zářivý bílý úsměv sáhnete raději po čaji, bude to ještě horší, varují zubaři pro server The Independent.

Krásná Emily se zase předváděla, z 12 snímku chlapi dostanou infarkt!

23.června
Americká modelka Emily Ratajkowski (27) má silný zástup fanoušků na sociálních sietích. Na instagramu ji sleduje 18 miliónů lidi, na facebooku má 6 miliónů fanoušků.

Kvalitní kuřecí maso? Pokud na sobě má bílé proužky, raději ho nejezte!

23.června
Oblíbená pochoutka na celém světě? Kuřecí maso! Je poměrně levné, rychlé na přípravu a navíc je prý i dost dietní a lehce stravitelné. JENŽE, to, co dnes jíme za kuřecí maso, je mnohem tučnější a méně výživné, než tomu bylo dříve, varují odborníci.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes