stars24.cz

Description:

Lifestyle

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

6.3 items/week

Česká Miss 2019: Sexy prdelky musely cvičit a cvičit! Takhle se rodí celebrity

25.June
Soustředění na Krétě si s finalistkami České Miss a Miss Universe Slovenska 2019 užila i moderátorka Veronika Farářová, která je v týmu České Miss už několikátým rokem.

Česko zasáhnou EXTRÉMNÍ TROPY! Jak je doma přežít a neuvařit se?

24.June
Na Česko se řítí teploty atakující hranici 40 stupňů. Většina lidí proto hledá útočiště doma, kde je ale mnohdy nedýchatelno. Několika jednoduchými radami se přitom dá byt nebo dům vychladit na příjemné teploty, jen je třeba dodržovat ten správný postup.

Jennifer Anistonová vstává o půl páté! Jde o klíč k úspěchu - nebo k...?

24.June
Tim Cook, generální ředitel firmy Apple, vstává každý den chvíli před čtvrtou. Prezident Donald Trump napsal ve své knize z roku 2004, že potřebuje jen čtyři hodiny spánku. David Cush, bývalý ředitel Virgin America, prohlásil, že se budí v 04:15. Herečka Jennifer Anistonová vstává kolem půl páté, aby meditovala - stejně jako matka klanu Kardashianových Kris Jennerová. A bývalá americká první dá...

Sexy kráska Petra Němcová (40): Šlo jí o život!

23.June
Modelka Petra Němcová, která 24. června oslaví 40. narozeniny, je jednou z českých krásek, jež prorazily ve světě. Její tvář se objevila v časopisech Vogue, Elle či Harper’s Bazaar, účastnila se prestižních módních přehlídek.

Chystáte se na dovolenou letadlem? Podívejte se, co vše vám hrozí!

22.June
Letní dovolenou plánují dvě třetiny Čechů. Nejčastěji volí mořské destinace a více než 31 procent preferuje leteckou dopravu. Cestování letadlem má však svá úskalí a ne každému dělá dobře – mezi nejčastější problémy patří oteklé nohy nebo pískání v uších. Jak se jim vyvarovat?

Dnes začíná léto! Lékaři jsou zděšeni tím, co nás čeká!

21.June
V Česku dnes oficiálně začíná léto, a to s sebou přináší již klasicky nejen letní prázdniny, ale i vysoké teploty a riziko mnoha úrazů a nemocí. Podívejte se, jaké jsou ty nejvážnější.

Česká Miss 2019: Osud štěňátka Missi vás rozbrečí! Missky zachránily v Řecku psí holčičku!

21.June
Česká Miss a Miss Universe Slovenska se na soustředění na Krétě rozrostly o dalšího člena týmu. Je jím sedmiměsíční fenka, která se při ranním běhu k finalistkám přidala. A protože si všimly, že má štěně zlomenou packu, rozhodly se, nenechat ho jeho osudu.

Nový druh klíšťat v Evropě! Přenáší smrtelné nemoci!

19.June
Němečtí odborníci varují před výskytem nového druhu klíšťat, který se objevil ve střední Evropě. Ten může přenášet například smrtící krymsko-konžskou hemoragickou horečku a rickettsiózu. Klíšťata infikovaná africkou nemocí byla loni objevena na třech místech v republice, letos se u nás ještě neobjevila. Je to ale možná jen otázkou času.

Používáte v létě deodoranty proti zápachu? Vědci jsou zděšeni!

17.June
Deodoranty v létě používá většina z nás a málokdo si bez nich dovede představit běžný den. Vědci ale varují před škodlivými účinky solí hliníku, které většina přípravků obsahuje. Podle nich totiž mohou způsobovat rakovinu.

Dívka vypila svůj oblíbený nápoj. Lékaři se jí podívali do břicha a nestačili se divit!

12.June
Bubble tea je nápoj, který okusila i spousta Čechů, lékaři přitom před jeho konzumací varují. Nově upozornil na jeho škodlivost případ dívky, která jej pila po litrech, až nakonec skončila ve vážném stavu v nemocnici.

Čas dovolených je tady. Češi podceňují jedno závažné riziko!

10.June
Zarudnutí, svědění, puchýře na kůži. Předčasné stárnutí, nadměrná tvorba vrásek a pigmentových skvrn. Zničení kožních vláken a následná rakovina kůže. To vše jsou možné negativní důsledky nadměrného slunění, kterým lze předcházet dostatečnou ochranou pokožky. Tu však většina Čechů podceňuje jak u sebe, tak u svých dětí, varují odborníci.

Lékaři děsí důchodce! Spletli jsme se, máte vážnou nemoc, vzkazují!

3.June
Vědci i lékaři z celého světa budou muset změnit pohled, jakým nahlíží na Alzheimerovu chorobu. Nová studie totiž zjistila, že u mnoha lidí, kterým byla choroba diagnostikována, došlo ke špatné diagnóze. Ve skutečnosti trpí až pětina seniorů starších 80 let zcela novým typem neurodegenerativního onemocnění. A ten lze diagnostikovat jedině po smrti pacienta.

Džus je nezdravější než Coca-Cola, zjistili vědci! Proč tomu tak je?

2.June
Pijete ovocné džusy v domnění, že jde o zdravé nápoje? Američtí vědci zjistili, že v takovém případě děláte opravdu velkou chybu. Ovocné šťávy vám mohou přivodit vážné zdravotní potíže.

Vědci jsou zděšení! Důchodcům poslali vážné varování!

2.June
Vědci zjistili, že není pravda, že osobám středního věku a seniorům dělají procházky vždy dobře. Podle nich je totiž velký rozdíl mezi pobytem v parcích a chůzí po frekventovaných ulicích.

Vědci rozluštili intimní tajemství, po kterém touží každá žena!

31.May
Sílu vyvrcholení zná každý z nás, řada žen ho navíc může dosáhnout i několikrát po sobě. Ne všem se to ale daří a ne každý ví, jak na to. Co skrývá tajemství vícenásobné slasti? Na to se pokusili přijít američtí vědci.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes