stars24.cz

Popis:

Magazín, věda, technika, kutilství, záhady, tajemství, UFO

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

3 položek/měsíc

Policie varuje řidiče! Nadýchat můžete nejen po alkoholu! Stačí třeba ústní voda!

17.července
Slovenská policie upozorňuje řidiče, že krátce po použití ústní vody či vypití jedné ze značek nealkoholického piva nemusí obstát v dechové zkoušce. V takovém případě mají požádat hlídku o krátké odložení kontroly.

Ženy se budou s námi dívat na fotbal? Tohle je dokáže přinutit!

6.července
Téměř všechny mužské oči v těchto dnech směřují do Ruska, kde právě fotbalisté bojují o titul mistra světa. Přiznejme si ale, že ženy tento spor většinou až tolik nezajímá. Mexická společnost vyrábějící spodní prádlo Vicky Form se to ale rozhodla změnit!

Udávání ve velkém? Stačilo pár facek a Češi zpívali jak v opeře

5.července
Český národ v minulosti prošel nejednou velkou zkouškou, kterou bylo i obdoní protektorátu. Jenže místo pospolitosti a soudržnosti nastupovaly docela jiné jevy. Takové, které nedělaly našim předkům žádnou velkou čest.

Lidé se bojí riskovat. Jak zvolit vhodný investiční produkt a nepřijít o úspory?

4.července
PR článek - Češi se řadí mezi konzervativní investory. Před rizikem dávají přednost jistotě a raději se spokojí s nižším zhodnocením, než aby o své peníze přišli. Jaký investiční produkt je u českých spotřebitelů nejoblíbenější a do čeho všeho jsou lidé ochotni investovat?

Odhaleno! Proč lidé vidí duchy? Vědci na to konečně přišli!

30.června
Duchové jsou jedním z nejstarších nadpřirozených monster na světě lidem se zjevují po celé zemi. Někteří věří, že jsou to pozůstatky zemřelých lidí, jiní, že jde o následky prokletí, další jejich vznik přisuzují mnoha jiným aspektům, a spousta lidí na ně nevěří. Vědci ale nyní konečně zjistili, jak to s duchy skutečně je.

Katastrofální srážka? K Zemi se řítí obří asteroid! Je padesátkrát větší než ten, který zabil dinosaury!

29.června
K Zemi míří obří asteroid, který je svou rozlohou jedním z největších letících těles ve vesmíru, s jakými se lidstvo doposud setkalo. Podle americké vesmírné agentury NASA naši planetu s největší pravděpodobností mine, přesto ale půjde o unikátní podívanou. Lidé jej budou moci pozorovat pouhým okem.

Vědci objevili nové druhy prehistorického hmyzu. Tým tvoří Čech, Němec a Američan

28.června
Tříčlenný mezinárodní tým entomologů z Čech, Německa a USA se rozhodl vzdát poctu světové rockové legendě. Sedm nově objevených starobylých druhů hmyzu nazvali vědci podle jmen všech – současných i bývalých - členů skupiny Rolling Stones.

Nejhorší zážitek na světě? Lidé, kteří ho prožili, promluvili!

27.června
Existuje mnoho věcí, kterých se lidé děsí. Zkuste si ale představit, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám svítí prudké světlo. Pokoušíte se pohnout, ale nejde to. Chcete vykřiknout, ale z úst nevychází žádný zvuk. Poté jeden z lékařů řízne a začne vás za doprovodu ohromné bolesti operovat. A vy jen bezmocně trpíte. Nejde o horor ani o film pro lidi ...

V Česku řádí létající klíšťata! Jejich kousnutí způsobí vážné problémy!

26.června
Chystáte se o v létě do lesa? K tomuto ročnímu období procházky neodmyslitelně patří. Zvlášť když slunce nemilosrdně pálí a lesní stín je vyhledávanou úlevou. V lese ovšem na procházející čeká spousta hmyzích parazitů pasoucích po krvi.

Odborníci jsou v šoku! Česko čekají obří vedra, za pár let se promění v poušť!

25.června
Česko budou i letos sužovat extrémní vedra a vyhlídky do budoucna nejsou o moc lepší. V dalších letech se podle klimatologů dají očekávat extrémní výkyvy počasí, což by mělo dopad i na ráz krajiny a celého ekosystému ve celé Evropě. Podle odvážného katastrofického odhadu by tak Česko mohlo za několik desítek let vypadat jako na poušti. Těch máme v Česku několik a pomalu se rozšiřují.

Konec Facebooku zdarma? Lidé budou muset sáhnout do peněženek

24.června
Facebook, ikona, která byla od počátku zdarma pro všechny. Ale vše na světě se mění. Tak proč ne Facebook? Nyní gigant na poli sociálních sítí zkouší skupiny, kde by lidé za členství platili měsíční poplatky ve výši několika stovek korun za jednu.

Obrovská hrozba pro naše zuby? Na kávu zapomeňte

24.června
Káva sice může povzbudit tělo, zároveň ale rozhodně neprospívá našim zubům. Oblíbený nápoj nám v ústech dokáže udělat pořádnou paseku. Pokud ale ve snaze udržet si zářivý bílý úsměv sáhnete raději po čaji, bude to ještě horší, varují zubaři pro server The Independent.

Zabíjíte doma pavouky? Přestaňte s tím, varují experti. Důvod je vážný!

23.června
V lepším případě je prostě vyhodíme ven, v tom horším je rozmáčkneme o stěnu, setřeme a spláchneme do záchodu. Lidé mají z těchto tvorů dokonce panickou hrůzu. Ale přestože to nejsou právě vítaní hosté, entomolog tvrdí, že pavouci hrají ve vaší domácnosti klíčovou roli.

Kvalitní kuřecí maso? Pokud na sobě má bílé proužky, raději ho nejezte!

23.června
Oblíbená pochoutka na celém světě? Kuřecí maso! Je poměrně levné, rychlé na přípravu a navíc je prý i dost dietní a lehce stravitelné. JENŽE, to, co dnes jíme za kuřecí maso, je mnohem tučnější a méně výživné, než tomu bylo dříve, varují odborníci.

Co by nikdy neměla žena dělat s vibrátorem? Za tohle může skončit ve vězení!

16.června
Ne všechny hračky patří do ruky dětem, a ne všechny hračky jsou nevinné. Za některé ale mohou ženy skončit v base. A to i za ty, které jsou zcela nezávadné.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes