15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Magazín, věda, technika, kutilství, záhady, tajemství, UFO

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Ostatní

Publishes:

6.3 items/week

TÝDENNÍ HOROSKOP: Raky ovládne nervozita, Panny vsadí na zdravý rozum

25.January
Poslední lednový týden je před námi a bude pod nadvládou čtvrtečního úplňku! A co nám tedy přinese? Potěší vás velký energetický náboj i touha po romantice. Některé zrozence čeká smír, jiné zase pohltí urážlivost. Jaké další zajímavosti vám hvězdy na tento týden předurčily? To se dozvíte v TÝDENNÍM HOROSKOPU!

Dálniční známka 2021: Jak si ji zakoupit?

25.January
Platnost ročních dálničních známek vyprší již za pár dní, a tak je nejvyšší část si zakoupit tu elektronickou, pokud jste tak ještě neučinili. Víte, jak na to?

Rouškovné? Pro důchodce je teď zajímavá spíš tato informace!

24.January
V posledních dnech vládní politici z řad ČSSD opět zvedli téma rouškovného, tedy mimořádného příspěvku pro penzisty. Důchodce by však momentálně měla zajímat spíš úplně jiná informace.

Proč nosit respirátor FFP2? Vědci to jasně vysvětlili!

23.January
Ochrana obličeje, pro každého člověka v současné době nezbytný doplněk při nakupování nebo procházce. Ale jaký je mezi nimi rozdíl, která nás ochrání lépe před koronavirem SARS-CoV-2 a jak si ochranu obličeje bezpečně sundat, aniž by se kontaminovala? Na tyto otázky hledal odpovědi Guardian.

Povinné respirátory: Proč nestačí ochrany, které používáme dnes?

23.January
Roušky, respirátory, nákrčníky, masky, štíty... S nabídkami potřeb na ochranu obličeje před nakažlivým covidem se v posledních měsících doslova roztrhl pytel. Zároveň se ale opět otevřela otázka, která ochrana je vlastně účinná.

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blížence čekají problémy ve vztazích, Býci se drží skutečného štěstí

23.January
Je před námi další víkend! A co nám hvězdy slibují tentokrát? Budeme rozhodně pod vlivem energií Vodnáře. Pro některé zrozence je tento víkend temný, jiní v sobě dokáží najít určitou pozitivitu. Co nečekaného se bude dít? A jaký víkend čeká právě na vaše znamení? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

Povinné zavedení respirátorů? Rodina za ně utratí až 9000 MĚSÍČNĚ!

23.January
Zavedení povinného nošení respirátorů třídy FFP2 v hromadné dopravě a obchodech by při jejich současných cenách znamenalo pro české domácnosti měsíční několikatisícové výdaje. Shodli se na tom analytici, které dnes oslovila ČTK. Někteří hovoří o výdaji až 9000 korun měsíčně. Pětinu rodin by to podle nich mohlo uvrhnout do existenčních problémů.

Zahrádkářský zákon prošel! Proč si to zahrádkáři přáli?

22.January
Poslaneckou sněmovnou tento týden prošel zahrádkářský zákon, o jehož schválení dlouhá léta stáli sami zahrádkáři. K čemu by podle nich nová právní úprava jejich činnosti měli přispět?

Naše největší hvězda vstoupila do idealistického Vodnáře: Rozpoutá válku i neobvyklý životní styl!

20.January
Největší hvězda naší sluneční soustavy vstoupila do vzdušného znamení Vodnáře. V období od 19. ledna do 18. února tedy budeme pod jeho nadvládou. A co se bude dít? Rozhodně se připravte na nové cesty, upřímné vztahy, ale i neobvyklý životní styl.

V EU dostala zelenou nová potravina! Lidem se moc líbit nebude!

17.January
Mouční červi se možná brzy objeví na talířích lidí po celé Evropě. Ke konzumaci je doporučil Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA), který jim již dříve přiřkl status nového jídla, informuje agentura Reuters.

Nouzový stav v Česku: Vše, co o něm potřebujete vědět!

13.January
Zatímco na jaře platil nouzový stav 66 dnů, nyní trvá skoro o půlku déle. Premiér Andrej Babiš navíc prohlásil, že vláda požádá Sněmovnu o další prodloužení. Namísto 22. ledna by tak mohl platit až téměř do konce února. A není ani jisté, jestli skončí poté.

Daň z nemovitosti 2021: Finanční správa oznámila zásadní změnu!

11.January
Stres může spousta lidí odložit na později. Daň z nemovitosti se bude letos přiznávat mnohem později, než bývá zvykem. Generální finanční ředitelství oznámilo zásadní změnu, ke které přikročilo kvůli koronaviru.

Důchodová kalkulačka: Kdy budete mít problém s výpočtem výše penze?

11.January
Díky důchodovým kalkulačkám si řada penzistů může spočítat výši důchodu, existují však případy, kdy s tím budou mít problém a finální částky se nedoberou.

WhatsApp: Uživatelé by se měli mít na pozoru! Proti aplikaci vystoupil Elon Musk!

11.January
WhatsApp užívá ke komunikaci spousta lidí i v Česku, těch se nynější změny ještě netýkají. Mimo EU ale někteří uživatelé přemýšlejí o odchodu na jinou platformu. Zapojil se i Elon Musk.

Důchodová kalkulačka: Na internetu je jich hned několik!

9.January
Důchody jsou v novém kalendářním roce opět o něco vyšší, takže každého penzistu pochopitelně zajímá, o kolik si polepší. Jak to zjistit dříve, než ze složenky nebo účtu?
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes