stars24.cz

Popis:

Příběhy, story

URL:

https://stars24.cz/

Katalog:

Ostatní

Publikuje:

2,8 položek/týden

Malý chlapec snědl v nemocnici snídani. Po chvíli zemřel strašlivou smrtí!

17:09
Austrálií otřásla tragická smrt třináctiletého chlapce. Šokující na celé věci je, že ačkoliv byl chlapec relativně zdravý, zemřel v nemocnici. Přitom k tomu vůbec nemuselo dojít.

Ženu bolelo břicho a šla na toaletu. Po chvíli byla v šoku ona i lékaři!

18.července
Jedenadvacetiletá Britka Beth Bamfordová se jedno ráno vzbudila s nevolností a bolestí břicha. Nenápadně se proto vytratila z ložnice, kde spal její přítel Andy Morris, na toaletu, kde doufala, že se jí uleví. To se ale nestalo, právě naopak.

Peklo na dovolené! Turisté vyrazili do nejoblíbenější destinace Čechů, tohle nečekali!

15.července
Egyptská Hurghada je největším turistickým centrem v oblasti Rudého moře a patří mezi nejoblíbenější destinace, kde Češi s oblibou tráví letní dovolenou. To, co si zažila skupina polských turistů, by ale nikdo prožít nechtěl.

Žena si šla do lékárny pro léky na záchranu života. To co se stalo ji ale šokovalo

14.července
Ačkoliv lékárníky neznáme tak dobře jako své lékaře, díky jejich vzdělání k nim má většina lidí důvěru. Ne vždy ale jednají ve prospěch pacienta-zákazníka, jak ukázal nedávný případ z jednoho městečka v Arizoně, při kterém mladá žena málem přišla o život.

Turistka si na dovolené zašla na toaletu. Po pár dnech zemřela otřesnou smrtí

30.června
Tragédií skončila dovolená pro šedesátiletou Elizabeth Mary Isherwoodovou. Během pobytu v rekreačním středisku ve waleském městě Pennal si spletla toaletu se skříní, a to ji stálo život.

Tohle by nevymyslel ani scénárista! Mrtvá matka zabila na pohřbu svého syna!

25.června
Velmi neobvyklý případ se odehrál na pohřbu v indonéském Sulawesi. Mrtvá matka během něj zabila svého syna.

Otřesné! Chůva brutálně zmlátila dítě ve výtahu, lidé jsou v šoku!

23.června
Brutální případ týrání svěřeného dítěte se odehrál v čínské provincii Che-nan. Chůva, která přebrala dítě od matky, jej během několika málo chvil drastickým způsobem zmlátila.

Amerika je v šoku! Chudá holčička podvedla smetánku, Hollywood i nejbohatší lidi světa!

22.června
Zní to jako pohádka o novodobé popelce. Příběh Anny Sorokinové ale nemá šťastný konec, na rozdíl od novodobých pohádek není plný vznešených úmyslů a namísto lásky v něm jde jen a pouze o peníze.

Tahle krásná rajda se změnila v něco strašného! Dobrovolně

22.června
Neuvěřitelná transformace extravagantní tanečnice dosáhla extrému... Prohděte si GALERII, abyste viděli, jak vypadala před změnou.

Tragédie v rodině Tomia Okamury!

20.června
Rodinu politika a předsedy SPD Tomia Okamury zasáhla tragédie. Jemu a jeho dvěma bratrům Hayatovi a Osamovi zemřel otec Matsuo Okamura. Překvapivě na to ale neupozornil Tomio.

Matka tří uhořelých dětí je opět těhotná? Šokující informace z domu smrti!

20.června
EXKLUZIVNĚ! Celé Česko zasáhla v březnu letošního roku tragédie, ke které došlo v Oleksovicích na Znojemsku. Při požáru tam zemřely tři děti ve věku od jednoho roku do devíti let. Čtyři dospělí utrpěli zranění. Co se na místě tragédie děje dnes? Reportéři serveru stars24.cz to zjišťovali přímo na místě.

Zamilovaný pár si chtěl užít romantickou dovolenou. Po příletu začalo peklo!

18.června
Brit Craig Nickels a jeho přítelkyně Ellie Austinová měsíce šetřili, aby se mohli vydat na romantickou dovolenou do New Yorku. Hned po přistání se ale jejich plány změnily na noční můru. Mohou za to taxikáři, kteří si od dvojice za odvoz do města vyžádali desetitisíce korun.

Havel čekal dítě s milenkou, donutil ji k potratu!

18.června
Byla milenkou prvního postkomunistického prezidenta Václava Havla. Nikdy ale nic neprozradila a všechny pikantnosti svěřila papíru až nyní, sedm let po jeho smrti. Další stránky deníku Jitky Vodňanské odhalují šokující informace.

Zaplatili 75 tisíc za luxusní dovolenou. To co je čekalo po příletu je srazilo na kolena

18.června
Maria a Paul Bryantovi z Bristolu ve Velké Británii si chtěli užít se svými dvěma dětmi luxusní dovolenou v prosluněném tureckém letovisku. Namísto poklidného týdne je ale čekal horor, za který zaplatili necelých sto tisíc.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes