15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Příběhy, story

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Ostatní

Publishes:

3 items/month

Restaurace Šeberák: Majitel vzdorující restaurace objíždí Česko s rakví!

7.January
Řada podnikatelů bojuje v posledních měsících o holé přežití, někteří se proto rozhodli vzít věci do vlastních rukou. Do této skupiny patří majitel restaurace Šeberák Jakub Olbert. Co dělá v těchto dnech?

Chřestýš vyděsil obec u Prahy: Spousta nejasností, holčička už je z nemocnice doma!

6.January
Spousta nejasností je dál v případu uštknutí chřestýšem, ke kterému mělo dojít minulý týden v Jenštejně u Prahy. Pátrání a vyšetřování pokračuje dál, potěšující je alespoň zpráva o propuštění dívky z nemocnice.

Manželé se nakazili koronavirem od svých dětí. Během deseti dní oba zemřeli!

3.January
Osud je neúprosný. Své o tom ví rodina z amerického Chicaga, v níž se Mike Bruno († 59) a jeho stejně stará manželka Carol nakazili koronavirem. Oba následně zemřeli.

Tygr ukousl ženě ruku: Příběh, jaký Česko nepamatuje! Co se stalo?

15.December
Tygr není zvíře, se kterým je běžné se v Česku potkat, najdou se ale lidé, kteří exotické kočkovité šelmy chovají. Tato zvířata však opravdu není vhodné provokovat. Na Pardubicku včera došlo k neštěstí.

Muž porušil na 8 sekund karanténu, zaplatí pokutu sto tisíc dolarů!

8.December
Úřady na Tchaj-wanu daly pokutu 100.000 tchajwanských dolarů (přes 76.000 korun) muži, který na osm sekund porušil koronavirovou karanténu. Migrant z Filipín pobýval v karanténě v hotelu ve městě Kao-siung a na chvíli vyšel ze svého pokoje do hotelové chodby, uvedla televize CNN s odvoláním na tchajwanskou agenturu CNA.

TRAGÉDIE: 11letý žák se zastřelil během online výuky!

6.December
Teprve jedenáctiletý student Adan Llanos spáchal během online výuky přes platformu Zoom sebevraždu. Podle zahraničních médií se zastřelil.

15letý chlapec měl neuvěřitelné štěstí! Přežil pád z 19. patra!

6.December
V Praze na Hájích dnes odpoledne spadl zřejmě z 19. patra panelového domu patnáctiletý chlapec. Pád, který by byl za normálních okolností prakticky smrtelný, k všeobecnému překvapení přežil.

Varování z první linie: Covid-19 není chřipka! Zdravotnice mluví i o testování či zkušenosti s hygienou

3.December
ROZHOVOR – Tisíce zdravotníků už se během probíhající epidemie nakazily koronavirem. Do této skupiny patří i naše respondentka, která má zkušenost nejen se samotnou nemocí, ale i s testováním a hygieniky.

Slabost i střevní potíže. Čich se nevrátil, mám protilátky, těší zdravotnici, která prodělala covid!

2.December
ROZHOVOR – K dnešnímu dni už testy potvrdily onemocnění covid-19 u více než půl milionu lidí v Česku. Byla mezi nimi i zdravotnice, se kterou redakce stars24.cz mluvila o její osobní zkušenosti s koronavirovou infekcí. Jak si s ní její tělo poradilo?

Zemřela zdravotní sestra z Jihlavy: Kateřina (†39) měla malou dceru

19.November
V první linii boje s koronavirovou epidemií stojí zdravotnicí, mnohým z nich se nákaza rovněž nevyhne. V několika případech už to skončilo nejhorším možným způsobem. Jihlavská nemocnice se tento týden rozloučila se zesnulou zdravotní sestrou.

Žena trpí po covidu-19 velkými problémy. Doteď se nemůže pořádně najíst!

2.November
Osmatřicetiletá Chandra Drewová z USA byla v dubnu pozitivně testována na nový typ koronaviru. S následky onemocnění se potýká dodnes, a přirovnává je k noční můře.

Hasiči něco takového nepamatují! Vyprošťovali zaklíněného, ten celou dobu spal!

19.September
Královéhradečtí hasiči řešili v těchto dnech opravdu kuriózní případ zaklíněné osoby na zastávce hromadné dopravy. Muže se jim samozřejmě podařilo vyprostit, ačkoliv on sám o tom nejspíš ani nevěděl.

Stopa legendárních Queen a Freddieho Mercuryho vede až do Česka! Teď už oficiálně!

26.August
Bývalý komorník zpěváka Freddieho Mercuryho Peter Freestone dnes na krajském úřadě v Hradci Králové převzal české občanství.

Mladá dívka se napila alkoholu na lačno. Zemřela dříve, než se dostala do nemocnice!

20.August
Zahraniční média upozornila na podivný případ, který se nedávno odehrál ve Velké Británii. 27letá dívka si na lačný žaludek dala alkohol, následně zemřela.

Porod před třineckou nemocnicí: Malá Michaela se narodila na parkovišti!

11.August
Do nemocnice už to nestihli. Minulý týden se přímo před třineckou porodnicí narodila malá Michaela. Na takový porod jen tak nezapomenou novopečení rodiče ani samotní zdravotníci.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes