15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Příběhy, story

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Ostatní

Publishes:

6 items/month

Číňanka se vydala na rande naslepo. Mezitím byl vyhlášen lockdown, a to co následovala nikdo nečekal!

18.January
Třicetiletá Číňanka, která se začátkem ledna vydala na krátkou schůzku naslepo, musela v domě svého potenciálního partnera nakonec zůstat řadu dní. Úřady totiž nečekaně celou čtvrť ve městě Čeng-čou ve střední Číně kvůli obavám z šíření koronaviru uzavřely.

Muž si myslel, že má vodu v uchu. To, co z něj vytáhli lékaři, ale nikdo nečekal

16.January
Muž na Novém Zélandu zažil několikadenní martyrium kvůli problémům se zalehlým uchem, které ho trápilo po návštěvě bazénu. Překvapená lékařka mu ale nakonec vytáhla ze zvukovodu švába.

Pojišťovny zveřejnily nejvtipnější případy roku 2021

1.January
Pracovníky na infolinkách pojišťoven občas zaskočí například dotazy na pojištění zranění z býčích zápasů nebo ze skákání po střechách domů. Dopravní nehody, krádeže, přírodní živly nebo úrazy sice nejsou situacemi, které u poškozených vyvolávají záchvaty smíchu, přesto pojišťovny sbírají každý rok humorná vyjádření svých zákazníků.

Astronomická výhra ve Sportce: Sazka prozradila něco málo o vítězi!

20.December
250 milionů korun vyhrál o uplynulém víkendu šťastlivec ve Sportce, nejznámější tuzemské loterie. Sazka dnes k astronomické výhře zveřejnila další informace. Co tedy o vítězi víme?

Výhra ve Sportce: Na účet poputují stovky milionů! Kdo bude mít krásné Vánoce?

20.December
Krásné Vánoce bude mít jeden z lidí, kteří si o víkendu vsadili Sportku. Padla v ní totiž stamilionová výhra, ačkoliv k té rekordní měla stále ještě poměrně daleko.

Muž chtěl získat covid pas bez očkování! Vzal si protézu, to co následovalo ale nečekal!

6.December
Ve městě Biella na severu Itálie přišel ve čtvrtek do očkovacího centra muž, který si chtěl nechat aplikovat vakcínu proti covidu-19 do silikonové protézy. Sestra ale jeho úskok odhalila, teď mu proto hrozí velké problémy s úřady.

Žena a dítě se topily v chladné vodě. Policisté je s pomocí studentů zachránili!

2.December
Dramatický zásah mají za sebou policisté z Vodňan. V řece Blanici se tam ve středu večer topila žena i s dítětem. Kolemjdoucí studenti si toho naštěstí včas všimli, podařilo se tak zachránit dva lidské životy.

Tatce pomáhají rodině stižené tragédií: Nic takového nepamatuji, říká starostka

17.November
Obcí Tatce na Kolínsku otřásla v uplynulých dnech vážná dopravní nehoda, při které řidič usmrtil tříleté dítě a vážně zranil druhé a jejich matku. Rodina se dočkala obrovské vlny solidarity.

Robert Tempel: Kdo je muž, kterému soud zrušil doživotí?

20.October
Ústavní soud (ÚS) dnes vyhověl stížnosti Roberta Tempela, který po zrušení doživotí za dvojnásobnou vraždu na Sokolovsku zůstával ve vězení kvůli dřívějšímu trestu. Okresní soud v Sokolově měl dát bezodkladně pokyn k propuštění Tempela na svobodu, starší tresty si již odpykal, plyne z nálezu ústavních soudců.

Záhada ztracené 11leté holčičky! Skončila v sektě v Česku?

18.October
Po zmizení 11leté dívky v Bavorsku mají úřady indicie směřující k tomu, že se dítě nachází v prostředí kontroverzní sekty Dvanáct kmenů. Ta přitom kvůli postupu německých úřadů vůči ní přesídlila v minulých letech do České republiky.

Bizarní spor se dostal až k soudu! Rozhodoval o popadaných jablkách!

15.October
V Británii se dostal k soudu dlouholetý spor dvou sousedek kvůli spadaným jablkům na zahradě a žena, která při prohrála, nakonec musí zaplatit 250.000 liber (7,5 milionu korun).

Močící ženy u soudu narazily: Žádný trest za skrytou kameru!

29.September
Španělská justice řešila v uplynulých týdnech bizarní případ. Na soud se obrátily ženy, které někdo natočil při močení a videa pak rozšířil po internetu. Rozhodnutí ale všechny překvapilo.

Mrtví čeští horolezci v Alpách: Jedním z nich je ředitel z IKEA!

21.August
Letní dovolená skončila pro dvojici českých horolezců, kteří vyrazili do Švýcarska do Alp, tragicky. Nábytkářská firma IKEA při nešťastné události přišla o jednoho ze svých šéfů.

Získal Medaili za hrdinství, pak přišel o nohu a o manželku. S hasičem Radkem Andrlem se osud nemazlil!

20.August
Záchranáři pořádají finanční sbírku pro kolegu Radka Andrleho, který při květnové nehodě přišel o manželku a sám utrpěl těžká zranění. Chybí mu peníze na protézu nohy s kolenním kloubem. Na svém facebooku o tom informoval nadační fond Regi Base. Andrle dříve pracoval jako hasič a je jedním ze tří hasičů v Česku, kteří mají Medaili za hrdinství.

Marta Otáhalová: Starostka obce zasažené tornádem končí! Vyhrožovali jí!

13.August
Osudy lidí z jihomoravských obcí zasažených tornádem je zajímavé sledovat, a to včetně tamních komunálních politiků. Starostka Mikulčic Marta Otáhalová ve vedení obce končí. Proč?
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes