15
new stories - click to show

stars24.cz

Description:

Aktuální zpravodajství ze světa

URL:

https://stars24.cz/

Catalog:

Ze světa

Publishes:

2.6 items/day

Robert Fico: Z Banské Bystrici přišly dobré zprávy!

20:59
Zdravotní stav slovenského premiéra Roberta Fica (Směr-SD) je po nedávném útoku stabilizován s mírným zlepšením. Na sociální síti o tom informovala Rooseveltova nemocnice v Banské Bystrici, kde je Fico hospitalizován.

"Máme špatné zprávy." Lední medvěd Tom uhynul krátce po odchodu z Prahy

22.May
ZOO Praha ve středu oznámila svým příznivcům smutnou zprávu. Lední medvěd Tom, který ji před několika týdny vyměnil za zahradu v Kazachstánu, je po smrti. Pražská zoologická zahrada bude požadovat důsledné vyšetření úmrtí šelmy.

Robert Fico je i týden po atentátu v té samé nemocnici! Chystá se převoz?

22.May
Stav slovenského premiéra Roberta Fica (Směr-SD) je stabilizovaný, ale zůstává vážný, odpovídající rozsahu a vážnosti zranění, které utrpěl. Po jednání Rady bezpečnosti SR to novinářům řekl místopředseda vlády a ministr obrany Robert Kaliňák (Směr-SD).

TRAGÉDIE na lince z Londýna. Letoun se dostal do turbulencí, jeden mrtvý

21.May
Tragický incident se stal na palubě letounu dopravce Singapore Airlines na lince z Londýna do Singapuru. Stroj se dostal do silných turbulencí a musel nouzově přistát v Bangkoku. Podle informací agentury Reuters zemřel jeden člověk a dalších 30 osob utrpělo zranění.

Fico má po další kontrole. Atentát na premiéra řešili slovenští poslanci

21.May
Slovenský premiér Robert Fico (Smer-SD), který zůstává v banskobystrické nemocnici, v úterý podstoupil další kontroly. Poslanci všech stran zastoupených v parlamentu zároveň schválili usnesení, jímž odsoudili atentát na Fica.

U Neapole udeřilo zemětřesení. Bylo nejsilnější za 40 let

21.May
Italskou Neapol v pondělí večer zasáhlo zemětřesení o síle 4,4 stupně. Podle italských médií šlo o nejsilnější otřesy v oblasti za posledních 40 letech. Způsobily mírné škody v Neapoli i v epicentru, jímž bylo město Pozzuoli. Evidovány jsou praskliny ve zdech či spadlé římsy, uvedl mluvčí hasičů pro CNN.

Robert Fico: Nové informace o jeho zdravotním stavu po atentátu!

20.May
Stav slovenského premiéra Roberta Fica (Směr-SD) je po atentátu, k němuž došlo minulý týden, stabilizovaný. Předseda vlády komunikuje a klinicky se zlepšuje. Na sociální síti o tom informovala Rooseveltova nemocnice v Banské Bystrici.

Modlitby nepomohly! Íránský prezident Raísí nepřežil leteckou nehodu

20.May
Íránský prezident Ebráhím Raísí a ministr zahraničních věcí Hosejn Amír Abdollahján zahynuli při pádu vrtulníku, který se v neděli v husté mlze zhroutil v hornatém terénu.

Juraj C. nebyl osamělým vlkem? Policie má i jinou vyšetřovací verzi atentátu na Fica

19.May
Vyšetřovatelé se v případu středečního atentátu na slovenského premiéra Roberta Fica (Smer-SD) zabývají i možností, že pachatel Juraj C. nebyl osamělým vlkem, řekl ministr vnitra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) v neděli. Upozornil, že spolupachateli nebyli dva lidé z Handlové, jak se šířilo na sociálních sítích.

Robert Fico už není v ohrožení života, oznámili lékaři!

19.May
Slovenský premiér Robert Fico (Smer-SD), který se ve středu stal obětí atentátu, je aktuálně mimo ohrožení života, uvedl v neděli vicepremiér a ministr obrany Robert Kaliňák (Smer-SD). Ficův stav je ale nadále vážný.

Za atentát na Fica do vazby. Útočník Juraj C. poprvé stanul před soudem

18.May
Specializovaný trestní soud v Pezinku v sobotu poslal do vazby Juraje C., který je obviněn z pokusu o vraždu slovenského premiéra Roberta Fica (Smer-SD). Obviněného dnes k soudu eskortovala policie, na místě panovala přísná bezpečnostní opatření. K atentátu na politika došlo ve středu, zdravotní stav premiéra zůstává vážný, nicméně je stabilizovaný.

Novinky o Ficovi: Kaliňák promluvil o pozitivní prognóze!

18.May
Zdravotní stav slovenského premiéra Roberta Fica (Smer-SD) je nadále vážný, nicméně stabilizovaný, uvedla ministryně zdravotnictví Zuzana Dolinková. Fico, jehož po středečním výjezdním zasedání vlády v Handlové několikrát postřelil atentátník, zůstává pro tuto chvíli v nemocnici v Banské Bystrici.

Atentát na Fica: Premiér musel znovu na sál! Kaliňák promluvil o dalším vývoji

17.May
Slovenský premiér Robert Fico (Směr-SD) absolvoval v pátek chirurgický zákrok. Jeho stav je stabilizovaný, ale nadále vážný. Informovali o tom vicepremiér Robert Kaliňák (Směr-SD) a ředitelka banskobystrické nemocnice Miriam Lapuníková.

Fica čekají nejtěžší hodiny a dny, řekl Pellegrini po několika minutách s premiérem

16.May
Zdravotní stav premiéra Roberta Fica (Směr-SD) po středečním útoku je nadále velmi vážný. Uvedl to zvolený prezident Peter Pellegrini po návštěvě předsedy vlády v báňskobystrické nemocnici. Krátce spolu podle jeho slov komunikovali.

Robert Fico: Nové informace o zdravotním stavu premiéra!

16.May
Slovenský premiér Robert Fico je středečním atentátu nadále hospitalizován v nemocnici v v Banské Bystrici. Informace o jeho zdravotním stavu se ale rozcházejí. Televize Markíza dnes ráno uvedla, že je po několikahodinové operaci stále v ohrožení života. Podle prohlášení místopředsedy vlády Tomáše Taraby a státního tajemníka Filipa Kuffy je ale Ficův stav stabilizovaný.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes