Story

Popis:

Story (story.kafe.cz)

URL:

http://story.kafe.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

7 položek/týden

Martina GAVRIELY bude mít o zábavu postaráno!

14.července
Plánované stěhování na Bali nebo do Austrálie k protinožcům sice Martině Gavriely a jejímu příteli Marcusu Tranovi nedopadlo, rozhodně se z toho ale nehroutí.

Módní inspirace: Květinová revoluce!

14.července
Sáhněte po modelech protkaných barevnou nití. Něžné obrázky váš outfit hezky zjemní. Nosí se všude a na všem!

Rozhovor s JITKOU NOVÁČKOVOU: Chci být šťastná, ne hladová!

10.července
Některé vítězky soutěží krásy zmizí stejně rychle, jako se objevily. To ale není případ Jitky Nováčkové (26), která se ve vodách českého showbyznysu hodně rychle naučila plavat.

Na poslední chvíli, ale přece: Za zábavou přijel i Saša Rašilov!

8.července
Do legendárního party stanu přijel jen den před ukončením festivalu i herec Saša Rašilov! S manželkou Lídou si přijeli alespoň na jeden večer odpočinout od rodičovských povinností. V baru se potkali s kolegou Mírou Noskem, který se také poprvé pochlubil přítelkyní Zuzankou.

GALERIE: Festival dospěl k závěru! Kdo se objevil na závěrečném ceremoniálu?

7.července
Závěrečným červeným kobercem letošního filmového festivalu právě prošly poslední známé osobnosti, v čele s britským hercem Robertem Pattinsonem. Kdo další si nenechal ujít závěrečný ceremoniál?

Andrea Verešová s šavlí v ruce: dost nebezpečná kombinace!

7.července
Modelka Andrea Verešová oplývá francouzským šarmem, ve Francii dokonce i studovala, a ráda pije francouzské šampaňské. Teď si poprvé vyzkoušela otevřít lahev šavlí! Ačkoli z toho byli přítomní fotografové nervóznější než ona sama, nakonec všechno dobře dopadlo.

"Bylo to rozhodnutí na poslední chvíli," vysvětloval Leoš Mareš

7.července
Moderátor ještě před začátkem letošního filmového festivalu v Karlových Varech na svém Instagramu oznámil, že letos ho na kolonádě s manželkou potkávat nebudeme. Dokonce se vzdal luxusního - již zaplaceného- apartmánu, který věnoval jednomu ze svých fanoušků. Teď se ale v Karlových Varech neočekávaně objevil! Proč?

Milan Peroutka přijel "zapařit" do legendami opředeného party stanu! Jak dopadl?

6.července
Milan Peroutka vyrazil na festival v Karlových Varech ve velkém stylu. Dokonce si kvůli těm pár hodinám, které na festivalu stráví, jal stylistu!

Herci promluvili o závislosti na alkoholu! Pijí na place?

6.července
Jaroslav Dušek je spolu s Davidem Švehlíkem jedním z herců, kteří si zahráli v novém českém filmu Úsměvy smutných mužů. Ten popisuje boj hlavního aktéra (David Švehlík) s alkoholismem. Jak se k problematickému tématu závislostí vyjádřil Jaroslav Dušek?

Manželka Filipa Renče se půl roku po porodu vrací do práce!

5.července
Herečka Marie Renčová se po porodu dcery Sofie pomalu vrací ke své profesi. Začala točit nový seriál televize Prima a dějová linka ji prý zanese do náruče Jana Révaie!

Manželé Renčovi na kolonádě ukázali malou Sofinku

5.července
Režisér Filip Renč je se svou manželkou Maruškou a dcerou Sofií na festivalu a sváteční atmosféry se užívá. Které filmy si známý režisér rozhodně nenechá ujít a proč?

Zpěvačka MARTA JANDOVÁ: Rodina je priorita

5.července
Zpěvačka Marta Jandová má aktuálně dost napilno. Pracuje na sólové desce, čeká ji turné s kapelou Die Happy a kromě toho je i matkou a manželkou.

Andrea Verešová se v Karlových Varech představila jako módní návrhářka!

4.července
Spojení modelky Andrey Verešové s módou je jednoznačné, v poslední době ale modelka také sama některé modely spolu se Zuzanou Lešák Černou navrhuje pro značku Black Eve. Teď měla v Karlových Varech velkou módní přehlídku!

Podívejte se, jak to sluší ředitelce Miss Czech republic se svou svěřenkyní!

3.července
Ředitelka soutěže Miss Czech republic, Táňa Makarenko, si nenechala ujít prezentaci šatů, které pro značku Black Eve navrhla Andrea Verešová. Do společnosti s sebou vzala také aktuální druhou vicemiss své soutěže krásy, Danielu Zálešákovou. Podívejte se v naší fotogalerii, jak jim to slušelo!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes