Story

Description:

Story (story.kafe.cz)

URL:

http://story.kafe.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

12.6 items/week

Ivana Christová: Do New Yorku jsem šla vydělat na pračku

15.May
Dnes nám to může připadat jako sci-fi, ale když modelka Ivana Christová (48) vyhrála v roce 1989 první soutěž krásy a dostala nabídku dělat modelku v zahraničí, vzala to z jediného důvodu, chtěla své matce ulehčit práci v domácnosti.

Grace Kelly: Jaký byl skutečný život krásné princezny?

14.May
Dcera milionáře, žena s krásnou tváří, úspěšná herečka a nakonec milovaná kněžna. Život Grace Kelly jako by neměl chybičku. Nebo snad ano?

Jak přirozeně docílit přirozeným způsobem maximálně dlouhých vlasů?

13.May
Krátké šik střihy mají něco do sebe, jsou typy žen, které je umí nosit. Ale také se najde mnoho zastánců dlouhých vlasů, kteří tvrdí, že dlouhé vlasy k ženám patří, že jsou symbolem ženství. Ať tak či onak, v galerii najdete ty nejkrásnější dlouhé vlasy a jsme přesvědčeni, že zatoužíte mít také takové.

Kim Cattrall ze Sexu ve městě: Ukázala svůj nádherný, vkusný byt v bílé barvě

13.May
Herectví je práce jako každá jiná, ale často se stane, že herec či herečka hrají alespoň z malé části sebe. U Kim Cattrall byla její role Samanthy Jones v Sexu ve městě natolik rozdílná, jak jen role může vůbec být. S kolegyněmi ze seriálu si ani teď po letech nemůže přijít na jméno a opravdu z hloubi duše je nesnáší. Jinak je to ale moc milá dáma, která nechala fotografy nahlédnout do svého ne...

LINDA RYBOVÁ: Nechci dělat nic jen naoko

13.May
Spousta lidí zná Lindu Rybovou (43) jen jako divadelní a filmovou herečku, bývalou modelku a také příležitostnou moderátorku. Málokdo ví, že má talent i na něco jiného.

Bývalá Bond girl Halle Berry: Jak krásná může být žena v 52 letech?

13.May
Celým jménem se jmenuje Halle Maria Berry a už je jí dvaapadesát let. Ovšem tato hollywodská star popírá snad všechny přírodní zákony. Skoro to vypadá, že nestárne! Dlužno ale dodat, že tak skvěle jako dnes nevypadala vždycky.

Černá a bílá: Jednoduchá kombinace, která nezradí. Inspirujte se modely slavných

12.May
Nejste zrovna fanynkou pestrobarevných modelů? Pak se nechte inspirovat nesmrtelnou černo bílou klasikou, protože tato kombinace nikdy nevyjde z módy a váš model můžete mít doma roky. Budete tak pořád in.

Coco Chanel: Příběh sirotka z chudobince, který pobláznil celý svět

12.May
Jedni by řekli, že šlo o pouhou kurtizánu a zlatokopku. A měli by z velké části pravdu. Coco Chanel (†87) ale díky penězům mohla dát průchod své odvaze a kreativitě, která do značné míry osvobodila ženy po celém světě.

BOŘEK SLEZÁČEK: Jarní úvaha o přátelství

11.May
Herec, zpěvák a moderátor Bořek Slezáček (51) radí ženám, na koho si na jaře dávat opravdu největší pozor.

Příběh nejznámějšího prstenu světa: Patřil lady Dianě a ovlivnil světový trh

11.May
Někdo si možná myslí, že nejslavnější prsten světa je ten z filmu Pán prstenů. Existuje však jeden, který měl na svět ještě větší vliv.

Tajemství zrzavých vlasů: Jde o čistou krásu, nebo značí nebezpečí?

11.May
Není tajemstvím, že zrzavým lidem, hlavně zrzavým ženám, se dostává čím dál více pozornosti. Na základní škole bývá tato pozornost negativní, ale s přibývajícím věkem se stává čím dál více pozitivní. Dříve se věřilo, že zrzaví lidé jsou splozenci pekelného Satana.

Dům rebelky Pink zdaleka není tak výstřední, jak byste čekali

11.May
Když se řekne Alecia Beth Moore, asi málokoho napadne o koho jde, když ale uslyšíte Pink, každý si vybaví krátkovlasou zpěvačku s platinovou barvou vlasů, zlatým zubem a četným tetováním. Pink oslaví příští rok čtyřicítku a svých rebelských let se již dávno vzdala. Je z ní způsobilá maminka, ačkoli na pódiu to pořád ještě umí rozbalit. Co bychom do ní ale vůbec neřekli, je to, jak má zařízený dům.

Greta Garbo: Svět jí ležel u nohou, ale ona o slávu nestála

10.May
Svět jí ležel u nohou, ale ona o slávu nestála. Mohla mít kteréhokoli muže, ale nikdy se nevdala a ani neměla děti. Hollywood opustila v pouhých 36 letech a nikdy se nezbavila pověsti tajemné a odměřené ženy.

Historie make-upu: Jaké líčení bylo in v jednotlivých historických obdobích?

10.May
Dnes se ženy pomocí make-upu snaží zvýraznit své přednosti a potlačit nedokonalosti. Ovšem v minulosti si na sebe byly schopné v dobré víře "napatlat" ledacos a ještě si myslely, že jim to sluší.

Černé svatební šaty: Kontroverzní trend současnosti. Jsou vhodné k oltáři?

10.May
Když australská bloggerka a módní návrhářka Sophie Cachia dorazila k oltáři v černých šatech, způsobila všem přítomným doslova šok. Někteří hosté dokonce ze svatby rozhořčeně odešli. Fotografie najdete v naší galerii!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes