15
new stories - click to show

Story

Description:

Story (story.kafe.cz)

URL:

http://story.kafe.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

3 items/month

Jarní krize ukázala, že i s minimem času lze jíst zdravěji

9.November
Nedostatek času, plíživý stres a nejistota na jaře tohoto roku hrály do karet nezdravému a rychlému stravování. Lidé zapomínali na důležitost kvalitního jídla a odbývali se. Přitom právě vyvážená a hodnotná strava tvoří základní stavební kámen obranyschopnosti našeho organismu před viry a bakteriemi. Nepříznivou situaci vzala do svých rukou česká firma KetoFit, která se rozhodla spojit požitek ...

Naplánujte si výlet za vínem na české vinice

18.September
Když se řekne vinobraní, většině z nás se vybaví jižní Morava a zdejší nekonečné řady vinic. Morava ale není jediným místem na našem území, kde si oslavy plodů révy vinné a podobné malebné scenérie můžete užít. Navštivte vinařskou oblast Čechy!

Jak hubnou české ženy

24.August
Jaké metody hubnutí české ženy opravdu používají a se kterými mají úspěch? Pokud se dnes rozhodněte zhubnout a najít si osvědčenou metodu, půjde vám hlava kolem. Těch diet, způsobů hubnutí a přípravků jsou snad tisíce. Udělali jsme proto takový nezávazný mini průzkum.

Schovejte se před letními tropy ve skalních městech Letní horka jsou v rozpálený

17.July
Letní horka jsou v rozpálených městech někdy k nesnesení. Sbalte si kufr a vyrazte se ochladit do některého ze skalních měst.

Akné v dospělosti: Jak s ním bojovat?

15.June
Trápilo vás v pubertě a možná se s ním potýkáte ještě dnes, kdy už vám dávno není -náct. Akné totiž neřeší jen teenageři, ale také dospělí. Jak tvorbě akné předcházet, čím ho léčit a jak se zbavit jizev, které po jeho silnějších projevech zůstávají?

Pět tipů pro restart pleti po večírku

15.June
Období firemních večírků je v plném proudu, stejně jako se neúprosně blíží poslední noc v letošním roce, kdy se jen těžko některá z nás dostane do postele před půlnocí, spíše až nad ránem…

Pravidla odličování: Jdete na to správně?

15.June
Alfou a omegou péče o pleť je jak známo její každodenní čištění a odličování. Otázka ovšem zní, zda-li k tomu používáte opravdu vhodné přípravky a jestli jste při svém pravidelném rituálu dostatečně důkladná…

Černá a bílá: Jednoduchá kombinace, která nezradí. Inspirujte se modely slavných

15.June
Nejste zrovna fanynkou pestrobarevných modelů? Pak se nechte inspirovat nesmrtelnou černo bílou klasikou, protože tato kombinace nikdy nevyjde z módy a váš model můžete mít doma roky. Budete tak pořád in.

Anna Wintourová:Jaká je skutečně žena, kterou hrála Streepová v Ďábel nosí Pradu

15.June
Nikdo by nehádal, že letos oslaví 69. narozeniny. Je vždy dokonale upravená a se svým typickým účesem – mikádem – a tmavými slunečními brýlemi nepřehlédnutelná. Anna Wintourová je také pověstná precizností a tvrdostí. Přísná je nejen na své okolí, ale i na sebe.

VIDEO: Řepka opustil vězení. Vyzvedla ho přítelkyně, s novináři nemluvil

6.January
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka dnes odpoledne opustil borskou věznici v Plzni. Ve ní strávil 226 dní, víc než třetinu trestu za zpronevěru luxusního vozu, internetové útoky na jeho druhou exmanželku a maření úředního rozhodnutí. O podmíněném propuštění dnes v neveřejném řízení rozhodl Krajský soud v Plzni a do věznice zaslal příslušný příkaz.

Hvězdné parfémové novinky: Jaké letošní vůně budou pod stromečkem nejvíc zářit

27.November
S novými vůněmi se během letošního roku snad roztrhl pytel. Nejrůznější dámské i pánské parfémy každý měsíc plní regály parfumerií a je jich tolik, že nakonec nevíte, jakou vůni vybrat. Jestli stále hledáte ideální voňavý dárek pro svou sestru, kamarádku či manželku, přítele, bratra nebo manžela, představujeme vám ty nejkrásnější novinky z roku 2019.

Soňa Norisová: Odmítnou Modravu je jako odmítnout rodin

21.October
Dva miliony diváků přikovala k televizním obrazovkám. Tuto neděli se její příběh v seriálu Policii Modrava uzavře. Alespoň prozatím. Jak žije představitelka kriminalistky Jany Vinické, Soňa Norisová rok od natáčení úspěšného seriálu? A jak Policie Modrava zasáhla do jejího života?

Jak drahé je (vám) lyžující dítě?

10.October
Drahošovi, Úsporňákovi a Myslíkovi nakupují vybavení na hory… Chystáte se na hory a vzdycháte nad seznam toho nejnutnějšího, co musíte potomkovi na hory obstarat. Je to dlouhé čtení a některé položky jsou finančně šťavnaté. Měli byste vědět, že ve výsledku nemusíte zaplatit majlant. Jak ušetřit na správném místě?
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes