Super.cz

Popis:

Super.cz - bulvární server

URL:

http://www.super.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

25,7 položek/den

8 celebrit, které letos vyrazily na dovolenou na jachtu: Takhle vystavují svoje křivky v plavkách

5:55
Někdo si potrpí na dovolenou u moře, někdo v horách a někdo na jachtě. Poslední možnost preferuje většina celebrit. Podívejte se, které slavné krásky vyrážejí na jachtu nejraději.

Kráska Maxová ve spojení s přírodou. Topmodelka předvedla své zahradnické schopnosti i perfektně tvarované nohy

5:55
Kdykoli mají děti Terezy Maxové (46) prázdniny, tak její rodina odjíždí z domova v Monaku do tureckého letoviska Kaplankaya. Na místě, kde česká topmodelka se svým manželem Burakem Oymenem vybudovali pětihvězdičkový hotel , tráví také letní prázdniny.

Strach muzikálové zpěvačky Michaely Gemrotové o přítele: Koncertoval v místě, kde řádil tajfun!

5:55
Pořádně perný měsíc má za sebou Michaela Gemrotová (32) . Muzikálová zpěvačka totiž trnula doma strachem o svého partnera, který byl pracovně v Asii. „Teď jsem měla Sašu na měsíc v Japonsku. Dost jsem se tu o něj bála, protože v Japonsku v místě, kde byl, řádil tajfun a povodně,“ svěřila se Super.cz zpěvačka.

Úplně nahá v hotelovém bazénu: Loňská královna krásy sundala plavky, ale i tak byla za cudnou dívku

22:03
Nyní už bývalá královna krásy, loňská Česká Miss Michaela Hábáňová, (22) si užívá pohádkovou dovolenou. Se sestrou Barborou relaxuje na řeckých ostrovech Santorini a Kréta. Z modrého ostrova, kde se natáčel světový filmový hit Mamma Mia!, je doslova nadšená.

Jak se vám líbí? Karolína Plíšková a Michal Hrdlička se pochlubili svatebními fotkami

20:56
Tenistce Karolíně Plíškové (26) a moderátorovi a manažerovi Michalu Hrdličkovi (29) , se dokonale podařilo utajit svatbu , která se konala na radnici v Monaku.

Nechce nic podcenit: Kubelková bude na svou první muzikálovou roli trénovat celé léto

20:22
Moderátorka Iva Kubelková (41) má opravdu napilno. Kývla na novou pracovní příležitost a už od podzimu se bude pravidelně objevovat na prknech Divadla Broadway. Nová role si s sebou nese také velkou přípravu a krásná Iva nechce nechat nic náhodě.

Hubeňoučká Sarah Jessica Parker relaxuje v Itálii: Na dovolené stáhla oblíbené plavky

19:45
Vyhlášená italská vesnice Portofino ročně přiláká milióny turistů. Ti přijíždějí za malebnými uličkami, krásnými výhledy, mořem a také italskou gastronomií. Momentálně byste zde mohli narazit i na Sarah Jessicu Parker (53) .

Svatbu do poslední chvíle tajili! Plíšková a Hrdlička si řekli ANO v pohádkovém Monaku a takhle jim to slušelo!

18:02
Přestože byli tenistka Karolína Plíšková a moderátor Michal Hrdlička zasnoubeni od loňského roku, přípravy na svatbu úspěšně tajili. Své ANO si už však řekli a to na radnici v Monaku za přítomnosti dvaceti hostů.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes