Super.cz

Popis:

Super.cz - bulvární server

URL:

http://www.super.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

23,7 položek/den

Sexy modelka opět vystavila své přednosti: Takhle zapózovala pro prestižní magazín

19:01
Emily Ratajkowski (27) se proslavila svými vražedně krásnými křivkami. Tentokrát je vystavila při focení do magazínu GQ Australia. Bujné poprsí se tentokrát dmulo v hlubokém výstřihu, když pózovala v dlouhých, metalických šatech.

Herec, jemuž porodí miminko o 31 let mladší manželka, předvedl svou formu v plavkách

17:52
Už v době, kdy byla jeho manželkou Monica Bellucci (54) , byl podle mnohých názorů jedním z nejšťastnějších mužů planety. Po rozvodu si našel Vincent Cassel (52) za italskou filmovou bohyni náhradnici, která by mohla být jeho dcerou.

Kočka v bikinách se před přáteli nepředvedla, na zábradlí ztratila balanc

17:18
V partě přátel se člověk chce vytáhnout... Co třeba vyskočit a sednout si na zábradlí na schodech? Jenže to chce balanc, který hlavní aktérka videa po chvilce ztratila a skácela se k zemi. Modřiny nezmírnilo ani žádné oblečení, dívka byla jen v plavkách.

Naučí se nosit nejen kalhoty, ale i šaty? Tyhle Ilona Csáková oblékla už podruhé

16:43
Měla to za rohem, což si užívala. Ilona Csáková (48) už je roky doma v Brně, takže jsme ji výjimečně potkali v domácím prostředí, když jsme vyrazili na přehlídku její skoro sousedky Gábiny Páralové, jejíž služby si zpěvačka nemůže vynachválit. Zpěvačka nemá zrovna konfekční velikost, tak na spolupráci pěje ódy.

Nebezpečné setkání s obřími plazy: Odvážná Martina Pártlová zariskovala a přiblížila se k varanům

15:36
Téměř tři týdny Martina Pártlová (39) tráví volný čas na dovolené v Indonésii, kde si užívá dny plné romantiky se svým novým přítelem. Za tu dobu stihli nejen koupačky v moři, ale i poznat krásy místní přírody.

Nejen holé zadky: V muzikálu Vlasy se můžete těšit i na Míšu Tomešovou ve spodním prádle!

15:01
Pět měsíců po porodu naskočila Míša Tomešová (27) do nové role. Muzikál Vlasy začala zkoušet se synem Jonášem v bříšku, během příprav ho stihla přivést na svět a už dva týdny po porodu stála opět na jevišti, a to při jedné ze zkoušek. Nyní má za sebou slavnostní premiéru, na které dokonce odhalila svou figuru.

Bezpečnostní opatření kvůli nemocnému Jiřímu Pomeje! Snaží se k němu dostat neznámí lidé

13:52
Rodina Jiřího Pomeje (54) zavedla bezpečnostní opatření, aby se k herci, který se momentálně léčí v sanatoriu Na Pleši, nikdo nedostal. Několikrát se údajně stalo, že se za Pomejem bojujícím s rakovinou, snažili dostat lidé, které herec ani nezná. Proto jeho nejbližší museli vymyslet, jak se bránit proti nezvaným hostům, kteří by se s nemocným hercem chtěli vidět.

Tajemství dokonalé figury sexy herečky (52) odhaleno: Čím si udržuje své výstavní křivky?

13:19
Kdykoliv se Halle Berry (52) objeví ve společnosti, strhává na sebe pozornost svou dokonalou postavou. I po padesátce by si mohla zahrát Bondgirl, protože je ve skvělé kondici. Čemu vděčí za svou formu?
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes