Super.cz

Popis:

Super.cz - bulvární server

URL:

http://www.super.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

27,6 položek/den

Dva roky poté, co se Milan Drobný obul do ženy Karla Gotta, spolu zpěváci poprvé promluvili. Jak to proběhlo?

20:04
Obrovskou radost zažil zpěvák Milan Drobný. Po dvou letech s ním promluvil jeho dávný kamarád Karel Gott (79) . Rozkmotřili se, když Drobný prohlásil o Gottově manželce Ivaně, která ho od manžela odstřihla, nelichotivá slova . Když se pak potkali ve společnosti, Gott se na Drobného ani nepodíval .

Líbí se vám jako zarostlý středověký bojovník? Vousatý Šebrle ukázal, jak mu to bude slušet ve filmové roli

20:04
Obří jizva pod pravým okem, meč a brnění. Moderátor Roman Šebrle (43) ukázal, jak vypadá jako středověký bojovník ve velkofilmu Petra Jákla Jan Žižka . A je na něj hodně drsný pohled!

6 dcer, které rostou do krásy: Slavné maminky se jimi pochlubily na slavnostním představení Fantoma opery

18:55
Moderátorky konkurenčních televizí, novácká Markéta Fialová a Michaela Jílková z České televize, vyvedly do společnosti své čtrnáctileté dcery. Nenechaly si ujít slavnostní obnovenou premiéru muzikálu Fantom opery. Vyrostly z nich pořádné kočky.

Návštěvníky pláže překvapil tuleň, který se rozvaloval na lehátku

18:55
Při představě pohodové letní dovolené si asi každý představí moře zalité sluncem a vylidněné pláže. Ne vždy se ale naše očekávání shodují s realitou. Mnohdy se stává, že při příchodu na pláž už jsou všechna místa beznadějně obsazená a moře připomíná lidské mraveniště.

Topmodelka Linda Vojtová chytá s neméně krásnou kamarádkou bronz v Řecku: Takhle jim to u moře prospívá

18:20
Poslední letní dny si krásná topmodelka Linda Vojtová (33) užívá u moře. Vyrazila na na řecký ostrov Paros, kde chytá bronz s velmi dobrou kamarádkou, slovenskou modelkou Michaelou Kociánovou (29).

Na obrazovkách nemá Eva Burešová o nápadníky nouzi: Je u ní někdo na obzoru v reálném životě?

18:20
Přestože si na nedostatek nápadníků nemůže stěžovat, v životě Evy Burešové (25) se po rozchodu s otcem jejího ročního syna stále neobjevil nikdo jiný. „Užívám si veškerý volný čas se svým synem Nathanielem,“ svěřila se herečka známá ze seriálu Modrý kód.

Nerd z Teorie velkého třesku má novou holku. Je o 22 let mladší

17:13
Sice to ani jeden z nich nepotvrdil, ale zahraniční média mají jasno: hvězda seriálu Teorie velkého třesku Johnny Galecki (43) má novou známost, randí s herečkou Alainou Meyer (21).

Víme první: Dominika Mesarošová se raduje z miminka

16:37
Kontrolovali jsme ji každý den s otázkami, jestli už porodila. A ještě včera to nevypadalo, že se k porodu Dominiky Mesarošové (33) schyluje. Původní termín ostatně měla až 26. září. Dnes nám ale na otázku neodpověděla. Odmlčela se, protože ležela na porodním sále.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes