Super.cz

Popis:

Super.cz - bulvární server

URL:

http://www.super.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

26 položek/den

Vydal se v tátových šlépějích? Syn herce Petra Nárožného se vrhnul na moderování

12:47
Co se týče výřečnosti, za svým otcem rozhodně nezaostává. Syn herce Petra Nárožného (80) se v určitém ohledu potatil a je z něho úspěšný moderátor. Přestože Petr Nárožný mladší (38) tvrdí, že tento obor bere jako koníček, komentování mezinárodní soutěže v míchání drinků se neujal poprvé.

Viki Cabadaj měsíc po operaci srdce: Skončil opět na nemocničním lůžku!

12:11
Další zdravotní komplikace. Herec Jan Antonín Duchoslav (53), kterého diváci znají coby Vikiho Cabadaje z populární komedie Sněženky a machři, musel znovu do nemocnice. Po náročné operaci srdce, kterou před měsícem podstoupil v pražském IKEMu, zřejmě příliš rychle naskočil do normální života a přitížilo se mu.

Další britská královská svatba bude přelomová: Příbuzný Alžběty II. si vezme muže

12:11
I aristokratické kruhy musí jít s dobou. Spojené království zažívá to, co dříve bylo nemyslitelné. Chystá se veselka, na níž nebude žádná nevěsta.

Konečně se rozhoupal: Hokejový útočník Tomáš Hertl se pochlubil svou snoubenkou

11:01
Po šesti letech randění se rozhodl udělat zásadní krok ve svém životě. Hokejový útočník Tomáš Hertl (24) hrající za klub San Jose Sharks v NHL poklekl před svou krásnou přítelkyní. Anetu Netolickou požádal o ruku na romantické dovolené v Indickém oceánu.

Hvězda Ordinace Etzler se stal v 53 letech počtvrté otcem: Tohle svému dítěti slíbil

11:01
Herec Miroslav Etzler (53) , známý ze seriálu Ordinace v růžové zahradě či z Divadla Palace, je čtyřnásobným tátou. Partnerka Helena Bartalošová mu porodila syna. Chlapečkovi dali jméno Samuel.

Amanda ze seriálu Melrose Place skončila na psychiatrii: Vyhrožovala, že si ublíží

10:26
Herečka Heather Locklear (56), která se nám dobře vryla do paměti díky seriálu Melrose Place, byla v neděli hospitalizována na psychiatrické léčebně, kde podle všeho nějakou dobu zůstane.

Tohle není zrovna ukázkový otec: Bývalý Pamely Anderson se opět hádá s nejstarším synem, od kterého dostal pěstí

9:19
Bývalý manžel Pamely Anderson (50) Tommy Lee (55) nevychází se svým synem Brandonem (22) vůbec dobře. Nyní ještě sám Tommy přilil olej do ohně, když se na den otců o svých dětech rozepsal na sociálních sítích. Kromě toho, že vzdal hold svému otci, o svých dětech řekl, že jsou nevděčné a neznají hodnotu věcí. Zdůraznil také, že se proto cítí, že jako otec selhal.

Originalitě se meze nekladou, ale... V těchto „nahatých“ plavkách slečna moc parády nenadělala

9:19
Není nad to se odlišovat od všech ostatních žen na pláži, klidně i „změnou“ pohlaví...alespoň na potisku na plavkách. Na tyhle konkrétní „nahé“ a „chlupaté“ bychom ale zrovna frontu v obchodě nestály. A vy, dámy?
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes