supermamy.cz

Description:

supermamy.cz

URL:

http://www.supermamy.cz/

Catalog:

Lifestyle → Rodičovství

Publishes:

9.1 items/week

Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a študovanej prasák

0:31
Vždycky jsme si říkali, že sexuolog Radim Uzel je sice strašnej, ale na prasáka trochu nuda. Ale dal to! O jeho vítězství tentokrát nebylo pochyb, takový Václav Klaus junior se svým vtipem o Romech sice taky bodoval, ale vítěz může být jen jeden. Dejte si další díl pořadu Branky, body, kokoti!

Tohle je realita! Matka fotila den s kojencem pomocí selfie tyče

7:50
"Vždyť to nic není, jen hlídáš dítě!" řekl jeden známý téhle matce a ona se rozhodla, že mu to ukáže. A ukázala. Celý den fotila sebe a svou malou dceru pomocí mobilu na selfie tyči, aby nejen on viděl, že se od rána do večera nezastaví, a že ji navíc malé dítě doprovází i na záchod nebo do koupelny.

Tohle nikdy neříkejte! Slova, kterými rodiče dětem ubližují ze všeho nejvíc

5.August
Člověk není superman. Rodič už vůbec ne. Jsou ale chyby, kterými svým dětem stavíme do cesty překážky vysoké jako Himálaj a přitom o tom ani nevíme. Drobné poznámky a věty jim dokážou zkomplikovat život víc, než by se na první pohled zdálo. Tady je seznam nejčastějších malých pastí, do kterých rodiče chytají své děti.

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

4.August
Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky nebo duly provázející matku během porodu. A také fotky od profesionálních porodních fotografů, kteří mají tu výhodu, že coby pozorovatelé zvenčí mohou snáze zachytit atmosféru, emoce i sílu rodících žen.

Líné matky jsou šťastnější: Tohle je jejich desatero! Na co se vykašlat?

3.August
Není snadné stát si za svým líným rodičovstvím. Je sice cool ukazovat, že přežíváme jen díky každodenní sklence vína, ale ve skutečnost vedou rodiče tichou válku v předháněni se v tom, kdo toho pro děti a kolem nich a domácnosti dělá více.

Tyhle fotky dětí nikdy nedávejte na sociální sítě! Proč?

3.August
Žijeme ve světě, kde se to na Facebooku či Instagramu hemží vším možným. Zveřejňujeme snímky domácích mazlíčků, kulinářských výtvorů či fotky z dovolených. A pro mnohé je to stejně přirozené jako ranní káva nebo večerní čištění zubů. Ovšem při sdílení záběrů, na nichž jsou naši potomci, bychom měli zvolnit a dobře si rozmyslet, co na sociální sítě dáváme.

Skutečné důvody, proč děti lžou! Jak se to liší podle věku a co s tím?

2.August
Moje dítě lže. Něco takového může zřejmě říct skoro každý rodič na světě, protože lhaní patří k věcem, které dítě vlastně musí vyzkoušet, aby zjistilo, co to udělá, jak okolí zareaguje, co mu projde a co ne. Jenže jak na takovou věc reagovat, a co když dětské lhaní přesáhne únosnou míru?

Tohle říkejte svým dětem denně! Pozitivní fráze, které je motivují

31.July
Je důležité, aby vaše děti cítily, že vám můžou důvěřovat a že jsou schopny dosáhnout jakékoli výzvy, která jim vstoupí do života. Ať už je to ve škole, studiu, sportu nebo v čemkoli dalším. Díky těmto jednoduchým frázím můžete v dětech probudit pozitivní energii. A i malé krůčky jsou lepší než žádné. Nezapomeňte jim to říkat každý den!

Máte dospívajícího syna? Na tohle vás nepřipraví nikdo!

31.July
Na to, že muži pravděpodobně opravdu pocházejí z Marsu (případně jiné planety), přijdete nejpozději ve chvíli, kdy se váš roztomilý malý chlapeček začne měnit v polodospělého pubertálního kluka. Co vám (raději) nikdo z přátel a známých předem neprozradí? Čekat můžete úplně všechno!

Největší chyby rodičů při výchově! Neděláte je taky?

31.July
Když porodíte dítě, návod k použití k němu nedostanete. Rodičem se stáváte každý den, kdy se snažíte své dítě vychovat s láskou, jak nejlépe umíte. Ovšem někdy se sami sebe budete ptát: Je to správně? Dělám to dobře? Nejsem moc měkký? Nejsem moc přísný? Jak mám dítě potrestat? Co je vlastně dobře a co špatně?

Talent dítěte podle hvězd: Beranům půjde fotbal, Pannám hudba, Střelcům řečnění

30.July
Můžete to brát jako legraci, můžete to brát jako vážnou věc. Zábavné to může být v každém případě. Vyroste z vašeho dítěte úspěšný sportovec nebo spíše bankéř? Bude z něj spíše fotbalista, nebo tanečník?

Jak se stát zodpovědným turistou? Řiďte se těmito jednoduchými radami

28.July
Pro mnohé z nás bude letošní léto především o poznávání krás České republiky. To však může znamenat i větší zátěž pro naši krásnou přírodu. Víte, jak se nejen v lese nebo u vody správně chovat a nakládat s odpadem, abychom přírodu zachovali čistou i pro další návštěvníky?

Otec úžasným způsobem nafotil léto, které jeho malé děti tráví na venkově. Kýč, který budete chtít taky

28.July
Možná je to kýč. Nebo spíš určitě je. Ale snímky, které nafotil před několika lety v létě fotograf Adrian C. Murray, jsou taky hodně působivé, plné klidu a vzpomínek na dětství. A přesně takové pocity jimi chtěl autor v dnešním poněkud rušném světě vyvolat.

Příčiny rozvodů? Nevěra, peníze, děti, tchyně! 8 skutečných příběhů

27.July
Každý druhý pár se rozvádí a tahle statistika se už hezkých pár let k lepšímu rozhodně nemění. Změnily se příčiny toho, proč už spolu lidé nedokážou být? Vlastně zásadně také ne. Ale některé věci se liší – lidé od sebe jdou mnohem rychleji, nečekají například na to, až děti vyrostou.

Jak poznat, jestli z něj bude dobrý táta? Zaměřte se na tohle!

26.July
Plánujete rodinu a přemýšlíte, zda je váš partner dost zralý na to, stát se otcem? Samozřejmě ho milujete a sníte o šťastné společné budoucnosti a kupě roztomilých potomků. Jste si ale jistá, že je připraven na tak velkou zodpovědnost stát se rodičem? Všímejte si následujících signálů, hodně totiž napoví!
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes