15
new stories - click to show

SvětHuawei

Description:

Magazín o společnostech Huawei a Honor. Nabízíme Vám novinky, recenze a zajímavé články.

URL:

https://svethuawei.eu

Catalog:

Tech

Publishes:

2.9 items/day

Záhadné díry na Marsu mají potenciál odhalit tajemství mimozemského života. Můžeme být na prahu legendárního objevu, uvedl věde

18:46
Pokud jste to ještě neslyšeli, tak na Marsu je několik zajímavých děr. Tyto díry neboli jámy nejsou žádnou novinkou. Nicméně snímek pořízený v roce 2022 se nedávno znovu objevil jako obrázek dne na HiRISE Arizonské univerzity a znovu rozvířil konverzaci kolem těchto fascinujících prvků.

Matematik odhalil, že slovo „rovná se“ má v matematice více než jeden význam. To vede ke zmatkům v oblasti počítačové technolog

7:20
V matematice jsou některé dost mlhavé pojmy, které je těžké pochopit, ale mysleli jsme si, že význam pojmu "rovná se" jsme zvládli.

Evropané mají v telefonech průměrně 268 nevydařených fotek

6:05
Podle nového průzkumu značky HONOR vyfotí až tři čtvrtiny Evropanů několik snímků, než se jim podaří zachytit dokonalý portrét. V počtu foto neúspěchů vedou ženy: na průměrném mobilním telefonu pořídí zhruba o 100 zbytečných snímků více než muži.

YouTube vs. blokátory reklam: Nový souboj na straně serveru, který dává reklamám neporazitelnost

3:37
V posledních měsících zaujala společnost YouTube agresivnější postoj vůči blokátorům reklam. Tento posun není překvapivý vzhledem k tomu, jak významnou roli hrají příjmy z reklamy v podpoře společnosti Google i jejích tvůrců obsahu. Blokátory reklam tento tok příjmů narušují, což společnost YouTube přimělo k hledání alternativních řešení, jako je například služba YouTube Premium.

Je to oficiální: Rotace vnitřního jádra Země se skutečně zpomaluje

15.June
Nová studie potvrdila, že rotace vnitřního jádra Země se skutečně zpomalila, a otevřela tak otázku, co se děje ve středu planety a jak nás to může ovlivnit.

Nová divoká studie naznačuje, že gravitace může existovat bez hmoty

14.June
Co je to gravitace bez hmoty? Jak v Newtonových revolučních zákonech popisujících její univerzální účinek, tak v Einsteinově návrhu dimplovaného časoprostoru jsme si mysleli, že gravitace patří výhradně do oblasti hmoty.

Lotus odhalil elektromobil, který se nabije rychleji než váš smartphone

14.June
Revoluce elektromobilů nabírá na obrátkách a pokrok v technologii nabíjení hraje klíčovou roli při překonávání obav z dojezdu. Zatímco současná nabíjecí infrastruktura umožňuje pohodlné dojíždění do práce ve městech s hodinovými zastávkami, budoucnost skýtá ještě větší možnosti, protože rychlost nabíjení se zrychluje. Lotus se v této oblasti stal lídrem a se svým revolučním modelem Emeya trhá rek…

Samsung oznámil nové 2nm, 4nm a 1,4nm výrobní technologie. Doufá, že přispějí k éře umělé inteligence

14.June
Společnost Samsung včera představila své nejnovější inovace v oblasti procesorů a také nastínila svou vizi pro éru umělé inteligence během akce, která se konala v sídle společnosti Device Solutions America v kalifornském San Jose.

Podíl systému HarmonyOS poprvé v historii překonal podíl systému iOS od společnosti Apple. Společnost Huawei navzdory sankcím s

14.June
Podle údajů výzkumné společnosti Counterpoint Research dosáhl operační systém HarmonyOS společnosti Huawei na čínském trhu významného milníku. V prvním čtvrtletí roku 2024 HarmonyOS poprvé překonal iOS od společnosti Apple a stal se druhým největším mobilním operačním systémem v Číně.

Úroveň záření některých populárních chytrých telefonů se blíží nebezpečným limitům. Samsung se kvůli zvýšené radiaci dostal pod

13.June
Problematice záření z chytrých telefonů se v poslední době věnuje značná pozornost a panují obavy z možných zdravotních rizik. Společnost Samsung, přední výrobce telefonů, se ocitla pod drobnohledem v souvislosti s úrovní záření svých nejnovějších modelů Galaxy S22 a A23.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes