15
new stories - click to show

SvětŽeny.cz

Description:

Časopis pro ženy, který poradí, pomůže a potěší.

URL:

https://www.svetzeny.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

2.1 items/day

Ty nejlepší dárky pro vaše puberťačky

13:11
Vybrat dárek slečně v pubertě – to je pořádný oříšek. Se Světem ženy jsme pro vás vybrali dárky, které vaše dcery nadchnou, potěší a úsměv u vánočního stromečku je zaručen.

Nahlédněte s námi do aktuálního čísla Světa ženy

6:46
Nalaďte se se Světem ženy na vánoční atmosféru a prožijte advent i Vánoce plné krásných chvil s rodinou a přáteli. Svět ženy 12/2020 je v prodeji od 11. 11. 2020.

Vykouzlete si předčasné Vánoce! Zimní jablečný nápoj se skořicí

24.November
Lahodné ingredience v tomto zimním jablečném nápoji vás dostanou do správné sváteční atmosféry před Vánoci. Recept i příprava je opravdu jednoduchá. Tím pádem vás nebude nic zdržovat od vánoční pohody.

Darujte tomu, kdo to nečeká!

23.November
Podělte se s námi o příběh nezištné pomoci a vyhrajte vánoční Milka balíček pro někoho, kdo si to zaslouží a kdo to nejméně čeká! Nyní máte možnost vašim blízkým originálně poděkovat a udělat jim radost. Vánoce jsou za rohem a dárky k nim přeci patří!

Milý Ježíšku, letos bych si přála...

21.November
Dopis Ježíškovi už sice nepíšeme, tajná přání, která nás potěší ale máme stále. Dámy z naší redakce daly hlavy dohromady a vybraly pro vás dárky, které se zalíbí vaší mamince, kamarádce a nebo si je můžete přát přímo vy!

Znáte pravidlo 5:1? Zaručí vám šťastný a dlouhodobý vztah

20.November
Žádný vztah není perfektní, nicméně je velmi důležité nepřestávat na něm pracovat. Ruku na srdce – zapracovat na sobě můžeme všichni a tím se zlepšit v komunikaci, což je alfa a omega spokojeného vztahu. Máme pro vás rady a tipy, které váš vztah posílí a nebojte se, jde o lehké a nenáročné kroky!

S Rakem se moc nezasmějete aneb která znamení nemají smysl pro humor

20.November
V mnoha znameních horoskopu najdeme třídní klauny, komiky a vypravěče vtipů, ale také ty, kteří jsou naprosto bez smyslu pro humor. Prozradíme vám, kterých znamení se to týká!

Pozitivní myšlení vyhrává. Objevte jeho sílu a naučte se ho používat

20.November
O síle pozitivního myšlení slýcháme ze všech stran. Není proto divu, že lidé vystavení pozitivním stereotypům jsou mnohem šťastnější než ti, kterých se týkají stereotypy negativní. Je to velmi jednoduché! Klíč ke šťastnější mysli máme všichni tak blízko, že to vypadá, jako bychom se ho báli vzít.

Marek Ztracený pro Svět ženy: Ztracený si teď už nepřipadám

19.November
Marek Ztracený (35) kdysi chytil za srdce nejednu fanynku svým hitem Ztrácíš. Od té doby nazpíval spoustu dalších písniček, které mají jen na YouTube miliony zhlédnutí. Pořád ale zůstává pohodovým klukem ze Šumavy, který má rád lidi a svou práci, ale rodina je pro něj vším.

Nechte promluvit svůj vnitřní hlas a změní se vám život

19.November
Na intuici někdo dá na sto procent, jiný nenechá vnitřní hlas promluvit a záměrně je k němu hluchý. A možná jsme svou intuici v dnešní přetechnizované době jen dobře pohřbili spolu s dalšími schopnostmi, kterými jsme byli kdysi obdařeni. Je načase natáhnout budík a probudit šestý smysl z nečinnosti. Někdy nás umí navést k cíli lépe než všechny rozumové argumenty.

Jak žít život bez nedorozumění a nečekaných situaci? Buďte upřímní

19.November
Někdy nás život postaví do nečekaných situací a my se potřebujeme postavit sami za sebe a být k lidem kolem nás upřímní. Jedno staré moudro říká, že pravda léčí, i když může být dočasně bolestivá.

Už jste zkoušela ledování obličeje? Doma a zdarma

18.November
Je to jednoduché. Pokud máte v mrazáku kostky ledu, můžete začít hned a nečekat na otevření kosmetických salonů. Ledovat můžete ráno, večer, nebo při líčení pod make-up. Vaše pleť vám poděkuje, to nám věřte!

Lev je král milenců, Býk je zase nejvytrvalejší. Vyberte si milence podle horoskopu

18.November
Možná jste byla na schůzce a představila si, jaký je ten milý muž naproti vám v posteli. Nebo si s někým píšete a napětí mezi vámi by se dalo krájet. Napadne vás, co má asi rád a jaké by „to“ bylo. Zjistěte jeho znamení, které vám prozradí mnohé ještě dřív, než skutečná akce začne.

Proč české ženy nemají sex?

18.November
Téma, o kterém se nemluví, přesto se není za co stydět. V životě procházíme mnoha obdobími a některé jsou zkrátka spojeny s absencí sexu. Nic netrvá věčně, ale pár strašáků, proč nemáme sex je k zamyšlení. Vyvarujte se těmto myšlenkám a partner na hrátky a zábavu se ve vašem životě objeví co by dup.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes