SvětŽeny.cz

Popis:

Časopis pro ženy, který poradí, pomůže a potěší.

URL:

http://www.svetzeny.cz

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

2,1 položek/týden

Tři věci, které vás unavují: O dvojce jste určitě nevěděli

27.srpna
Možná taky znáte stav připomínající stand-by režim, kdy nemáte elán vůbec do ničeho a zlepšení je v nedohlednu. Tady vůbec nejde o to jednu dvě noci se vyspat nebo se urvat a dopřát si víkend ve wellnessu. To bohužel pomůže jen na chvíli. Vyřešte svůj problém jednou provždy.

Do kin míří český thriller Důvěrný nepřítel: Máme pro vás soutěž o lístky!

27.srpna
Takový film v Čechách ještě nebyl! Z příběhu, který se odehrává v luxusní vile na samotě v horách, kde kromě mladého páru bydlí i víc než podivný soused, vás zamrazí. Do kin vstoupí 30. srpna 2018 a vy můžete být u jednoho z prvních promítání. Stačí, když se zúčastníte soutěže, ve které rozdáváme...

Letní must have: Zahalte rty do sexy červené jako tyhle krásky

24.srpna
Červené rtěnky jsou sexy a přitom elegantní… a proto je „Hollywood“ tak miluje. Naučte se je nosit a garantujeme vám, že rozhodně nesplynete s davem.

Vítězky soutěže s Friscem a Světem ženy to v Praze pořádně rozjely

23.srpna
Jedno překvapení za druhým, hodně zábavy, hodiny smíchu a spousta dobrého pití. Takový byl ve zkratce den s Friscem a Světem ženy, který vyhrály čtyři kamarádky z Ostravy. V Praze si nejen odpočinuly, ale ukázaly, že se umí bavit přímo královsky.

Věřím, že vesmír plní naše sny, říká herečka Ivana Korolová

22.srpna
Nemá herecké předky, ale stát se herečkou bylo jejím snem už od dětství. A tak vystudovala konzervatoř a postavila se na prkna, která znamenají svět. Pak přišla první role v pohádce Dvanáct měsíčků, další v seriálu Ohnivý kuře a taky šance dabovat Lízu v Simpsonových. Od září se herečka Ivana...

Zářijové číslo je tady!

22.srpna
Chcete recept na to, jak si užít babí léto? Jste na správné adrese. V zářijovém Světě ženy pro vás máme to nej z módy, krásy, psychologie, zdraví a samozřejmě nechybějí ani tipy, aby vás hřála láska, až se sluníčko schová za mraky.

Slunce jako kamarád: 4 věci, kdy nám prokazatelně pomáhá

21.srpna
O negativních účincích slunečního záření slýcháme dnes a denně. Nové vědecké studie ale stále častěji ukazují, že nic není tak horké, jak se zdá. Ani paprsky. Bez nich bychom totiž měli nejen špatné vztahy, ale i více zdravotních problémů.

Dejte si mozzarellu. Na tyto tři recepty se vám začnou sbíhat sliny hned

20.srpna
Je vláčná, lehká, má jemně mléčnou chuť, která přitom vždy vynikne. Není divu, že si tuto italskou specialitu oblíbil celý svět. Ochutnejte ji na různé způsoby.

Vylezte z ulity a vyjděte vstříc výzvám. Zn.: Beze strachu

17.srpna
Bojíme se dělat důležitá životní rozhodnutí, ale strach nám nahánějí i zdánlivé maličkosti. Máte na výběr. Zalézt do ulity, hledat výmluvy a do konce života se bát. Nebo strach překonat a v životě se posunout zase o kus dál.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes