SvětŽeny.cz

Popis:

Časopis pro ženy, který poradí, pomůže a potěší.

URL:

https://www.svetzeny.cz/

Katalog:

Lifestyle → Ženy

Publikuje:

3 položek/měsíc

Filmy pro dospělé: Dobrý sluha, ale zlý pán? Ne tak rychle!

5.ledna
Podívat se na pár milostných scén vás může čas od času příjemně rozparádit. Nic se ale nemá přehánět. Pořád existují, řekněme, jistá rizika.

Do nového roku s novou barvou!

4.ledna
Začátek každého nového roku je momentem plným očekávání, předsevzetí a nových začátků. Necháváme za sebou minulý rok spolu a všechny zaškobrtnutí a přešlapy. Někteří se zařeknou, že by se rádi zbavili zlozvyků, jiní zase chtějí změnu životosprávy v boji za lepší postavou nebo zdravím. Ať už jsou to malé nebo zásadní změny, nějaký ten symbolismus si v novoročním zlomu najde každá z nás. A co tep...

Sprchové gely pro citlivou pokožku

4.ledna
Trápí vás načervenalá, napnutá a svědící pokožka? Nejste jediná. Více než polovina žen se každodenně potýká s podrážděnou pokožkou. Příčin může být celá řada. Stres, kouření, strava, genetické i hormonální změny, UV záření, výrazné změny teplot, znečištěné ovzduší či nevhodné kosmetické přípravky, to vše může způsobit nepříjemné pálení a pnutí pokožky. Jak z toho ven?

JAK OPRAVIT POŠKOZENÉ VLASY

4.ledna
„Proč si žehlíš ty vlasy? Vždyť ti vypadají,“ zarputile tvrdila nejedna babička své vnučce. Skutečně se musíte vzdát oblíbených stylingových pomocníků, abyste nepřišla o svou hřívu? Nepanikařte!

Chrápání i chronickou rýmu lze řešit laserovou operací

4.ledna
Trápí vás partnerovo nesnesitelné chrápání natolik, že přemýšlíte o oddělených ložnicích? Nebo vás obtěžuje celoroční rýma, na kterou žádné nosní kapky nepomáhají? Je na čase navštívit ORL specialistu a nechat se šetrně vyléčit pomocí moderních laserových přístrojů.

Poslední letošní noc: 33 tipů, co na ni obléknout

31.prosince
Letošní oslavy nového roku budou skutečně velkolepé. Dokonce tak moc, že vám bude přecházet zrak. Silvestrovské veselí totiž bezpodmínečně ovládnou flitry, třpytivé nitě, lesklé látky i vznešený samet.

Skleničky nejsou jen na přípitek: 3 dobroty do skla

27.prosince
Skleničky k oslavám patří. Nemusí být ale vždy naplněné jen kapkou dobrého vína nebo něčeho ostřejšího. Využijte je k servírování chu'tovek. Vypadají v nich skvěle a výtečně i chutnají.

25 tipů na super dárky, které ještě stíháte koupit. Zn.: V klidu a pohodě

20.prosince
Ať už patříte k chronickým opozdilcům, kteří shánějí dárky za pět minut dvanáct, či se vám to letos jen vymklo z rukou, máme pro vás dobrou zprávu. Nic není ztraceno. Těchto 25 věcí stihnete "naježit"!

Vánoce ve světě: Kde vám "naježí" skřítci a kde berou brigádu za Ježíška andělé?

18.prosince
Jiný kraj, jiný mrav a v případě Vánoc to platí dvojnásob. Proč nemají Švédi Ježíška a kde se musí jít místo házení pantoflem do sauny?

Olga Menzelová: Vždycky jsem tak trochu trčela z davu

14.prosince
Když si s Olgou povídáte, je vám jasné, že to právě teď nemá v životě jednoduché. Nestěžuje si. Ví, že taková cesta nikam nevede.

Máte věčně břicho jako balon? Může vám vadit lepek!

13.prosince
Nafouklé bříško, bolest střev nebo křeče do žaludku. Vyjmenovali jsme potíže, které vás poslední dobou trápí? Zkuste na čas vysadit obiloviny.

Vyběhnout v zimě? Stačí jen znát pár zásad a nic vám nebrání...

13.prosince
Běh je pro tělo nejpřirozenější pohyb, efektivně se při něm pálí kalorie a zároveň se posiluje celé tělo. Výsledky na sebe také nenechávají dlouho čekat, ale je vhodné začínat v zimě?

Párty po Finsku: Máme pro vás recepty na koktejly, které musíte ochutnat

13.prosince
Koktejly a panáky jsou jako stvořené pro přípitky s přáteli. Máme pro vás recepty na drinky s vodkou Finlandia, které jsou perfektní pro každou příležitost. Kippis!

Leťte za svými sny: Germania „rozdává“ letenky!

12.prosince
Chtěli jste si vždycky rozbalit dárek pod palmou nebo oslavit příchod nového roku v teple? Nic není ztraceno. Německá letecká společnost nabízí letenky za skvělé ceny a když budete mít štěstí, můžete je u nás dokonce vyhrát!

Lednové číslo Světa ženy je tady!

12.prosince
Vykročte do nového roku pravou nohou. Máme pro vás nejen novoroční tipy, jak najít cestu ke štěstí, ale také spoustu dalšího zajímavého čtení, které vás potěší i pobaví.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes