Svobodní

URL:

http://web.svobodni.cz/

Katalog:

Z domova → Politika

Publikuje:

2,8 položek/týden

Káles: Tři měsíce bez odpovědi

19.července
Vedení města Chrudim déle než tři měsíce nereaguje na podnět, ačkoliv v prvním bodě jejich programového prohlášení píší o otevřené komunikaci. Je to projev arogance, neschopnosti nebo něčeho úplně jiného? Minimálně je to neslušné. The post Káles: Tři měsíce bez odpovědi appeared first on Svobodní .

Petrík: Unijní dotace nejsou žádné dobro

19.července
Mluví se o tom, jestli dotace jsou dotace z Unie dobro nebo zlo. Samozřejmě nenapíšu nic nového, ale opakování je matka moudrosti. Zde jsou některé negativa dotací přicházejících z Unie do ČR. The post Petrík: Unijní dotace nejsou žádné dobro appeared first on Svobodní .

Pilc: Dotační systém snižuje naši životní úroveň

16.července
Lidé často mluví o tom, o kolik jsme z EU dostali víc peněz, než jsme do Evropské unie poslali. Ale jak kdo, že? Běžný daňový poplatník platí, majitelé různých dotovaných podniků inkasují. The post Pilc: Dotační systém snižuje naši životní úroveň appeared first on Svobodní .

Zálom: Rudá záře nad Strakovou akademií

13.července
Tak jsme se konečně dočkali! Máme vládu s podporou parlamentu! Jak jsme bez ní vůbec ten více než půlrok mohli žít, že? The post Zálom: Rudá záře nad Strakovou akademií appeared first on Svobodní .

Zapletal: Show pro masy, nic jiného

12.července
Máme vládu s důvěrou. Po mnohahodinovém řečnění u pultíku ve Sněmovní ulici nebylo překvapením, že vláda pod vedením Andreje Babiše důvěru získala. The post Zapletal: Show pro masy, nic jiného appeared first on Svobodní .

Zálom: Babišova vláda s podporou bolševiků. Logické završení vývoje

27.června
Před pár hodinami byla jmenována nová vláda Andreje Babiše, tentokrát s reálnou šancí na získání důvěry. Je to první vláda po Listopadu, která se zcela nepokrytě opírá o podporu komunistů. The post Zálom: Babišova vláda s podporou bolševiků. Logické završení vývoje appeared first on Svobodní .

Svobodní v médiích: o nové vládě a komunálních volbách

27.června
Články, zmínky a citace od 20. do 27. 6. Novináře zaujal názor Tomáše Pajonka na novou vládu, hodně rezonovala komunální politika a nadcházející volby. The post Svobodní v médiích: o nové vládě a komunálních volbách appeared first on Svobodní .

Pajonk: Nová vláda – prohra svobody a výhra státního dohledu

27.června
Jako předseda liberální strany, pro kterou je cílem malý stát s vysokou svobodou a nízkými státními intervencemi do života jednotlivců a firem, prostě nemůžu mít radost z nově vznikající vlády. Jako drzost pak vnímám to, že vláda vedená donašečem StB a opřená o KSČM je jmenována v den, kdy si připomínáme popravu Milady Horákové komunisty. The post Pajonk: Nová vláda – prohra svobody a výhra stá...

Zapletal: Politik, učitel nebo rodič?

21.června
Je nejvyšší čas co nejvíce oddělit základní školství od obcí a státu. Ředitelé škol musí mít konečně dostatečné pravomoci a samostatnost. Neměli by být omezování lidmi, kteří školství příliš nerozumí, ale protože jsou právě u korýtka, kecají do něj. The post Zapletal: Politik, učitel nebo rodič? appeared first on Svobodní .

Svobodní v médiích: alternativa EU, ochrana zvířat a zprávy z regionů

20.června
Články, zmínky a citace od 13. do 20. 6. Novináři se zajímali o pracovitost europoslanců, ochranu zvířat a hlavně o komunální dění a vznikající koalice Svobodných. The post Svobodní v médiích: alternativa EU, ochrana zvířat a zprávy z regionů appeared first on Svobodní .
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes