15
new stories - click to show

Techarena.cz

Description:

Vše o mobílech, tabletech, IoT, chytré domácnosti, aplikacích, hrách, auto moto a budoucnosti.

URL:

https://www.techarena.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

3.6 items/day

Jeden bude vládnout všem. Také Apple má údajně připravovat chytrý prsten

17:07
Po měsících spekulací nám po odhalení řady Galaxy S24 oznámil Samsung také příchod svého chytrého prstenu. Stejně jako u zavedených menších značek to má být vesměs náhrada za chytré hodinky.

Apple zpětně zdvojnásobil životnost baterií všech modelů iPhone 15

16:03
Po průšvihu, kterým se stala životnost baterií rodinky iPhone 14, si mnozí fanoušci o to více všímali změn u aktuální řady iPhone 15. A rozhodně nepřidal na důvěře fakt, že oficiálně Apple sliboval v dokumentaci telefonů minimálně 80 % kapacity baterií pouze po 500 nabíjecích cyklech.

Motorola velice mile překvapuje. Jako jediná loni v Evropě rostla a patří mezi největší značky

13:51
Konečně vyšla analýza společnosti Canalys ohledně mobilního trhu v Evropě za poslední čtvrtletí loňska i celý rok 2023. Kupodivu stouply v závěru roku prodeje prémiových telefonů nad 800 dolarů, tedy nějakých 20 tisíc korun s daní.

OPPO popírá nedávné zvěsti. Ohebné telefony bude nadále vyrábět

11:40
Minulý týden se objevila divoká zvěst, že OPPO a vivo mají ukončit vývoj ohebných telefonů. Obě značky měly vidět jejich klesající podíl na čínském trhu v této kategorii, zatímco Huawei a další raketově rostou, slyšeli o tom, co připravují ostatní, a tak nějak měly hodit flintu do žita.

Zenfone 11 Ultra dostal z ničeho nic datum představení

10:39
ASUS dnes oficiálně na X/Twitteru potvrdil, že Zenfone 11 Ultra existuje. Ostatně nám výrobce rovnou ukázal fotku, kde můžeme vidět vršek displeje, jenž má průstřel uprostřed pro přední kameru, tenké rámečky a rovné boky.

Nedávejte mokré iPhony do rýže, varuje Apple

20.February
Trik s rýží slyšel alespoň jednou snad každý majitel telefonu. Jakmile si telefon polijete nebo upustíte do vody, tak jej máte dát do misky či pytlíku rýže, jež má do sebe vytáhnout vlhkost, která by jinak zůstala v zařízení.

Konečně máme kvalitní rendery pravého designu Nothing Phone (2a)

20.February
Nedávno se slavný leaker OnLeaks spálil na renderu Nothing Phone (2a). Tehdy šlo o obrázek z pro něj neobvyklých zdrojů, který byl velice rychle vyvrácen a sám leaker se omluvil, že telefon takto opravdu vypadat nebude.

Vtipálek Pei. Nothing Phone (2a) má nakonec zakázkový Dimensity 7200 Pro

20.February
Včera večer se nechal Carl Pei slyšet, že Nothing Phone (2a) nás překvapí tím, že nemá procesor Dimensity 7200, jak se celou dobu spekulovalo.

Unikla kompletní výbava náramku Galaxy Fit 3

20.February
O návratu chytrého náramku do nabídky Samsungu se hovoří už měsíce a stejně dlouho známe design díky úniku oficiálních renderů. Po dnešku však už víme o Galaxy Fit 3 úplně vše až na cenu.

Carl Pei vyvrací zvěsti o procesoru Nothing Phone (2a)

20.February
Hned první nákresy a rendery odlehčeného Nothing Phone (2a) měly nakonec pravdu. Už máme vesměs jisté díky oficiálním materiálům, že telefon dostane nový design s dvěma horizontálně umístěnými fotoaparáty vedle sebe uprostřed zad.

Ne, foťáky iPhonu 16 Pro nebudou patrně vypadat jako fidget spinner

19.February
V posledním týdnu dostal leaker Majin Bu asi nejvíce pozornosti ve své kariéře. Jeho rendery iPhonu 16 a chystaného iPhonu SE společně s informacemi o nich se objevily prakticky všude.

Véčkový Huawei Pocket 2 dostal datum odhalení i náznak designu

19.February
Vypadá to, že ani Huawei si nenechá ujít konec února, kdy představuje spousta značek nové telefony. Ten od Huawei však určitě nepřijde na evropské trhy a rozhodně se neukáže na veletrhu MWC.

Nový iPhone SE přijde příští rok s displejem z iPhonu 14

19.February
Po spekulacích ohledně designu chystaného iPhonu SE tu máme další informace. Zdroje korejské publikace The Elec tvrdí, že letos to telefon opravdu nestihne.

Design Xiaomi 14 Ultra oficiálně odhalen. Začíná se prezentovat také výbava

19.February
Už jen pár dní nás dělí od globálního představení Xiaomi 14 Ultra 25. února na veletrhu MWC, ale v Číně se ukáže už 22. února. Není tedy divu, že po úniku renderů minulý týden přišlo nyní Xiaomi oficiálně a ukázalo nám telefon už nyní naplno.

Součástky pro iPhone 16 potvrzují nový design

19.February
Leaker Majin Bu patří mezi méně známá jména v komunita a nelze se tomu divit. Většinu sdílí jen rendery/fotky jiných tvůrců, a navíc není vždy s vlastními “úniky” extra spolehlivý.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes