Techmagazín.cz

URL:

http://www.techmagazin.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

2.5 items/day

Siemens koupil Vizendo

14:40
Švédska servisní a softwarovou společnost Vizendo AB, která sídlí v Göteborgu, je předním poskytovatelem virtuálních školení operátorů v oblasti automobilové výroby. Nyní tuto společnost koupil Siemens, akvizice stoupila v platnost 1. června letošního roku.

Definity Systems je plnocennou součástí ZAT

14:40
Společnost ZAT, nejstarší česká firma v oboru automatizace technologických procesů s téměř 60letou historií, posílila své portfolio dokončením fúze s dceřinou společnost Definity Systems, jejíž veškeré aktivity jsou nyní nově realizovány v obchodní struktuře ZAT.

ČR má monitorovací systém radiační situace

14:40
Občané měst a obcí v České republice mají nyní možnost aktivně monitorovat radiační situaci ve svém okolí. Monitorovací síť pro instituce, školy a širokou veřejnost byla vytvořena v rámci projektu RAMESIS podporovaného Ministerstvem vnitra ČR.

Virtuální otevření nového centra CASA SEAT

3.June
Ve čtvrtek 4. června se poprvé otevřou brány CASA SEAT ve virtuální prezentaci budovy umístěné v srdci Barcelony. Manažeři společnosti a ambasadoři značky provedou virtuální návštěvníky různými prostory a místnostmi, v nichž získají detailní představu o všem, co CASA SEAT nabídne, jakmile bude možné fyzické otevření tohoto jedinečného společenského centra.

Společně proti Covid-19

3.June
Poptávka po testovacích sadách na nosní a krční výtěry bude i nadále silně stoupat kvůli pandemii Covid 19. Rakouský výrobce vstřikovacích strojů Engel a firma Hack Formenbau budou společně zajišťovat globální nabídku těchto přípravků – vyvinuly proces vysokoobjemové výroby testovacích tyčinek.

Co všechno podnikají firmy ve snaze uspokojit zaměstnance

3.June
Firmy často bojují o to, aby si udržely své zaměstnance. Jednou z cest bývá i to, že se s nimi snaží lépe komunikovat a dosahovat toho, aby se zaměstnanci ve firmě cítili dobře a rovněž měli pocit, že o ně má firma zájem.

Vzducholoď Goodyear se vrací nad Evropu

2.June
Po téměř deseti letech prolétá nad kontinentem legendární vzducholoď Goodyear. Návrat pověstného plavidla je zatím poslední v řadě nových investic značky Goodyear do jejího podnikání na evropském trhu.

Na dovolenou s Peugeotem

2.June
Peugeot v České republice přichází s nabídkou obytného vozu Peugeot Boxer, kterou zajišťuje koncesionář značky Peugeot, firma Artcom Group. Pro vyznavače cestovatelské svobody jsou kromě možnosti nákupu obytného vozidla zajištěny i komplexní služby včetně testovacích jízd, poradenských služeb nebo pronájmu těchto vozů.

Suzuki pomáhá ohroženým dětem

2.June
Symbolicky počínaje na Den dětí zahájila společnost Suzuki Česká republika systematickou podporu charitativní organizace Fond ohrožených dětí. Plánuje dlouhodobou materiální a finanční podporu této organizace, ale např. i pomoc zviditelnit jejich rozsáhlé aktivity v oblasti péče o děti v ohrožení života.

Nová Mokka už prochází testy

1.June
S příznačnou německou precizností se nyní vývojáři automobilky Opel věnují finálnímu naladění modelu Mokka nové generace. V testovacím centru se nastavuje zavěšení kol s ohledem na maximální akustický komfort, jízdní vlastnosti a bezpečnost. Na trhu by se nová Mokka měla objevit začátkem roku 2021.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes