Techmagazín.cz

URL:

http://www.techmagazin.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

2 items/day

STOP DŘINĚ, říká Jungheinrich

18.April
Společnost Jungheinrich představila v rámci iniciativy STOP DŘINĚ kompletní řadu ručních elektrických vozíků. Manipulace s těžkými paletami je při použití mechanického vozíku fyzicky velmi náročná, naproti tomu elektrické paletové vozíky umožňují daleko rychlejší a pohodlnější práci.

Hbitost a rychlost ve dvojitém provedení

18.April
Společnost STILL se zaměřila na krátké obrátkové časy na rampě a rychlé interní operace a skladové přesuny v závodě. Díky tomu opět rozšířila své produktové portfolio v sektoru vozíků s nízkými plošinami o modely EXH-SF 20/25. Dvojité vysokozdvižné vozíky EXD-SF vycházejí ze stejné platformy a nabízejí uživatelům mnoho technických inovací.

Nejdelší most na světě

18.April
Pro stavbu 55 km dlouhého přemostění delty Perlové řeky, která se proměnila v živou dopravní tepnu propojující celkem jedenáct významných měst, dodala společnost ABB nejmodernější technologie. Dopravní spojení mezi čínskou pevninou, Macaem a Hongkongem se tak namísto tříhodinové cesty zkrátí na pouhou půlhodinu.

ŽĎAS dodá prvky pro jaderné elektrárny

18.April
Společnost CKBM, výrobce čerpadel pro jadernou energetiku, uzavřela strategický kontrakt s českou společností ŽĎAS na dodávky výkovků pro čerpadla určená pro jaderné elektráry. Smlouva byla podepsána během mezinárodního jaderného fóra Atomexpo 2019.

Asijské premiéry vozů DS

17.April
Společnost DS Automobiles vystavuje na letošním autosalonu v Šanghaji svou řadu elektromobilů a potvrzuje tím svou celosvětovou strategii elektrifikace. Na stánku o rozloze 700 m2, který nejlépe vystihují slova elegance a technologie, se představí čtyři elektrifikované modely.

Světová premiéra studie ID. ROOMZZ

17.April
Volkswagen představil už dva dny před začátkem autosalonu Auto Shanghai nejnovějšího člena rodiny ID., studii ID. ROOMZZ. Jde o mimořádně variabilní model SUV pro všestranné využití, který splňuje náročné požadavky na rodinné i manažerské vozidlo. Sériová verze bude uvedena na trh v roce 2021 nejprve v Číně. Studie mnoha detaily ukazuje nový směr vývoje v segmentu velkých SUV.

Asijská premiéra studie e-Yi Concept

17.April
Společnost Mitsubishi Motors na autosalonu v Šanghaji představí společně s GAC Mitsubishi motors (místní výrobní a prodejní organizace ze společného joint-venture) řadu modelů prezentovaných pod motivem „Urban Ambitious Life“, mezi které patří i premiéra SUV příští generace e-Yi Concept.

V Šanghaji má premiéru nový Peugeot 508L PHEV

16.April
Značka Peugeot pokračuje ve strategii elektrifikace své modelové řady a otevírá v Číně novou stránku své historie. Po odhalení nového modelu 508L na autosalonu v Kantonu v listopadu 2018, kde byl představený i nový podpis dokládající postavení značky v Číně, představuje nyní Peugeot ve světové premiéře nový Peugeot 508L s hybridním pohonem.

Škoda zahájila pilotní projekt eMobility v ČR

16.April
Vybraní zákazníci z České republiky budou testovat deset prototypů vozu CITIGO E-PILOT s ryze elektrickým pohonem postavených na základě modelu Volkswagen e-up!. Zkušenosti z běžného provozu a konkrétní náměty účastníků budou jako důležitá zpětná vazba před uvedením finální sériové verze prvního elektromobilu značky na trh.

Vypraví zásilky do celého světa

16.April
Přepravní systém Balikobot.cz rozšiřuje přímé API napojení na globální přepravce a expanduje na Slovensko.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes