15
new stories - click to show

Techmagazín.cz

URL:

http://www.techmagazin.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

4.2 items/week

Při zařizování domácnosti nezapomeňte na kvalitní síťové pokrytí

24.May
Bezdrátově připojených zařízení v domácnostech stále přibývá. Mobily, tablety, notebooky, televize, prvky, jako jsou IP kamery, smart zásuvky či senzory, to vše vyžaduje kvalitní Wi-Fi připojení. Existuje několik možností, jak si efektivně vytvořit doma stabilní a rychlou síť, která dosáhne i do těch nejvzdálenějších koutů.

Předpokladem kvalitního řízení jsou digitalizované procesy

24.May
Digitalizované firemní procesy spojené s uložením a oběhem dokumentů dokáží ušetřit hodně času. Nejedná se však o pouhé skenování dokumentů, ale o systém automatizace a robotizace práce se vším, co se ve firemních týmech, provozech a odděleních vytváří, schvaluje, ukládá i archivuje.

Nahradí poškozené zařízení od Applu do čtyř hodin

23.May
Tuzemská společnost Logicworks přišla s novou službou, která umožňuje minimalizovat přestávky v práci kvůli vadnému nebo poškozenému zařízení Apple. Služba Same Business Day umožňuje firmám začít používat nové zařízení do čtyř pracovních hodin od nahlášení požadavku.

Historicky největší česká expozice na Transport Logistic

23.May
Na světovém veletrhu dopravy a logistiky Transport Logistic 2023, který se konal v Mnichově, byla zaznamenána výrazná expozice českých firem. Ta byla uspořádána za finančního přispění Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

VOD-KA 2023: Musí se otevřít i nepopulární témata

22.May
Mezinárodní vodohospodářská výstava Vodovody – Kanalizace 2023 (VOD-KA) v Praze se blíží. Místo k setkávání široké odborné i laické veřejnosti poskytne návštěvníkům nejenom nová sofistikovaná řešení, ale také představí vlastníkům domů a bytů inovativní řešení, jak hospodárněji nakládat s vodou.

Ocenění za implementaci systému AutoStore v Brandýse

22.May
Na letošním ročníku elogistics Award obdržela společnost Continetal ocenění v kategorii Procesy a nástroje za úspěšnou implementaci skladového systému AutoStore ve svém brandýském závodě. Na tomto náročném projektu spolupracovala se systémovým integrátorem na digitalizaci Aimtec.

Experti na jádro z celého světa se sešli v Praze

16.May
V rámci International NUWARD Advisory Board hodnotili experti vývoj NUWARD SMR – evropského malého modulárního reaktoru od francouzské společnosti EDF, který se zvažuje i pro Česko.

HENNLICH na e-veletrhu představí své novinky pro český trh

16.May
Na 190 novinek z oblasti kluzných pouzder, lineárních vedení, 3D tisku nebo nízkonákladové automatizace pro český trh představí strojírenská firma HENNLICH na svém již 4. virtuálním e-veletrhu.

VŠTE: Dron s termokamerou doplnil výuku a zachraňuje srnčata

13.May
Špičkový dron DJI Mavic 3T s termokamerou, který v rámci Národního plánu obnovy pořídila českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) k doplnění výuky o názorné aplikace moderních technologií, najde uplatnění i při záchraně narozených srnčat při jarním sečení luk.

Berlín bude mít největší flotilu vodíkových aut v Německu

13.May
V rámci dvouletého pilotního projektu H2 Moves Berlin dá společnost Toyota Deutschland řidičům služby Uber k dispozici 200 sedanů Mirai s vodíkovými palivovými články. Cílem je otestovat praktičnost provozu vozů na vodíkový pohon v metropoli.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes