Techmagazín.cz

URL:

http://www.techmagazin.cz/

Katalog:

Tech

Publikuje:

12,6 položek/týden

WNT se změnila na CERATIZIT

10:34
Po srpnovém oznámení proběhlo oficiální přejmenování společnosti WNT Česká republika s.r.o. na společnost CERATIZIT Česká republika s.r.o. se zápisem do obchodního rejstříku. Přejmenování si vyžádalo nové postavení firmy na trhu v rámci skupiny CERATIZIT.

Na plný plyn - konektory M12 pro průmyslový ethernet

10:34
Průmyslové konektory M12 společnosti Murrelektronik v krytí IP67 jsou ideální pro použití v náročných průmyslových ethernetových aplikacích. X-kódovaný konektor M12 umožňuje vysoké přenosové rychlosti. Y-kódovaný konektor M12 přenáší paralelně data i napájení.

Certifikace SZÚ nyní i na elektrozařízení

10:34
Strojírenský zkušební ústav (SZÚ), zaměřující se na zkušebnictví, inspekce a certifikace, nově nabízí posuzování shody dle evropské směrnice 2011/65/EU (RoHS 2) o omezení používání vybraných nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních k získání podkladů o použitých materiálech pro CE značku.

ČVUT pořádá letní školu kosmických technologií

10:34
Ve dnech 18. až 26. srpna 2018 se na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze uskuteční letní škola kosmických technologií pořádaná společně Studentskou unií ČVUT a skupinou kosmických technologií na katedře radioelektroniky.

Termokamera pro bezkontaktní měření

20.srpna
Nová Beha-Amprobe IRC-110-EUR umožňuje bezdotykové měření teploty a rychlou identifikaci teplotních problémů v elektrických rozvodech, budovách, motorech, automobilových aplikacích nebo zařízeních HVAC. Beha-Amprobe je součástí společnosti Fluke.

Modemový router pro každou domácnost

20.srpna
Společnost TP-Link představuje nový VDSL/ADSL modemový router s Wi-Fi standardem N a rychlostí přenosu dat až 300 Mbit/s. Je navržen primárně pro VDSL připojení v jakékoli domácnosti a připraven poskytnout bezdrátové spojení pro zařízení všech členů běžné domácnosti.

Promyšlený odvod tepla

20.srpna
Společnost Cooler Master uvádí na trh, díky exkluzivní spolupráci se společností AMD, oficiální chladič 2. generace procesorů AMD Ryzen Threadripper. Cooler Master Wraith Ripper byl přitom specificky navržen, aby odvedl až 250 W tepelného výkonu procesoru.

VW Jetta chce překonat rychlostní rekord na solném jezeře

17.srpna
Po úspěších elektricky poháněného závodního vozu I.D.R Pikes Peak v „Závodě do oblak“ a v kultovním závodě do vrchu „Goodwood Hill Climb“ v Anglii následuje další sportovní výzva. Volkswagen of America hodlá překonat rychlostní rekord ve třídě BGC/G speciálně připraveným vozem Jetta1. Pokus o rekord se uskuteční na solném jezeře Bonneville v americkém státě Utah.

Goodyear uvede nové nákladní pneumatiky snižující emise CO2

17.srpna
Na blížícím se veletrhu užitkových vozidel IAA v Hannoveru (19.-28. 9.) uvede společnost Goodyear novou řadu úsporných nákladních pneumatik snižujících emise CO2 a také představí pokročilé řešení správy pneuhospodářství.

Modelu Vitara je už 30 let

17.srpna
Terénní model Vitara s originálním vzhledem se poprvé představil v květnu 1988 jako vizionářský průkopník kompaktních SUV, a letos na jaře oslavil 30. výročí. Celkem se ve 191 zemích a regionech celého světa od roku 1988 prodalo více než 3,65 milionu vozů Vitara. Aktuální čtvrtá generace pokračuje v třicetiletém příběhu jako ideální společník pro všední dny, víkendová dobrodružství a jakoukoli ...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes