15
new stories - click to show

Techmagazín.cz

URL:

http://www.techmagazin.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

6 items/month

Parním vlakem za Ferdinandem dEste

14.May
V sobotu 18. května 2024 vyjede parní vlak Národního technického muzea do Brandýsa nad Labem na „Audienci u císaře Karla I.“ a v neděli 19. května 2024 romantickou cestou podle Sázavy do Benešova na akci za Františkem Ferdinandem dEste na zámek Konopiště.

FANUC: Veletrh robotických příležitostí

14.May
Přijďte se seznámit s novinkami na poli automatizace – rádi Vám s našimi technologickými partnery a systémovými integrátory pomůžeme a poradíme s automatizací.

Automobilka bude pomáhat ornitologům

13.May
Společnost Porsche ČR zapůjčila zástupcům České společnosti ornitologické (ČSO) dva pick-upy Volkswagen Amarok a v rámci nově navázaného partnerství se bude se svými zaměstnanci podílet na ochraně volně žijících ptáků v ptačích parcích Josefovské louky u Jaroměře a Kosteliska u Dubňan.

Letenský kolotoč už „frčí“ ve třetí sezóně

13.May
Národní technické muzeum roztočilo 3. května na další sezónu opravený Letenský kolotoč. Užít si jízdu na této unikátní atrakci a připomenout si atmosféru pražských atrakcí před sto lety je tak letos možné vždy v pátek, sobotu, neděli a ve státní svátky do konce září.

UPS zabezpečují IT revoluci v Remosce

13.May
Digitální éra přináší pro průmyslové podniky nové výzvy a příležitosti. V případě značky Remoska to znamenalo nejen rozšíření výroby, ale i implementaci moderních IT systémů v novém závodě v Kopřivnici. Jedním z klíčových prvků pro zajištění stability, bezpečnosti a kontinuity výroby se staly UPS jednotky od firmy CyberPower.

Panasonic přichází s novým CO2 popisovacím laserem

17.April
Nové laserové CO2 popisovací systémy řady LP-RH jsou speciálně navrženy pro průmyslová odvětví s obzvláště vysokými nároky na rychlost a funkčnost.

Připravte se na Wi-Fi 7 s routery od TP-Link

17.April
Bezdrátové připojení je v dnešním světě nezbytné pro osobní i profesionální použití. Od streamování videí a hraní online her až po vedení obchodních jednání a přístup k důležitým dokumentům, se spoléháme na Wi-Fi, abychom zůstali ve spojení a byli produktivní.

AI vylepšuje i chuť piva nebo čokolády

12.April
Belgičtí vědci se rozhodli využít sílu umělé inteligence (AI) k tomu, aby zlepšili chuť tamních piv. Zásadní ale podle nich i nadále zůstane zručnost sládka, píše britský list The Guardian. AI využili i sládci v Česku, a podílela se třeba i na výrobě čokolády.

Pluxee motivuje k recyklaci benefitních karet

12.April
Společnost Pluxee (dříve Sodexo Benefity), poskytovatel zaměstnaneckých benefitů, pokračuje ve svém závazku zlepšovat životní prostředí. Držitele benefitních karet, kterým skončila platnost, již čtvrtým rokem vyzývá, aby je vrátili k ekologické likvidaci.

Jungheinrich ukázal na veletrhu LogiMAT kompletní portfolio automatizace a nové skladové vozíky

9.April
Největší stánek na veletrhu LogiMAT patřil tradičně společnosti Jungheinrich, která předvedla mj. další přírůstek do rodiny AMR – Arculee M, PowerCube, jako revoluci ve skladování drobných dílů, novou řadu retraků ETV 2i a nové, ručně vedené vysokozdvižné vozíky EJC 1i.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes