15
new stories - click to show

Techmagazín.cz

URL:

http://www.techmagazin.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

6.3 items/week

Datové centrum Technických sítí dostalo nové chlazení

20.May
Jako vůbec první v Česku a mezi prvními ve střední Evropě využívají Technické sítě Brno (TSB) v jednom ze svých datových center sálové klimatizační jednotky se dvěma nezávislými chladicími okruhy.

Ceny Wernera von Siemense již po čtyřiadvacáté

20.May
I letos udělovala české pobočka společnosti Siemens nejlepším studentům, pedagogům a mladým vědcům Ceny Wernera von Siemense, v rámci tradiční akce, kterou pořádá firma spolu s významnými představiteli vysokých škol a Akademie věd ČR.

V Česku budou dostupné pneumatiky z PET lahví

19.May
Společnost Continental začala v sériové výrobě pneumatik aplikovat technologii ContiRe.Tex, která spočívá ve využití polyesterových vláken z recyklovaných PET lahví. Tím přispívá ke splnění svého závazku využívat do roku 2050 ve výrobě plášťů pouze udržitelné materiály.

Goodyear – Výrobce letních pneumatik roku

19.May
Německý motoristický časopis Auto Bild udělil společnosti Goodyear prestižní titul Výrobce letních pneumatik roku. Poukázal na to, že všechny řady Goodyear zahrnují cenami ověnčené produkty, které nabízejí „dynamický špičkový výkon“ při respektovaní požadavků trvale udržitelné dopravy.

Po česku pojede opět E-Tech tour Renault

19.May
V sedmnácti městech České republiky se uskutečnil od 13. května již 2. ročník E-Tech tour Renault, na kterém se veřejnosti představuje i nový elektrický Renault Megane E-Tech.

Druhá výrobní linka Kion Battery Systems

18.May
Společnost Kion Battery Systems – partnerství mezi Kion Group AG a BMZ Holding GmbH – právě uvedla do provozu druhou výrobní linku na výrobu 24voltových baterií, používaných v mobilních skladových manipulačních zařízeních.

HPE přináší rojové učení

18.May
Společnost Hewlett Packard Enterprise uvedla na trh HPE Swarm Learning. Toto průlomové řešení založené na rojovém učení (swarm learningu) a umělé inteligenci (AI) urychluje např. diagnostiku nemocí, pomáhá odhalovat podvody s kreditními kartami nebo predikovat blížící se potřebné servisní úkony ve výrobních podnicích.

První inteligentní kuličkový šroub pro chytrou výrobu

17.May
Společnost Hiwin, která působí v oblasti řízení pohybu pomocí kuličkových šroubů a lineárních vedení, představila prostřednictvím Jonathana Chiu novinky pro průmyslovou automatizaci a robotizaci.

Jak se nespálit při realizaci záložních systémů

16.May
Co na nasazování UPS ve skutečných podmínkách říkají sami zákazníci a čeho se obávají implementační partneři? Jaké jsou možnosti pro management UPS? Firma vyzpovídala profesionály společnosti TCX, která se zabývá integračními projekty pro velké společnosti a subjekty státní správy.

Software pro lehkého robota do zdravotnictví

11.May
KUKA Sunrise.OS Med 2.6 je nejnovější verze softwaru pro robota KUKA LBR Med s certifikací CB. Nové a vylepšené programové vybavení bylo vyvinuto s ohledem na rostoucí potřeby výrobců lékařských přístrojů a systémů, kteří používají tohoto robota ve svých aplikacích.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes