15
new stories - click to show

Testado.cz

Description:

Recenze a výběry nejlepších produktů

URL:

https://www.testado.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

4.2 items/week

Investovat jednorázově nebo pravidelně?

27.September
Spoření i investice mají podobný základ, jde o zachování hodnoty peněz. Investovat se nezdá být snadné, opak je pravdou, to vám ukážeme.

Test 8 elektrických zubních kartáčků 2023. Recenze a rady

25.September
Hledáte elektrický kartáček pro zdravé zuby? Vybrali jsme nejlepší sonické a rotační typy + kartáčky pro děti. Nezávislý test.

Nejlepší hybridní měnič pro FVE 2023

25.September
Abychom mohli energii ze solárních panelů využívat v domácnosti, potřebujeme hybridní měnič. Kde a jak ho vybrat? Poradíme v tomto článku.

Nejlepší hobby horse 2023 – Test a průvodce výběrem

19.September
Hobby horsing je regulérní sportovní disciplína. Pořádají se závody a soutěže, dokonce i mistrovství ČR v jízdě na Hobby horse. Více zde!

Nejlepší dodavatelé elektřiny 2023

19.September
Velké porovnání dodavatelů elektřiny. Změna dodavatele elektřiny nemusí být obtížná. Hledáte nejlevnější elektřinu?

Nejlepší dodavatelé plynu 2023

19.September
Velké porovnání dodavatelů plynu. ✅ Změna dodavatele plynu nemusí být obtížná. ✅ Poradíme vám! ✅ Hledáte nejlevnější dodavatele plynu? Více ZDE!

Nejlepší fotovoltaické a solární panely 2023

13.September
Souhlasíte s tím, že jsou fotovoltaické panely budoucností v oblasti získávání elektřiny? Pak je možná vybíráte i pro svůj dům. Tipy a rady zde!

Nejlepší detoxikační kúry 2023 – Test a průvodce výběrem

12.September
Co je to vlastně detox, jak může fungovat, jaké jsou principy a varianty detoxikace organismu? Čemu se vyvarovat? Více se dozvíte zde!

Nejlepší mini notebooky / netbooky 2023

8.September
Mini notebooky neboli netbooky jsou skladná a lehká zařízení. Nabízí se v základním provedení i jako plnohodnotné ntb pro práci. Více zde!

Nejlepší plovací vesta pro psy 2023

8.September
Plovací vesta pro psy rozhodně není módním doplňkem. Psovi může vesta zachránit život stejně jako člověku. Nic nezanedbejte a inspirujte se zde!
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes