15
new stories - click to show

Testino

Description:

Výběr a nezávislé testování spotřebičů

URL:

https://www.testino.cz

Catalog:

Ostatní

Publishes:

2.1 items/week

Odsávačky hlenů

14.January
Nudle, soply, holuby, hleny, říkejme tomu, jak chcete, ale bohužel je to součást každého života. Než se však dítě naučí smrkat, je potřeba mu pomoci,… The post Odsávačky hlenů appeared first on Testino .

Psí granule

14.January
Každý správný majitel a chovatel domácího mazlíčka chce pro svého miláčka jen to nejlepší? U psů je to velmi složité, jelikož je trh doslova narvaný… The post Psí granule appeared first on Testino .

Roušky

13.January
Roušky a respirátory se bohužel staly nedílnou součástí našich životů a i odborníci tvrdí, že ukončení povinnosti nošení přijde z rozvolňování opatření až jako poslední.… The post Roušky appeared first on Testino .

Grily na dřevěné uhlí

2.January
Každý má rád občasné posedávání na zahradě s rodinou, či přáteli a určitě máte ještě raději, když u tohoto příjemného sezení plného relaxace, můžete zakousnout pořádný… The post Grily na dřevěné uhlí appeared first on Testino .

Cyklosedačky

29.December
Cyklistika a vyjížďky přírodou se v poslední době rozšiřuje a zájem o ní stoupá. Cyklistika je již leta velmi oblíbeným sportem a to i pro… The post Cyklosedačky appeared first on Testino .

Postřikovače

18.December
Pokud patříte mezi vášnivé zahrádkáře, jistě jste se už setkali s postřikovači. Postřikovač patří mezi základní vybavení vaší zahrady. I když se může zdát, že výběr… The post Postřikovače appeared first on Testino .

Kotle na tuhá paliva

13.December
Kotle na tuhá paliva asi všichni známe, avšak je třeba se jimi nově zabývat, protože od září roku 2022 se mění podmínky. Tyto změny nastanou… The post Kotle na tuhá paliva appeared first on Testino .

Krbová kamna

21.November
Znáte ten úžasný pocit, kdy přijdete z krutých mrazů v zimě domů a první co, zamíříte ke kamnům, které vám omrzlé a už skoro nehybné končetiny rozmrazí?… The post Krbová kamna appeared first on Testino .

Spalovače tuků

14.November
Většinu z nás už někdy napadlo, že by nebylo od věci jedno či dvě kilča zhubnout, ale už ne každý si dokáže přiznat, kolik námahy… The post Spalovače tuků appeared first on Testino .

Parní trouby

7.October
S pojmem parní trouby jste se asi už setkali. Parní trouby totiž v posledních letech začaly být velkým trendem a to díky své pověsti přípravy zdravých… The post Parní trouby appeared first on Testino .
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes