15
new stories - click to show

Testino

Description:

Výběr a nezávislé testování spotřebičů

URL:

https://www.testino.cz

Catalog:

Ostatní

Publishes:

6 items/month

Sušičky ovoce a potravin

23.January
Sušičky potravin jsou již leta oblíbeným pomocníkem v domácnosti. Nejen, že dokáže udělat perfektní křížaly, nebo jiné ovoce, ale dokážou i sušit maso a jiné potraviny,… The post Sušičky ovoce a potravin appeared first on Testino .

Trezory

20.January
Bezpečnostní trezory, nebo také „sejfy“ už d nepaměti chrání to, co náleží jen nám, nebo osobám, které mají k zámku, nebo heslu přístup. Ačkoliv jsme se… The post Trezory appeared first on Testino .

Lisy na citrusy

12.January
Lisy na citrusy jsou malá zařízení, která umožňují vyrobit si chutné a zdravé šťávy z různých citrusových plodů. Elektrické lisy na citrusy jsou tišší a… The post Lisy na citrusy appeared first on Testino .

Popkornovače / popcornovače

9.January
Milujete popcorn? Popcorn připravený doma chutná nejlépe. Je neoddělitelnou součástí každého sledování filmů a oddechových činností. Proto, abyste si mohli kdykoli vychutnat jeho chuť, stojí… The post Popkornovače / popcornovače appeared first on Testino .

Elektrické zubní kartáčky

9.January
Čistíte si zuby, ale neustále máte zubní kazy a neodvádíte tak úplně dobrou práci? Pak tu jsou pro vás elektrické zubní kartáčky. Elektrické kartáčky díky… The post Elektrické zubní kartáčky appeared first on Testino .

Infračervené teploměry

3.January
Infračervený teploměr může být vítaným pomocníkem v každé domácnosti, a nejen v ní. Sáhnout můžete po modelu pro osobní použití nebo si pořídit teploměr pro měření venkovní… The post Infračervené teploměry appeared first on Testino .

Vysílačky

27.December
Ať už plánujete pořídit vysílačku za pracovním účelem, nebo pro děti na hraní, je dobré se před koupí trochu seznámit s parametry, které této mašinky mají.… The post Vysílačky appeared first on Testino .

Síťová úložiště NAS

25.December
NAS se obvykle používá pro zálohování vašich důležitých dat. NAS je síťové úložiště, které spojuje několik pevných disků v jedno zařízení. NAS tedy slouží jako… The post Síťová úložiště NAS appeared first on Testino .

Odsávačky mléka

22.December
Mateřské mléko je ve většině případů základem první výživy po narození. Někdy se však stává, že míra laktace a krmení nejde podle představ – existuje… The post Odsávačky mléka appeared first on Testino .

Horské slunce

16.December
Horské slunce můžete znát z dob našich babiček. Nejvíce rozšířené bylo kolem roku 1970 a 1980. V některých rodinách ho můžeme nalézt do dnes. Bylo… The post Horské slunce appeared first on Testino .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes