15
new stories - click to show

Tojesenzace.cz

Description:

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí - lásce, jídle či cestování!

URL:

http://tojesenzace.cz/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

17.2 items/day

Noc filmových nadějí pošestnácté ocenila mladé filmaře

11:10
TV Nova předala již pošestnácté ocenění mladým nadějným filmařům v rámci festivalu Noc filmových nadějí. Studenti a žáci mohli přihlásit své The post Noc filmových nadějí pošestnácté ocenila mladé filmaře first appeared on Tojesenzace.cz .

Jak je to s chutí? Funguje před narozením, mění se s věkem a do velké míry ji ovlivňují naše geny!

11:10
Jste to, co jíte, ale víte, proč to jíte? Za vším se skrývá chuť! Tento důležitý smysl detekuje chemické látky The post Jak je to s chutí? Funguje před narozením, mění se s věkem a do velké míry ji ovlivňují naše geny! first appeared on Tojesenzace.cz .

Jak ochránit domácí mazlíčky před silvestrovským šílenstvím?

11:10
Už se nám to krátí, konec roku je tu, než řekneme Silvestr a s ním i petardové šílenství. Samozřejmě, nejdříve The post Jak ochránit domácí mazlíčky před silvestrovským šílenstvím? first appeared on Tojesenzace.cz .

Projekt 42+PEOPLE přináší premiéru představení SOFTER SKILLS v choreografii Edana Gorlicki

11:10
Unikátní projekt 42+PEOPLE souboru současného tance 420PEOPLE oslavuje mezigenerační dialog tanečníků a přináší tak jedinečný a zároveň intimní pohled na The post Projekt 42+PEOPLE přináší premiéru představení SOFTER SKILLS v choreografii Edana Gorlicki first appeared on Tojesenzace.cz .

Pavel Trávníček nechal nahlédnout do svého hereckého života. Vychází kniha Pavel Trávníček: Tři oříšky pro prince

11:10
Herec Pavel Trávníček oslavil před třemi roky sedmdesátku a od té doby se nezastavil. Jezdí mezi Čechami a Německem, připomíná The post Pavel Trávníček nechal nahlédnout do svého hereckého života. Vychází kniha Pavel Trávníček: Tři oříšky pro prince first appeared on Tojesenzace.cz .

Titulní skladbu pro novou Perinbabu nazpívala Lucia Šoralová a Nerez. Do filmu si skladbu vybral sám Juraj Jakubisko!

10:38
Týden před tím, než vstoupí do kin očekávaná Perinbaba a dva světy, poslední film režiséra Juraje Jakubiska a pokračování jeho legendární pohádky The post Titulní skladbu pro novou Perinbabu nazpívala Lucia Šoralová a Nerez. Do filmu si skladbu vybral sám Juraj Jakubisko! first appeared on Tojesenzace.cz .

Český lev vstoupí do další dekády s moderátorem Markem Ebenem

10:05
Ceny Český lev České filmové a televizní akademie (ČFTA) budou v příštím roce předány filmovým tvůrcům již po jednatřicáté. Opět se The post Český lev vstoupí do další dekády s moderátorem Markem Ebenem first appeared on Tojesenzace.cz .

Pojišťovny nově zaplatí očkování proti HPV dalším „náctiletým“

9:33
Dětský očkovací kalendář se mění. Od 1. ledna 2024 bude očkování proti lidskému papilomaviru (HPV) plně hrazeno z veřejného zdravotního pojištění The post Pojišťovny nově zaplatí očkování proti HPV dalším „náctiletým“ first appeared on Tojesenzace.cz .

Vykouzlete si doma rychlé a lahodné vánoční cukroví s hotovými těsty z Alberta

2:32
Co by to bylo za advent bez nádherné vůně čerstvého cukroví? Pečení se nemusíte vzdávat, ani když na něj nemáte The post Vykouzlete si doma rychlé a lahodné vánoční cukroví s hotovými těsty z Alberta first appeared on Tojesenzace.cz .

V roce 2030 bude každá čtrnáctá cesta sdílená, spočítala studie mobility

2:01
Na konci dekády bude 7 procent všech cest po městech absolvováno prostředky sdílené mobility, jako jsou odvoz autem přes aplikaci, The post V roce 2030 bude každá čtrnáctá cesta sdílená, spočítala studie mobility first appeared on Tojesenzace.cz .

Pod stromeček hračka, která se dědí – novinky české autodráhy Ites

0:26
Snad každý kluk je duší závodníkem. Nezáleží na věku. Rychlost je vrozená jak malému klukovi, tak i jeho dědečkovi. Proto The post Pod stromeček hračka, která se dědí – novinky české autodráhy Ites first appeared on Tojesenzace.cz .

Torze žaludku – velký psí strašák. Veterinářka poradí, jak jí předejít

23:54
Torze neboli přetočení žaludku, je největším strašákem majitelů středních a větších plemen psů. Důvodů jejího vzniku je celá řada, ale The post Torze žaludku – velký psí strašák. Veterinářka poradí, jak jí předejít first appeared on Tojesenzace.cz .

Na českých horách začíná slibná lyžařská sezóna

15:43
Horská střediska v ČR dokončují poslední přípravy k zahájení lyžařské sezóny a již o nadcházejícím víkendu se rozjedou první skiareály. Počasí The post Na českých horách začíná slibná lyžařská sezóna first appeared on Tojesenzace.cz .

Benefiční díl soutěže StarDance byl nejúspěšnější v historii pořadu. Pro Centrum Paraple se vybralo 25 174 220 Kč

15:43
Charitativní díl soutěže StarDance, který Česká televize odvysílala v sobotu 25. listopadu se postaral o absolutní rekord ze všech odvysílaných charitativních The post Benefiční díl soutěže StarDance byl nejúspěšnější v historii pořadu. Pro Centrum Paraple se vybralo 25 174 220 Kč first appeared on Tojesenzace.cz .

Nové umělecké hnutí pod taktovkou kočičích drápků. Vrnismus vyzdvihuje kreativního ducha koček, především však cílí na zvýšení

14:38
Vrnismus, umělecké hnutí, které v kočkách spatřuje umělce vyjadřující se prostřednictvím škrábání. Projekt má za cíl vyzdvihnout benefity soužití člověka The post Nové umělecké hnutí pod taktovkou kočičích drápků. Vrnismus vyzdvihuje kreativního ducha koček, především však cílí na zvýšení adopcí z útulků first appeared on Tojesenzace.cz .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes