15
new stories - click to show

Top-fight.cz

Description:

TopFight. Cílem projektu Topfight je přinášet novinky z české a zahraniční scény v oblasti bojových sportů jako je především Box, MMA, Thai box a další...

URL:

https://top-fight.cz/

Catalog:

Sport → Ostatní

Publishes:

10.5 items/day

Už aby přišla doba, kdy se budou sudí zodpovídat za svoje bodování! stěžuje si šampion Adesanya

18:41
Organizace UFC má za sebou další turnaj, který přinesl zajímavé, ale také kontroverzní výsledky. Nejvíce se bude určitě řešit hlavní duel, který byl pro bodové rozhodčí extrémně náročný a jehož výsledek vyvolal obrovskou vlnu kritiky. Ta přichází pochopitelně hlavně z tábora poraženého Kai Kara-France.

Je tohle ještě Joshua? Všem vám přefiknu přítelkyně, napsal boxer. Teď sklízí kritiku

15:29
Anthony Joshua patrně neunesl tu skutečnost, že už není šampionem a podle mnohých ani špičkovým boxerem, a tak se uchýlil k nadávkám na rodinu.

Pereira: Kdybych si mohl vybrat, beru Hilla před Procházkou, který se dá snadněji porazit

15:29
Alex Pereira doufá a předpokládá, že Jamahal Hill po střetu s Jiřím Procházkou zůstane šampionem, kterého by následně rád vyzval.

Pokud McGregor porazí Chandlera, nechám ho bojovat o můj titul, řekl Covington

15:29
Colby Covington počítá s tím, že porazí Leona Edwardse a stane se novým šampionem velterové váhy. A v takovém případě bude hned vědět, kdo se stane jeho první vyzývatel.

Patrik Kincl: Rozhodčímu se náš zápas nepovedl. Jako dalšího vidím Bryczeka nebo Apolla

11:12
Šampion střední váhy organizace OKTAGON se po posledním turnaji udržel na trůnu, a navíc potupil nenáviděného rivala. Patrik Kincl předvedl po taktické stránce dokonalý výkon a nedovolil svému soupeři jediný takedown.

KSW 83: Leo Brichta si veze cenné vítězství! Po skvělém výkonu zvítězil na body

11:12
Takřka bezchybnou premiéru na obrovsky sledované akci má za sebou jeden z největších talentů domácí scény. Leo Brichta vyrážel do Polska na turnaj Colosseum 2 s velkou chutí ukázat se v nové organizaci. To se mu dokonale povedlo.

Miluje ženy s pánským přirozením a rád nosí kabelky. Nový účastník Clashe šel s kůží na trh

10:08
Nový účastník Clashe Tadeáš Kuběnka se rozhodně nebojí chodit s kůží na trh. Při péči o své tělo podstoupil několik plastických operací a ve vztahu má rád holky s pořádným penisem. Teď svou krásu bude hájit v nitru oktagonu.

Gaethje: Poirier je těžký soupeř, co dvakrát porazil McGregora. Totálně ho zbil, ani mu nedal čichnout

9:04
Justin Gaethje se tak trochu nechal unést a během vychvalování svého příštího soupeře totálně sepsul „průměrného“ Conora McGregora.

Velká škoda, že nikdy nedošlo na můj fight s Khabibem. Byl bych první, kdo by ho porazil, cítí Askren

8:00
Když si to Ben Askren před lety zamířil do UFC, jedním z jeho cílů bylo střetnout se s Khabibem Nurmagomedovem.

Psychopat Bejr opět v ráži! Takto řádil ve studiu na Barrandově u Soukupa. Uvidíme se v Clashy! křičel

8:00
Psychopat Bejr se opět předvedl, tentokrát dokonce ovšem ve studiu televize Barrandov, kde napadl jejího šéfa Jaromíra Soukupa.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes