TOPZINE.cz

Description:

Nezávislé zpravodajství z domova i ze světa

URL:

http://www.topzine.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

3 items/month

Praha zažije největší sraz milovníků aut

12.August
Pro všechny obdivovatele krásných aut nastává nejoblíbenější víkend v roce. Již tradičně přivítá Praha na konci srpna 8. ročník velkolepé výstavy Escape6 Prague Car Festival, která... The post Praha zažije největší sraz milovníků aut appeared first on TOPZINE.cz .

5 top crowdfundingových kampaní, které se vyplatí podpořit

18.June
Super nápady nehýříte, ale umíte je ocenit? Pak právě vám by nemělo uniknout těchto pět crowdfundingových kampaní! Dobrých nápadů není nikdy dost. Mnoho z nich... The post 5 top crowdfundingových kampaní, které se vyplatí podpořit appeared first on TOPZINE.cz .

Přepis auta. Víte, co je k němu potřeba a co je nového?

18.June
Koupili jste nebo prodáváte auto? Tak vás bude určitě zajímat, jak postupovat při jeho přepisu. Připravili jsme pro vás podrobný manuál pro přepis auta, abyste... The post Přepis auta. Víte, co je k němu potřeba a co je nového? appeared first on TOPZINE.cz .

Jsou farmářská másla ještě másla? Češi stále více vyhledávají máslové náhražky

18.June
Cena másla je pro Čechy v poslední době citlivé téma. Od minulého roku zdražilo téměř o polovinu a před Vánocemi by měla cena másla podle ředitele... The post Jsou farmářská másla ještě másla? Češi stále více vyhledávají máslové náhražky appeared first on TOPZINE.cz .

Co je Snapchat. K čemu je aplikace dobrá a proč ji používat?

18.June
Fotky, které žijí přítomností a vydrží jen pár sekund. V USA má Snapchat přes 50 milionů uživatelů a pomalu se řítí i k nám. Proč byste ji... The post Co je Snapchat. K čemu je aplikace dobrá a proč ji používat? appeared first on TOPZINE.cz .

Češi vážně chybují v krmení psů a koček. Třetina trpí nadváhou či jim chybí maso

18.June
Zhruba 30 procent domácích mazlíčků v ČR trpí nadváhou nebo obezitou. Na tiskové konferenci to dnes uvedli zástupci Komory veterinárních lékařů ČR. Problémem je podle... The post Češi vážně chybují v krmení psů a koček. Třetina trpí nadváhou či jim chybí maso appeared first on TOPZINE.cz .

Na český trh se dostala nebezpečná zdobička na pečení z Číny

18.June
Ministerstvo zdravotnictví varuje před používáním bílé zdobičky infeng, Kitchenware se sedmi žlutými plastovými nástavci. Uvolňuje se z nich nadlimitní množství ftalátu DEHP, který může negativně... The post Na český trh se dostala nebezpečná zdobička na pečení z Číny appeared first on TOPZINE.cz .

Pepsi už nebude tak sladká. Výrobce plánuje snížit množství cukru v nápoji

18.June
Společnost PepsiCo Inc. oznámila, že hodlá celosvětově snížit množství cukru ve svých nápojích. Mezi hlavní důvody patří kritiky kvůli nárůstu obezity ve světě a snaha... The post Pepsi už nebude tak sladká. Výrobce plánuje snížit množství cukru v nápoji appeared first on TOPZINE.cz .

Inspektoři zadrželi 3,5 tuny kuliček do Bubble tea s škodlivou látkou pro děti

18.June
Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zadržela tři a půl tuny želé kuliček pro přípravu nápoje zvaného Bubble tea. Kuličky totiž obsahovaly přídatnou látku konjak... The post Inspektoři zadrželi 3,5 tuny kuliček do Bubble tea s škodlivou látkou pro děti appeared first on TOPZINE.cz .

Slunce má negativní vliv na účinky některých léků. U jakých si musíte dát pozor?

31.July
Slunce může ovlivnit účinek některých léků a léčivých krémů, varují lékaři. Nežádoucí reakce hrozí u léků na poruchy srdečního rytmu, podporu močení, snížení teploty či Celý článek The post Slunce má negativní vliv na účinky některých léků. U jakých si musíte dát pozor? appeared first on TOPZINE.cz .
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes