TOPZINE.cz

Popis:

Nezávislé zpravodajství z domova i ze světa

URL:

http://www.topzine.cz/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

3 položek/měsíc

Jediný dochovaný dopis na rozloučenou z Osvětimi je psaný česky

4.května
Už jen to, že se tento dopis Vilmy Grünwaldové vůbec dochoval, je neobyčejné. Napsala ho 11. července 1944, jen pár chvil předtím, než byla spolu se Čtěte více The post Jediný dochovaný dopis na rozloučenou z Osvětimi je psaný česky appeared first on TOPZINE.cz .

Látka používaná při eutanázii se objevila v psích konzervách

24.března
Poslední rok otřásl nejen USA, ale také dalšími zeměmi, skandál. V psích konzervách byl totiž nalezen pentobarbital. Jedná se o poměrně velký šok, protože tato látka Čtěte více The post Látka používaná při eutanázii se objevila v psích konzervách appeared first on TOPZINE.cz .

Muž masturboval s rybím žaludkem. Skončil v nemocnici

7.března
Muž, který zveřejnil na sociálních sítích průběh svého uspokojování za pomoci rybího žaludku, skončil v nemocnici. V sérii příspěvků prozradil anonymní masturbátor z Japonska svým odběratelům, že denně Čtěte více The post Muž masturboval s rybím žaludkem. Skončil v nemocnici appeared first on TOPZINE.cz .

Pozemek nebo dům zadarmo? Těchto 5 zemí a měst nabízí bezplatné bydlení

26.února
Už vás to doma nebaví a odstěhovali byste se nejraději na druhý konec světa? Možné to je a dokonce vás to nemusí ani moc stát. Čtěte více The post Pozemek nebo dům zadarmo? Těchto 5 zemí a měst nabízí bezplatné bydlení appeared first on TOPZINE.cz .

5 top crowdfundingových kampaní, které se vyplatí podpořit

16.ledna
Super nápady nehýříte, ale umíte je ocenit? Pak právě vám by nemělo uniknout těchto pět crowdfundingových kampaní! Dobrých nápadů není nikdy dost. Mnoho z nich bohužel Čtěte více The post 5 top crowdfundingových kampaní, které se vyplatí podpořit appeared first on TOPZINE.cz .

Indický řidič autobusu získal významnou cenu za to, že za 18 let nezatroubil

14.prosince
Troubení, zácpy a chaos na silnicích k Indii neodmyslitelně patří. Situaci se snaží svým chováním změnit i šofér Dipak Das, který 18 let nevytroubil ani jednoho Čtěte více The post Indický řidič autobusu získal významnou cenu za to, že za 18 let nezatroubil appeared first on TOPZINE.cz .

Muži a psi žijící v okolí továrny na Viagru nemají problémy s potencí. Prý je látka ve vzduchu

12.prosince
Co kdyby existovalo nějaké místo, kde je všechno z čokolády a podobných laskomin? Aha, moment, to je Karlík a továrna na čokoládu. Tak jinak, co kdyby Čtěte více The post Muži a psi žijící v okolí továrny na Viagru nemají problémy s potencí. Prý je látka ve vzduchu appeared first on TOPZINE.cz .

Vánoční kampaň Coca-Coly je pro britské úřady trnem v oku. Rozdává nápoje zdarma

9.prosince
Vánoční kampaň společnosti Coca-Cola pobouřila britské úřady. Vadí jim, že zneužívá Vánoc ke zvýšení prodeje a závislosti dětí na cukru. Cola zdarma v oblastech se zvýšenou Čtěte více The post Vánoční kampaň Coca-Coly je pro britské úřady trnem v oku. Rozdává nápoje zdarma appeared first on TOPZINE.cz .

Rakouský designér vymyslel pomůcku pro boj se závislostí na telefonech

7.prosince
Dostáváte vyhubováno za to, že telefon nedáte jen tak z ruky? Pokud si prostě nemůžete pomoci, napište si Ježíškovi o Substitute Phone. Telefon jako zdravotní pomůcka Čtěte více The post Rakouský designér vymyslel pomůcku pro boj se závislostí na telefonech appeared first on TOPZINE.cz .

Německo zakázalo chytré hodinky pro děti. „Zničte je,“ vyzývá rodiče

30.listopadu
Na začátku roku to byla chytrá panenka, na konci roku přibývá na seznam zakázaných hraček v Německu také chytré hodinky. Co úřadům vadí? Chytré hodinky představují Čtěte více The post Německo zakázalo chytré hodinky pro děti. „Zničte je,“ vyzývá rodiče appeared first on TOPZINE.cz .
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes