MEDICAL TRIBUNE CZ

Popis:

Informační portál nakladatelství MEDICAL TRIBUNE CZ, s.r.o. určený odborníkům pracujícím ve zdravotnictví. Najdete zde obsahy titulů, aktuality, dokumenty, email servis a mnohé další...

URL:

http://www.tribune.cz

Katalog:

Ekonomika → Zdravotnictví

Publikuje:

5,2 položek/den

Senát, nebo návrat k výzkumu

0:25
Profesorka a senátorka Eva Syková zvolená za ČSSD se připravuje na možné pokračování kariéry ve výzkumu. Jak uvedla pro MT, jak intenzivně se vrátí na pole vědy, závisí na výsledku senátních voleb. V nich obhajuje svůj mandát, tentokrát v barvách ANO. (rubrika: Denní zprávy, autor: ač, zdroj: MT)

Reforma psychiatrické péče oficiálně odstartovala

22:41
Přestřižením pásky u vstupu do Centra duševního zdraví pro Prahu 9 na Poliklinice Prosek v Praze 9 oficiálně spustili v pátek 21. září činnost prvních pěti center duševního zdraví jako vstupního kroku reformy psychiatrické péče ministr zdravotnictví Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA, a ministryně práce a sociálních věcí Dipl.‑Pol. Jana Maláčová, MSc. (rubrika: Denní zprávy, autor: nam, zdroj: MT)

Lékárnická komora bude žalovat SÚKL

24.září
Lékárníci a ministerstvo se v názoru na výpadky léků zcela míjejí. Mimořádný sjezd delegátů České lékárnické komory v sobotu 22. září odmítl ministerstvem chystaný emergentní systém objednávání nedostatkových léků. (rubrika: Denní zprávy, autor: ač, zdroj: MT)
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes