15
new stories - click to show

TVGURU.cz

Description:

Televizní seriály a filmy - vše okolo: titulky, epizody, novinky, články, postavy, online, ke shlédnutí, trailery a mnoho dalšího

URL:

https://www.tvguru.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

5.3 items/day

Za novými hereckými hvězdami jezdí diváci z celé republiky. Chystají filmovou událost roku

20:23
Ostravské Divadlo Mír si získalo značnou popularitu především v prvním roce pandemie koronaviru. Jeho hlavní aktéři tehdy začali natáčet komediální seriál Skoro na mizině.

The Boys: Drsný animovaný spin-off se představuje v první ukázce

20.January
Kdo už se nemůže dočkat třetí série populárního seriálu The Boys, nebude muset už moc dlouho tesknit. Kromě chystaného spin-offu ze světa univerzity se totiž ještě dočkáme animované antologie.

Linkovy hvězdné dobroty vystřídaly Střihavkovy sprostoty. Obšlehnutá talk show ze čtvrté cenové

20.January
Opravdu jen málokdy se stane, že některý z pořadů vysílaný na ČT art pokazí její renomé. Někdy se nicméně přihodí, že výjimka potvrzuje pravidlo, obzvláště, jde-li o tuzemskou produkci.

Jana Brejchová má 82. Narozeniny ale neoslaví, zrádná nemoc jí to bohužel nedovoluje

20.January
Ve své době patřila mezi naše nejkrásnější herečky. Jana Brejchová svůj herecký talent zúročila ve více než sto rolích. Tato ikona naší kinematografie právě slaví své 82. narozeniny.

Film Stáří není pro sraby se kvůli covidu do kin nedostal. Jeho premiéra tak bude 30. ledna na našich obrazovkách

20.January
Snímek Stáří není pro sraby o čtyřech seniorech, který uvede televize Prima 30. ledna ve 20.15, se zatím premiéry v kinech kvůli covidové situaci nedočkal, v premiéře bude uveden až nyní.

Seriálová verze Pána prstenů má první trailer, oficiální název i nové informace o ději

20.January
Na premiéru nejočekávanějšího seriálu letošního roku Pán prstenů: Prsteny moci si ještě chvíli počkáme. Tvůrci si pro ale nás připravili malou ochutnávku v podobě prvního oficiálního traileru.

Ve věku 37 let zemřel herec Gaspar Ulliel. Proslavil se rolí Hannibala Lectera, ale jeho velká chvíle měla teprve přijít

20.January
Francouzský herec Gaspar Ulliel, kterého si diváci mohou pamatovat především jako mladou verzi slavného filmového vraha Hannibala Lectera zahynul ve věku 37 let při smrtelné nehodě na lyžích.

Přichází nový marvelovský superhrdina Moon Knight. Podle traileru se máme rozhodně na co těšit

20.January
Marvel studio připravuje další marvelovku. Bude to minisérie Moon Knight a viděli jsme první trailer.

Komedie Po čem muži touží 2 představuje trailer i plakát. O zábavu a hvězdné obsazení nebude nouze

20.January
Komedie Po čem muži touží 2 je volným pokračováním divácky nejúspěšnějšího českého snímku roku 2018. Psycholožka Irena zapíjí zklamání z rozchodu s přítelem a vysloví bizarní přání: chci bejt chlap!

Konfidenti, kolaboranti, vrazi, ale i zachránci a hrdinové. Seriál Jiřího Padevěta připomíná temnou dobu naší historie

20.January
Léta 1938 až 1953 byla krutá, udály se v nich příběhy, ze kterých mrazí. Badatel a spisovatel Jiří Padevět se k nim v novém seriálu Temná doba vrací.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes