15
new stories - click to show

TVGURU.cz

Description:

Televizní seriály a filmy - vše okolo: titulky, epizody, novinky, články, postavy, online, ke shlédnutí, trailery a mnoho dalšího

URL:

https://www.tvguru.cz/

Catalog:

Kultura → Film

Publishes:

6.1 items/day

Zvraty v reality show Survivor? Spíše zmatky a rozhodnutí, které tu ještě nebylo!

23:59
Druhý díl reality show Survivor Česko & Slovensko přinesl pár zvratů, něco, co se ještě nestalo, ale také zbytečné zmatky.

Vzpomínáte na padoucha Kukačku z Ulice? Pavel Rímský slaví 75 a jeho syn jej v Ulici nahradil

19:39
Pavel Rímský před lety ztvárnil v nekonečném seriálu Ulice padoucha Vladimíra Kukačku. Herce, který právě slaví 75. narozeniny, v Ulici nahradil jeho syn.

Karel Ondrka: Podivína z Prostřeno musel hrát několik týdnů a celou dobu se stranit své rodině

18:35
Před pár lety se Kazma "zapojil" do Prostřeno! tím, že najal herce. Karel Ondrka tehdy plnil jeho scénář a vystupoval jako velký podivín.

Válka o planetu opic: Poslední Caesarův boj

18:35
V roce 2017 natočil režisér Matt Reeves poslední díl trilogie a závěrečnou kapitolu o Caesarovi. Válka o planetu opic se stále drží předlohy Pierra Boulleho.

Sunshine: Zachraňte slunce, zachraňte lidstvo

18:35
V roce 2007 natočil režisér Danny Boyle dobrodružné sci-fi drama Sunshine odehrávající se těsně před zánikem našeho Slunce.

Vzpomínáte na legendární seriál Alf? Nejednalo se o loutku, jeho představitel Michu Meszaros měřil 83 cm a dožil se 76 let

17:30
Pokud patříme mezi starší generaci, jistě si vzpomenete na sitcom Alf. Mohlo by se zdát, že postava samotného Alfa byla loutka. V kostýmu však byl 83 centimetrů vysoký Michu Meszaros.

Středeční Ulice: Mariova investice, polibek a Eva vyděsí Miloše s botoxem a piercingy na intimních partiích

13:09
Ve středu uvidíme v seriálu Ulice Evinu pomstu, polibek Franty a Lucky a nebude chybět řešení Mariovy investice…

Show Jana Krause: Nejasná hranice mezi herectvím a civilem, krupicová kaše speciálně pro Krause a božský Goťák na závěr

12:02
V dalším dílu Show Jana Krause se představí Martha Issová, Tomáš Maštalír a Viktória Jurištová, Michaela Landová a imitátor Karla Gotta Kristián Šebek.

Co dnes dělají Saša a Lexa ze sitcomu Comeback? Matouš Ruml promluvil o případném pokračování

9:51
Comeback, sitcom, který zasáhl naše obrazovky v roce 2008, se rychle stal fenoménem. Kdo by neznal Sašu a Lexu, za kterými stáli Marie Doležalová a Matouš Ruml.

Survivor: Co přinesl první díl třetí série? Chybějící soutěžící, kolaps a stejné chyby

8:45
Fanoušci show Survivor mají opět důvod k radosti. Třetí řada je tady a svůj "boj o život" zahájily dva kmeny - Titáni proti Lovcům. Co přinesl první díl a poučili se tvůrci ze svých předchozích chyb?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes