TV RTM

Description:

Regionální televize a informační portál Liberecka, zprávy z Libereckého kraje, kalendář akcí, iVysílání, publicistika a zpravodajství

URL:

http://www.tvrtm.cz

Catalog:

Publishes:

6 items/month

Jablonec má svoji medaili

22.September
Statutární město Jablonec nad Nisou má ode dneška svou vlastní medaili. Ražbě medaile z ryzího stříbra v České mincovně v Jablonci nad Nisou přihlížel i primátor města Petr Beitl.

Hasiči ukázali, jak se vyprošťuje z havarovaného vozidla

22.September
Dnes na náměstí Dr. E. Beneše v Liberci složky IZS předvedly zásah u dopravní nehody se zaklíněným člověkem. Zraněnou osobu z havarovaného vozidla vyprošťovali profesionální hasiči stanice Liberec. Nejprve provedli protipožární opatření a vůz stabilizovali klíny. Poté následovala práce se sklem a zajištění ochranných prvků, kdy na volat použili zachycovač airbagů.

Technické muzeum Liberec ukazuje auto za 99 tisíc korun

5.August
Osobní automobil, který měl stát na našem trhu 99 tisíc korun se prezentuje v Technickém muzeu Liberec. Jde o výrobek indické značky Premier. Technicky vůz vycházel z Fiatu 124 podobně jako třeba u nás známá ruská Lada.

Zebra bezhřívá dalším juniorem v liberecké zoo

4.August
Po mláděti lachtana, žirafy a dvojici pand červených se řady zvířat v nejstarší české zoo rozšiřují o dalšího kopytníka. Je jím samička zebry bezhřívé, která přišla na svět v prvních hodinách neděle 2. srpna 2015.

Hasiči vyjížděli k nehodám motorkářů

4.August
Další nehody motorkářů si vyžádaly v Libereckém kraji zásah hasičů. Včera v 9:34 hodin pomáhali profesionální hasiči ze Semil u nehody, při které se střetl motocyklista s osobním automobilem v části obce Bořkov.

ZOO Liberec hlásí odchov dvojčat pandy červené

4.August
Na rozsáhlé konto letošních přírůstků si liberecká zoologická zahrada může připsat i jeden místní chovatelský primát – poprvé v její historii se podařil odchov pandy červené.

Festival On the Road letos slaví desáté výročí!

3.August
Festival On the Road s přátelskou a rodinnou atmosférou se o posledním prázdninovém víkendu vrací podesáté do areálu kempu U Čochtana nedaleko Lázní Bohdaneč a společně s návštěvníky a vystupujícími oslaví desáté narozeniny. A stejně jako každý rok z těch uplynulých, tak i letos, výtěžek ze vstupného poputuje na charitativní účely.

Unikátní turistický průvodce Českým Švýcarskem ke stažení volně a zdarma!

3.August
Zajímavým počinem v oblasti cestovního ruchu je vydání elektronického turistického průvodce Česko-saským Švýcarskem, který je ke stažení volně a navíc zdarma. Potěší všechny návštěvníky a milovníky turistiky, kteří v něm najdou řadu skvělých tipů, jak v této malebné oblasti strávit svůj volný čas plný nezapomenutelných zážitků.

Oprava silnice omezí dopravu ve Víchové nad Jizerou

1.August
Oprava propustku pod krajskou silnicí III/28621 uzavře průjezd obcí Víchová nad Jizerou směrem na Víchovskou Lhotu. Omezení potrvá od pondělí 3. srpna pravděpodobně až do 2. října. Po tuto dobu budou v platnosti také výlukové jízdní řády autobusových linek.

Inspektoři uložili podnikateli pokutu 350 tisíc korun

1.August
Inspektoři České inspekce životního prostředí (ČIŽP) z oddělení odpadového hospodářství v Liberci uložili podnikající fyzické osobě pokutu ve výši 350 tisíc korun.

Prvních dvanáct adeptek na titul „Alej roku“ nominováno, přihlaste další

1.August
Dvanáct alejí z deseti různých krajů už nominovali lidé v anketě Alej roku 2015, jejíž pátý ročník letos spustilo sdružení Arnika.

Noc s hvězdami se poprvé koná na zámku Zahrádky

1.August
Již 17. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ se koná už tuto sobotu 1. srpna od 18:00 hodin. Letos jej poprvé hostí zámek Zahrádky na Českolipsku. Přijede se sem také podívat statutární náměstkyně hejtmana Hana Maierová, která nad tradiční letní akcí převzala záštitu.

V autě zasaženém požárem našli hasiči lidské tělo

31.July
Dnes v 8:33 hodin byl ohlášen požár osobního automobilu zasaženého plameny na parkovišti v části obce Mrklov (Benecko).

Liberec - Kirjat Šmona 2:1, hosté minutu před koncem snížili

31.July
Liberec - Čtvrteční podvečer znamenal na stadionu U Nisy jediné - začala se cesta Slovanu evropskými poháry v sezoně 2015/16.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes