15
new stories - click to show

Týden.cz

Description:

RSS export článků z portálu Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Catalog:

Kultura

Publishes:

11.7 items/day

Hudební show glorchestra oslnila Prahu a pomohla obětem ničivých požárů

8.August
V pořadí druhou zastávku absolvovala na pražském Výstavišti hudební tour glorchestra. Netradiční hudební fúzi symfonického orchestru s moderními žánry doplněnou nově o akrobatickou show Circle z dílny LOSERS CIRQUE COMPANY si nenechalo ujít přes tři tisíce diváků, tedy třikrát více než loni, kdy se ve zdejších kulisách představila glorchestra vůbec poprvé.

Hudební festivaly po dvouleté pauze i přes zvýšené ceny lákají tisíce lidí

8.August
Letní festivaly populární hudby, které se v plném rozsahu konají po dvouleté pauze způsobené protipandemickými opatřeními, i přes zvýšené ceny lákají tisíce lidí.

Metalové peklo Slipknot rozžhavilo pražskou O2 arenu

8.August
Americká metalová kapela Slipknot nenechává nikoho bez emocí. Jedni jsou zděšeni a zhnuseni z jejich morbidních kostýmů a drsného hrdelního zpěvu frontmana Coreyho Taylora, jiní jsou nadšeni z hudby, která je tak temná, jako by vycházela ze samotného pekla. A právě peklo na zemi přivezli Slipknoti do pražské O2 areny ve čtvrtek 28. 7. 2022.

The Atavists vydávají singl s názvem It's All Over. V klipu žertují o sebevraždě

5.August
Rocková kapela The Atavists z Hradce Králové představuje další novinku z připravovaného třetího alba Prettier Than You. Singl s názvem It's All Over je od pátku 29. července dostupný na všech streamovacích platformách včetně YouTube, kde je opatřen provokativním videoklipem, který pracuje se tématem sebevraždy "Námět pro tento klip je zhmotněním dalšího z mých snů.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes