Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

6,6 položek/den

Kamarádí se s průšvihářkou Lindsay Lohan a s nepřáteli svého otce

6:58
Tiffany Trump (24) je druhé nejmladší dítě současného prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa. Že ve výběru přátel nekráčí ve stopách svého otce, dokázala před několika dny na Instagramu.

Jurský svět se vrací a s ním i sexy Chris Pratt

6:24
Už zítra se do kin vrátí dinosauři. Bude mít totiž premiéru film Jurský svět: Zánik říše, na který fanoušci nedočkavě čekají. Co o natáčení prozradili hlavní aktéři Bryce Dallas Howard a Chris Pratt?

Dcera Dády a Felixe je holka šetřivá. Vaří ze zbytků

16:47
Anička Slováčková se rozhodla, že začne vařit ze zbytků. Uvědomuje si totiž, kolik potravin se každoročně úplně zbytečně vyhodí. Na druhém konci světa přitom lidé nemají co jíst. A jak jí její výtvory chutnají?

Michal David má nový hit. Stala se z něj hymna

15:03
Ještě před prázdninami přibylo do sestavy podzimního velkého koncertu Český mejdan s Impulsem v pražské O2 areně další velké jméno. Ke správnému mejdanu přece neodmyslitelně patří Michal David. Ten má letos také na svém kontě novou mejdanovou hymnu, kterou osobně v rádiu Impuls v pondělní premiéře představil.

Kanye West oplakává kolegu. Zastřelili ho v autě

13:21
Další známá osobnost je po smrti. Amerického rapera Jahseho Onfroyho, který vystupoval pod jménem XXXTentacion, zabili včera odpoledne na ulici v Miami. Hold mu vzal i jeho slavnější kolega Kanye West.

Miroslav Etzler je v 53 letech čtyřnásobným otcem

11:01
Herec Miroslav Etzler prožívá krásné chvíle. Stal se totiž čtyřnásobným otcem! Co svému synovi vzkázal a jaké dostal chlapeček jméno?

Slavný návrhář se pustil do mladé zpěvačky. Schytal to nejen od fanoušků

10:27
"È proprio brutta!!!" napsal jeden z dua zakladatelů módní značky Dolce&Gabbana Stefano Gabbana pod fotku Seleny Gomez na Instagramu. Tento jeho výrok v překladu znamená "Je velmi ošklivá!" a v Seleniných fanoušcích oprávněně vyvolal vlnu zloby a odporu k návrháři.

Věčný vtipálek Jakub Kohák měl slzy na krajíčku

8:09
Herec, režisér a sportovec Jakub Kohák je muž činu. Neodolal proto nabídce a na vlastní kůži si vyzkoušel procházku s vycvičeným vodícím psem. Samozřejmě se zakrytýma očima. Neměl daleko k pláči!

Ivan Vyskočil v šoku. Nepoznal své mladší já

19.června
Herec Ivan Vyskočil, který nedávno oslavil narozeniny, si užívá letní pohody. Milovník mladých žen žije momentálně v klidu, žádné nové děvče prý nemá a jen občas se projede na motorce. Naposledy se prý pobavil na Festivalu Oty Hofmana ve Zlíně. Tam zhlédl film, ve kterém hraje jako dvacetiletý klouček.

Tajemství ze života Charlese a Diany. Jaká byla jejich velkolepá svatba?

18.června
Ani dvacet let po své smrti nepřestává britská princezna Diana fascinovat svým příběhem. 29. července 1981 se provdala za následníka trůnu prince Charlese, kterého předtím viděla jen třináctkrát! O necelých 16 let později její život tragicky vyhasl.

Absolonová vyrazila k moři. Ale jen na otočku, aby se syn proletěl

18.června
Zpěvačka Monika Absolonová se stane v listopadu dvojnásobnou maminkou. Je jí proto jasné, že příští rok se k moři s malým miminkem nepodívá. Proto vzala rodinu aspoň na pár dnů do Chorvatska.

Rodina a přátelé se rozloučí s Vránovou tam, kde to milovala

18.června
Rodina dnes oznámila, kdy a kde se uskuteční pohřeb Gabriely Vránové, která zemřela v sobotu ve věku 78 let. S herečkou, jež se proslavila rolemi v seriálech Chalupáři či My všichni školou povinní, se rozloučí ve velkém. V divadle, kde prožila kus života.

František Nedvěd ml. končí s hudbou. Bude si vydělávat ve stánku

18.června
Syn slavného písničkáře téhož jména, František Nedvěd ml., šel ve stopách svého otce a věnoval se hudbě. Jenže nabídek na práci je málo, a tak to zabalil. Neuvěříte, čím se bude živit!

Hosty INSTINKTŮ budou Tomio Okamura a Dalibor Janda s dcerou

18.června
Extrémním průkopníkem v umění prezentace byl řecký řečník Demosthenes. Dnes ale naštěstí není nutné, abychom si podle jeho vzoru vkládali pod jazyk oblázky a pokoušeli se překřičet mořský příboj. Jak řeší někteří známí čeští umělci a politici trému při vystupování?

Víme, kolik zvířat muselo zemřít, aby si Victoria Beckham naplnila skříň

18.června
Victorii Beckham neuvidíte v žádné kožešině, protože je to neetické. Jenže kožené oblečení, to už je něco jiného. Kvůli jejímu šatníku zemřely stovky zvířat!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes