15
new stories - click to show

Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

2.4 items/day

Přiznal zdravotní problémy

12:02
Proti věku není léku. Své o tom ví i herec Josef Dvořák, jenž ztvárnil nespočet nezapomenutelných rolí v divadle i před kamerou. Přiznal, že ho s přibývajícím věkem čím dál více trápí potíže se sluchem.

Co je štve ve Slunečné?

7.May
Dáma, jež se vedle herectví věnuje také malování a psaní knih, působí velmi klidným a vyrovnaným dojmem. Možná i proto ji tvůrci farmářského seriálu obsadili do role laskavé hospodyně Alžběty. Iva Hüttnerová si však po stovce natočených dílů zoufá.

Známé osobnosti vystoupí na podporu zoologických zahrad

7.May
Řada zoologických zahrad se v důsledku vládních nařízení souvisejících s pandemií koronaviru ocitla v tíživé finanční situaci. Pro jejich záchranu se uskuteční v neděli 9. května od 17 hodin benefiční online koncert s názvem "Hrajeme pro 20 ZOO", na němž vystoupí řada známých interpretů.

Zná detaily úmrtí Schelingera

7.May
U příležitosti čtyřicátého výročí úmrtí zpěváka Jiřího Schelingera promluvil jeho kolega Karel Šíp. Podělil se o detaily nešťastné události a zároveň prostřednictvím videohovoru ukázal, jak to vypadá u něj doma.

Z narozeninových plánů sešlo

6.May
Loni nikdo neočekával, že se s opatřeními proti šíření koronaviru budeme potýkat tak dlouho, a proto mnoho umělců nešetřilo plány. Devadesátiny Jiřiny Bohdalové byly opředeny spoustou z nich, prozatím se však nemohly uskutečnit. Co je se slibovaným filmem Zdeňka Zelenky, v němž měla Bohdalová hrát?

Vyhrajte novou fantasy knihu Strážci Země

6.May
Olaw, jeden ze strážců Země, byl probuzen ze sladkého spánku v kmeni svého modřínu. Dozvěděl se, že jeden z dalších strážců není k nalezení, a jeho vždy usměvavý obličej se zachmuřil.

Má nové hodnoty

6.May
Michaela Ochotská zmizela z televizních obrazovek a po šarvátkách ohledně rozvodu s tenistou Lukášem Rosolem také z titulních stránek novin. Jak se jí dnes daří a čemu se věnuje?
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes