Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

5,3 položek/den

Legendární kapela Nerez se vrací. Kdo nahradí Zuzanu Navarovou?

15:48
Po 24 letech se česká hudební scéna dočká návratu legendární kapely Nerez v novém projektu Nerez&Lucia. Původní jádro Nerezu, Zdeňka Vřešťála a Víta Sázavského, v něm doplní zpěvačka Lucia Šoralová.

S postavou si hlavu neláme. Jak to má ale s plastikami?

13:57
Vypadat v jednasedmdesáti jako Jana Švandová, je snem mnoha žen. Co se postavy týče, vděčí za ni herečka genům. Přesto se nezanedbává a přiznala, že občas pomůže i šikovný chirurg!

Jaromír Soukup a Honza Musil zatopí exekutorům

11:24
V České republice je v exekuci neuvěřitelných devět set tisíc lidí, s rodinnými příslušníky dlužníků se existenční problémy dotýkají více než dvou milionů lidí. Navzdory tomu, že naši politici tvrdí, jak nám roste ekonomika a navyšují se platy, je mnoho těch, kteří denně řeší, jak vyjdou. A právě proto vznikl nový pořad Takhle tu žijeme!, v němž budou lidem v nesnázích pomáhat Jaromír Soukup sp...

Václav Postránecký končí kvůli nemoci s natáčením

10:12
Herec Václav Postránecký bojuje s vážnou nemocí, kvůli níž skončil nedávno na operačním sále. Ačkoli procházel náročnou léčbou, postavil se statečně před kameru. Jenže nyní už mu to zdravotní stav nedovoluje.

Pár dnes slaví narozeniny. Spřízněné duše už navždy spolu!

8:22
Společně přečkali několik manželských krizí a vrátili se k sobě i přesto, že žili nějaký čas odděleně. Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones jsou manželským párem už osmnáct dlouhých let a herečka nedávno zavzpomínala na to, jak se vlastně poprvé setkali.

David Gránský dodrží tradici. Do roka se ožení

6:34
Herec, zpěvák a moderátor David Gránský se vrátil z cesty po USA, kde strávil tři týdny se svojí přítelkyní Nikolou Madunickou. Nadšení z pobytu neovlivnilo ani rozřezání gum u jeho půjčeného auta v San Franciscu. V New Yorku navíc požádal svoji dívku o ruku. David Gránský

Gott i Zelenková smutní. Jak vzpomínají na zesnulou kolegyni?

24.září
Dnes zasáhla zpěváky Karla Gotta a Jitku Zelenkovou smutná zpráva. Jak jsme vás již informovali, zemřela slovenská zpěvačka Jana Kocianová, která s oběma zpívala v sedmdesátých letech. Jak na ni vzpomínají?

Těhotná modelka Fajksová se pozvracela v supermarketu

24.září
Modelka Tereza Fajksová přišla minulý týden s krásnou novinkou - je těhotná! Jenže nastávající mateřství jí dává už od začátku pořádně zabrat. Naštěstí to blonďatá kráska bere s humorem a nezapomíná bavit své fanoušky.

Hosty dnešních INSTINKTŮ budou sportovci Robert Změlík a Jan Bořil

24.září
Zajímá vás, co si myslí a čím se baví známé tváře české kulturní a společenské scény? Dívejte se již dnes ve 21:25 na diskusní pořad generálního ředitele Jaromíra Soukupa se spoustou našich předních osobností!

Nový barrandovský pořad s Jaromírem Soukupem a Honzou Musilem

24.září
Nenechte si ujít nový pořad televize Barrandov - Takhle tu žijeme, kde se budou oblíbení moderátoři Jaromír Soukup a Honza Musil zabývat tím, co všechno mohou způsobit dluhy.

Lucie Vondráčková zahání smutek z rozchodu prací

24.září
O Lucii Vondráčkové se toho poslední dobou napsalo hodně. Vše ale bylo spojeno s jejím rozvodem s Tomášem Plekancem. Tentokrát však z trochu jiného soudku. Zpěvačka se rozptýlila u pohádky!

Taťjana Medvecká: Měli bychom umět víc používat mozek

24.září
Nejprve film Jan Palach, nyní román o Františku Krieglovi – muži, který se v srpnu 1968 pod hrozbou likvidace vzepřel okupantské moci a jako jediný nepodepsal potupný Moskevský protokol. To vše úzce souvisí s letošním padesátým výročím okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy. Ptáte se, co s tím má společného herečka Taťjana Medvecká? Stala se nejen kmotrou knihy, ale možná si zahraje i ...

Petr Vondráček strávil prázdniny s dcerou

24.září
Poté, co muzikant, zpěvák a herec Petr Vondráček opustil matku svého dítěte a našel si novou přítelkyni, už sice nezažívá partnerskou dovolenou ve třech, o rodinnou dovolenou ve třech ovšem nepřišel!

Bouček dostal padáka, Dejdar přišel o hlas

23.září
Moderátor Libor Bouček má ale pech! Ačkoli nedávno přiznal, že se na uvádění nové televizní soutěže po boku Leoše Mareše připravoval skoro dva roky, nebylo to nic platné. Televize pořad 1 proti všem kvůli velmi nízké sledovanosti zrušila a moderátoři dostali padáka. Taková smůla! Obzvlášť proto, že Libor kvůli tomuto pořadu na poslední chvíli odřekl svou účast ve StarDance.

Přenechala roli Kretschmerové

23.září
Již v květnu jsme vás exkluzivně informovali o tom, že herečka Simona Stašová dostala nabídku účinkovat v novém seriálu Krejzovi. Vzhledem k tomu, že se ale jedná o ztvárnění postavy, která se v ději fyzicky takřka neobjevuje, nabídku odmítla a práci přenechala jiné kolegyni. My už nyní víme, že jí není nikdo jiný než Jaroslava Kretschmerová!
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes