15
new stories - click to show

Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

83.2 items/day

Vojtěch Dyk: podivné praktiky populárního zpěváka

12:57
Vojtěch Dyk & B-Side Band byla značka, na niž fanoušci slyšeli. Měli za sebou deset let spolupráce, nespočet vyprodaných koncertů a třikrát si podmanili největší halu v zemi. Jejich cesty se ale rozešly. Podle lídra B-Side Bandu na ně Vojtěch Dyk udělal levou a nechal je v příšerné situaci.

Ondřej Gregor Brzobohatý vytáhl dávnou křivdu. Cítí se okraden

12:57
Muzikant Ondřej G. Brzobohatý se nečekaně rozpovídal o křivdě, která ho sžírá již osm let. Má pocit, že ho kolegové z branže okradli o jeho nápad a vydělali na něm obrovské jmění. Háček je v tom, že to hudebník nemá jak dokázat.

Marek Eben jako farmář selhal

12:57
Marek Eben je jednoznačně nejpopulárnějším moderátorem v Česku. Člověk by si myslel, že dokáže zvládnout pomalu všechno, avšak sám přiznal, že tomu tak není.

Stížnosti na Ewu Farnou. Fanoušci nedostali to, co si zaplatili

12:57
Zpěvačka Ewa Farna (30) podruhé vyprodala největší halu v Česku. Zatímco nyní rozdávala radost, v prvním případě byli mnozí její fanoušci zklamaní. Ti, kteří si totiž koupili vstupenky za 10 tisíc korun kus, zdaleka nedostali to, co jim bylo slíbeno!

Slavní zavzpomínají na Urbánkovou

12:57
Desítky umělců zavzpomínají na Naďu Urbánkovou (†83). Legenda Semaforu, pětinásobná zlatá slavice, zpěvačka, herečka a moderátorka po sobě zanechala řadu písní a hitů, jež zasáhly několik generací. Právě ty si přijdou zazpívat její přátelé ve čtvrtek 11. dubna od 19 hodin do Velkého sálu pražské Lucerny.

Jaromír Jágr plánuje konec kariéry?!

12:57
SEDMIČKA se exkluzivně dostala k velmi pikantním informacím. Z nich vyplývá, že nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr má v plánu ohlásit příští sezonu jako svoji poslední. Při té příležitosti navíc pro fanoušky chystá překvapení!
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes