Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

6,4 položek/den

Slavný kuchař se neudržel. Tulil se ke krásné herečce

16:34
Gordon Ramsay si zadělal na problémy. Teď, když je stále aktuální kampaň MeeToo, měl nemístné poznámky na krásku Sofiu Vergaru přímo před televizními kamerami....

Jiří Krampol skončil v nemocnici

12:52
Nechybělo mnoho, aby herec Jíří Krampol strávil Štědrý den na nemocničním lůžku. Těsně předtím se totiž ocitl v Nemocnici Na Františku, kde pobyl celkem čtyři dny.

Nepoučitelný princ Philip. Dva dny po nehodě jel bez pásů

11:03
Manžel britské královny Alžběty II. princ Philip (97) dostal varování od policie poté, co byl vyfotografován, jak usedl za volant, aniž se připoutal.

Michaela Kuklová: srdceryvný vzkaz nemocnému Pomejemu

19.ledna
V manželství s Jiřím Pomejem si herečka Michaela Kuklová prošla peklem, přesto ji vůbec netěší poslední zprávy o jeho chatrném zdraví. Naopak, svému exmanželovi přeje brzké uzdravení a jeho rodině poslala velmi dojemný vzkaz.

Federer se rozpovídal o svém soukromí. Co prozradil?

19.ledna
Roger Federer prozradil, jaký byl jeho první polibek s manželkou Mirkou! Jindy nepříliš sdílný tenista tak v jednom z nejčerstvějších rozhovorů zabrousil do hodně intimních detailů ze svého soukromí....

Klára Pollertová-Trojanová: Nerada chválím svoje děti

19.ledna
Nedávno měl premiéru nový film Cena za štěstí, v němž si zahrál téměř celý klan rodiny Trojanů. S rodiči a dědečkem se před kamerou objevil také mladý Josef Trojan (18), syn Ivana Trojana a Kláry Pollertové-Trojanové. Ta přiznala, že na ni její syn udělal dojem!

Nová partnerka Plekance Šafářová: staví si hnízdečko lásky!

19.ledna
Vypadá to, že tenistka Lucie Šafářová se plánuje natrvalo usadit s hokejistou Tomášem Plekancem (36). V lednu totiž oficiálně ukončí kariéru, a podle našich informací navíc koupila pěkný pozemek v Praze, kde už začala stavět dům snů.

Honza Musil o pádu: Vylezl jsem na žebřík a pak už nevím nic

18.ledna
Takto si konec roku oblíbený barrandovský moderátor Honza Musil rozhodně nepředstavoval. Místo poklidných vánočních svátků s rodinou trávil Štědrý den i Silvestra v nemocnici. Při nešťastném pádu ze žebříku, když lezl pro květináč na vánoční růži, si vážně poranil páteř. Má za sebou dvě operace a před sebou ještě dlouhou rekonvalescenci. V exkluzivním rozhovoru pro SEDMIČKU přiznal, jak se mu l...

Je na tom zle? Karel Gott zrušil narozeninový megakoncert

18.ledna
Obrovský šok pravděpodobně čeká na fanoušky Karla Gotta, kteří měli v plánu jít na jeho megakoncert k 80. narozeninám v největší hale v Česku. V médiích se objevila zpráva, že Mistr kvůli zdravotním problémům oslavu zrušil!

Představiteli Freddieho Mercuryho se stal trapas přímo na pódiu

18.ledna
Držitel Zlatého glóbu za roli Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody, Rami Malek, pořádně "utřel nos". A to přímo na pódiu během slavnostního večera předávání Zlatých glóbů. Podívejte se na jeho trapný moment. Proč mu Nicol Kidman ukázala záda? Rami o potupném momentu promluvil v show Jimmyho Kimmela:

Rozchod Jágra a Kopřivové? Veronika hnízdí u budoucí tchyně

18.ledna
V médiích se to hemží spekulacemi o rozchodu hokejisty Jaromíra Jágra a jeho přítelkyně Veroniky Kopřivové. Jenže podle našich informací se nejspíš žádné kopačky nekonají. Naopak, blonďatá kráska si v tichosti nechala zapsat trvalé bydliště u Jágrovy maminky!

Nový dokument o JFK mladším: Hádky se ženou a rvačka s fotografem

18.ledna
Letos uběhne 20 let od tragické smrti Johna F. Kennedyho mladší. Americká ABC v novém dokumentu podrobně mapuje jeho poslední dny života. Předem zveřejnila záběry z divokých hádek s jeho partnerkou. Zachycené jsou i poslední hodiny před osudným letem, při kterém se letadlo s JFK Juniorem zřítilo do Atlantiku. Vy se na ně můžete podívat už teď ve videu...
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes