Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

5.3 items/day

Krampolovou pustili z tuniské nemocnice

15:29
Herci a moderátorovi Jiřímu Krampolovi spadl kámen ze srdce. Dnes byla jeho manželka Hana propuštěná z nemocnice. Zkolabovala během dovolené v Tunisku.

Zagorová překvapila novým klipem. Stárnutí se nebojí

13:42
Vrásky, šedé vlasy, povadlá pleť a nadváha. S tím se zpěvačky jenom těžko smiřují. A jen hrstka z nich dokáže stárnout s grácií. Hana Zagorová se řadí mezi ženy, které vypadají na tolik, na kolik se cítí. A nebojí se o nelichotivém tématu i zazpívat!

Parmové se splní další přání. Konečně oblékne svatební šaty

11:55
Sandra Parmová si poslední dobou plní jedno přání za druhým. Před necelými dvěma lety porodila dceru Emily, je to pár měsíců, co si nechala zvětšit poprsí a nyní se konečně dočká i svatby. Bílé šaty oblékne v srpnu.

Monika Bagárová promluvila o rakovině. Co se stalo?

10:44
Podobně jako některé další osobnosti, i zpěvačka Monika Bagárová se rozhodla pomáhat onkologicky nemocným pacientům. V rámci projektu Silná a krásná, jehož je ambasadorkou, předala ženám, jež onemocněly touto nemocí, paruky a přiznala, že je obdivuje.

Jan Skopeček je smířený s osudem

8:23
Legendární herec Jan Skopeček, který již třetím rokem pobývá v domově pro seniory, nemá zrovna veselé stáří. Chodí za ním minimum návštěv, nejčastěji se pohybuje v teplácích nebo pyžamu, a mrzí ho, že své kamarády a rodinu nevídá častěji.

Pavla Tomicová je sama sebou. Do společnosti vyrazila bez make-upu

6:37
Není hvězda jako hvězda! Herečka Pavla Tomicová, která je od taneční soutěže StarDance na vrcholu své slávy, jde z role do role a firmy se o ni přetahují skrze nabídky na reklamu, si na třpytky a honosné róby nepotrpí.

Manželství Maroše Kramára se rozpadalo roky

19.May
Herec Maroš Kramár si k 60. narozeninám nadělil svobodu. Jeho dvacetileté manželství s právničkou Natašou Nikitinovou ukončil soud za dvacet minut. Po téměř třech letech, kdy se hádali, se tak oba můžou zase volně nadechnout.

Veronika Kopřivová: Obrovský byznys na fanoušcích

19.May
Než ji objevil Jaromír Jágr, živila se jako striptérka u tyče. Veronika Kopřivová ovšem dokázala své partnerství s nejlepším českým hokejistou dokonale zúročit, založila firmu, přes kterou úspěšně prodává oblečení, a dokonce o sobě tvrdí, že je návrhářka. Má to ale háček...

Jaromír Soukup chce slyšet váš názor. Zve diváky na natáčení

19.May
Moderátor Jaromír Soukup má na TV Barrandov hned několik pořadů, v nichž řeší aktuální dění nejen v České republice. Nebojí se o problémech mluvit a dává divákům prostor, aby si udělali na věc vlastní názor. Díky lidem, kteří ho denně kontaktují, se rozhodl pro zásadní krok.

Rytmus si vzal svou lásku, těhotnou moderátorku Jasminu

18.May
Raper Patrik Vrbovský alias Rytmus a moderátorka Jasmina Alagič si dnes řekli "ano". Utajovaná svatba se odehrála na zámku v Pezinku.

Schwarzenegger byl napaden, útočníka označil za idiota

18.May
Jedenasedmdesátiletého herce a legendárního kulturistu Arnolda Schwarzeneggera v Jihoafrické republice napadl neznámý muž. Schwarzenegger po silném kopnutí do zad klopýtl a později podle agentury AP poznamenal: "Jsem jen rád, že mi ten idiot nepřerušil můj Snapchat."

Agáta Prachařová má srdce na dlani

18.May
Čím větší smutek skrývá ve svém nitru, tím barevnější zdá se býti navenek. Bývalá modelka Agáta Prachařová si nedávno v naprostém utajení nechala potetovat dlaně a dosud si toho všimla jen hrstka lidí!

Karel Gott se stal obětí podvodu

18.May
Karel Gott si na vlastní kůži vyzkoušel, jaké mohou být nástrahy moderní techniky. Sotva si totiž založil svůj vůbec první oficiální účet na Instagramu, okamžitě toho využili podvodníci, kteří se za něj začali vydávat. Důvod? Peníze!

Bud Spencer a Terence Hill: Co ukončilo jejich přátelství?

18.May
Jejich jména zná celý svět. Na svém kontě mají téměř dvacítku společných filmů, které baví diváky již řadu generací. Nejde o nikoho jiného než o Buda Spencera a Terence Hilla. Pokud jste také vy milovníci jejich komedií, můžete se radovat. Tato oblíbená klasika je stálicí TV Barrandov!
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes