Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

6,2 položek/den

Marie Rottrová takřka dva roky neviděla syna

6:30
Dnešní doba je skvělá v tom, že se můžete přestěhovat klidně na druhý konec zeměkoule. Jenže málokdy s sebou vezmete celou rodinu, což je také případ syna zpěvačky Marie Rottrové. Ten žije dlouhodobě v Kanadě a maminka ho vídá jen na monitoru svého počítače.

Mým relaxem je četba a chůze na běžeckém pásu

17:57
Miroslav Žbirka je milovníkem nejen dobré hudby, ale také knih. Jak sám přiznal, čtení je pro něj relax stejně jako ranní procházka. Na ulici ho ale nepotkáte. Vykračuje si to totiž doma!

Čeho Jitka Zelenková dodnes lituje?

14:26
Stačilo málo a ze zpěvačky Jitky Zelenkové mohla být i filmová hvězda. V roce 1980 však učinila špatné rozhodnutí, které ovlivnilo celou její další kariéru. A líto je jí to dodnes.

Martin Maxa má lepší džob než zpívání. Čím si vydělává statisíce?

12:07
O tom, že zpěvák Martin Maxa je rovněž uznávaným malířem, nemá mnoho lidí ani potuchy. Poté co viděl jeho obrazy jeden z uznávaných galeristů na výstavě ve strahovské obrazárně, prohlásil, že mu prý doslova spadla brada.

Jiří Krampol utíká před technikou

10:24
Herec a moderátor Jiří Krampol i po nedávných kulatinách nezahálí. Před pár dny natáčel dva pořady na Slovensku, jezdí po republice, pravidelně cvičí, a když má volno, vyráží na výlety.

Bendová už se připravuje na zimu. Na horách ji ale neuvidíte

8:37
Alice Bendová dorazila s rodinkou z letního sídla na Teneriffe opět na pár týdnů do Prahy. Prozradila, že už jí začínají přípravy na Vánoce, ale na lyžování ji moc neužije. Mráz a zimní oblečení krásce nic neříkají!

Krvavé zranění Dana Nekonečného. Pomoc našel u šamana

14.listopadu
Showman Daniel Nekonečný pravidelně navštěvuje svého přítele šamana v amazonském pralese, u kterého si prý nechává dobíjet baterky. Poté co ho před několika týdny pokousaly dravé ryby, ho musela ošetřit šamanova dcera.

Je na úplném dně. Alkohol a léky jsou jeho denním chlebem

13.listopadu
Psychický stav Jiřího Pomejeho se po rozchodu s manželkou Andreou rapidně horší. Jeho otec mu shání léčebnu, protože k závislosti na alkoholu se přidaly ještě léky. Ani hercův nejlepší kamarád už s ním nemá slitování!

Pohádka zachráněna. Ukradené záběry i technika se našly

13.listopadu
Režisér Juraj Jakubisko se tentokrát při natáčení pořádně zapotil. Místo toho, aby dokončil pohádku Perinbaba, musel řešit krádež. Někdo totiž sebral paměťové karty s uloženými záběry i elektroniku!

Jana Štěpánková po smrti manžela: funguje díky synovi

13.listopadu
Herecká legenda Jana Štěpánková příliš často rozhovory o svém soukromí neposkytuje. Nedávno však udělala výjimku a prozradila, jak moc jí její jediný syn Jan po smrti manžela Jaroslava Dudka pomáhá.

Místo zkoušek společná terapie

13.listopadu
Šestnáct let nevydala kapela Lucie novou desku, přesto patří v Česku mezi legendy. Ačkoli to vypadalo, že budou její členové do konce života rozhádání, osud je svedl zase dohromady. Lucie vydává album EvoLucie, vyráží na turné a kluci z kapely si nyní rozumějí víc než kdy jindy, což prozradili v rozhovoru pro Instinkt.

Miroslav Donutil: krutá rána osudu

13.listopadu
Navzdory faktu, že je tomu už sedmadvacet let, kdy zemřel herec, básník, spisovatel, malíř a silák Franta Kocourek († 44), jeho kamarád Miroslav Donutil na něj ani po takové době nezapomíná. Dokonce přiznal, že mu František dnes a denně chybí a často na něj prý myslí. S tím, že odešel, se totiž Miroslav nikdy pořádně nesmířil...

Krásná Scarlett Johansson je filmovou osobností tohoto roku

12.listopadu
Nejenže je třiatřicetiletá Scarlett Johansson nejvíce vydělávající herečkou, ale v neděli se stala také ženskou filmovou osobností roku 2018! Vítězství v soutěži má díky svým fanouškům.

Myšák Mickey slaví devadesátku. Popřát mu přišla i Kerndlová

12.listopadu
Je to neuvěřitelných 90 let, co oblíbený disneyovský hrdina Myšák Mickey začal bavit děti i dospělé po celém světě. Na zahájení výstavy, která vznikla právě na jeho počest, dorazily i herečka Sandra Nováková a zpěvačka Tereza Kerndlová.

Ohnivé peklo v Kalifornii zasáhlo i celebrity. Kdo přišel o dům?

12.listopadu
Při rozsáhlém požáru Woolsey, který v posledních dnech pustoší jih Kalifornie, přišlo o svou nemovitost i několik celebrit. Je mezi nimi zpěvačka Miley Cyrus, rocker Neil Young, herečka Caitlyn Jennerová, herec Gerard Butler, režisér Scott Derrickson nebo německý moderátor Thomas Gottschalk.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes