Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

5.6 items/day

Veronika Stropnická: Jak je to trošku haj*l nebo nepracovitý, tak ti se Agátce líbí

17:04
To si myslí Veronika Stropnická o výběru partnerů své dcery Agáty Hanychové. A nebyla skoupá na slovo, kdyby ji Agáta nezastavila, asi by se vyjádřila ještě hůř.

Iva Pazderková ukázala bříško

15:22
Herečka a moderátorka Iva Pazderková se přidala k zástupu celebrit a ukázala bříško! Ne však těhotenské, ale vypracované. A je na co se koukat!

Nikol Štíbrová trpěla nezájmem partnera

13:10
Známá blondýnka Nikol Štíbrová má už ¾ roku vztah, přiznala ale, že čtrnáct let o ni její vyvolený nejevil žádný zájem.

Eva Burešová překonala strach a pořídila si auto

11:31
Krásná herečka a zpěvačka Eva Burešová měla dlouhou dobu velký strach, který dokázala nyní překonat! Stala se z ní neohrožená řidička.

Lenka Zahradnická se pochlubila sexy otcem

9:19
Podruhé těhotná herečka Lenka Zahradnická se na Instagramu ráda chlubí svou krásnou rodinou. Podívejte se, s jakým sexy chlapem založila rodinu.

Jan Bendig se modlil za Moniku Bagárovou a její dceru

7:08
Poslední hodiny před porodem trávila Monika Bagárová se svými přáteli těhotnou Markétou Konvičkou a Janem Bendigem. Ten nakonec přiznal, že se usilovně modlil.

Eva Pilarová bude mít konečně vhodné pietní rozloučení

28.May
Eva Pilarová odešla do muzikantského nebe už v březnu, ale ctihodného rozloučení se kvůli pandemii nemoci COVID-19 bohužel nedočkala. To bude nyní ale napraveno.

Peter Pecha má dost zvláštní humor, škrtil na veřejnosti svou ženu

28.May
Herečka a zpěvačka Kateřina Pechová a její manžel, zpěvák a muzikálový herec Peter Pecha jsou součástí charitativního kalendáře, který letos už počtvrté připravuje spolek ALSA. Ten zajišťuje komplexní pomoc a asistenci pro pacienty s ALS, neboli amyotrofickou laterární sklerózou, a jejich rodiny. Pár se před objektivem fotografky pěkně rozdováděl!

Marcela Holanová konečně bez krutých bolestí

28.May
Celý loňský rok provázely zpěvačku Marcelu Holanovou nepříjemné zdravotní problémy. Podstoupila operaci kyčle a ještě donedávna chodila o holi. Teď se však konečně začíná blýskat na lepší časy.

Marie Křížová čeká druhé dítě, mateřskou dovolenou ale neplánuje

28.May
Po šesti měsících konečně řekla pravdu. Muzikálová zpěvačka Marie Křížová spolu s manželem Janem čekají druhé miminko.

Olympic vybere klávesistu v přímém přenosu. Petr Janda už se těší

28.May
On-line vystoupení, které bude zároveň konkurzem na nového klávesistu, se odehraje v sobotu 30. května v rámci pokračování charitativního pořadu Víkend pro seniory 2 s podtitulem Tahle země je i pro starý.

Patricii Pagáčovou neustálé dotazy na její těhotenství už uráží

28.May
Patricie Pagáčová je úspěšná, krásná, vdaná a každého nejvíc zajímá, kdy už konečně bude těhotná! A takový intimní dotaz považuje Patricie za nevhodný!

Andrea Bocelli překonal smrtelnou nemoc, nyní promluvil

27.May
Italský miláček, tenorista Andrea Bocelli, z úcty k mnoha nakaženým a mrtvým v Itálii svou nákazu obávaným koronavirem tajil. Chtěl tak mimo jiné uchránit i svou rodinu, která se nemoci také nevyhnula.

Dominika Gottová: Jsem zvyklá si vystačit s málem

27.May
Momentálně asi naše nejslavnější dcera Dominika Gottová se už měla vrátit do práce. To se ale nestalo, vystačí s penězi?

Monice Bagárové se splnil sen, stala se mladou maminkou

27.May
Exoticky krásná Monika Bagárová porodila dceru s netradičním jménem. Spolu s tatínkem Makhmudem Muradovem se nyní radují z miminka.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes