15
new stories - click to show

Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

13.2 items/day

Chystá se do důchodu?

9:35
Sotva Josef Dvořák oslavil osmdesáté narozeniny, už přemýšlí nad tím, že by kumšt pověsil na hřebík. Proč je to pro něj ale tak těžké?

Zesměšnila Gelemovou

22.May
Herečka Jiřina Bohdalová zase perlila! Na slavnostním zahájení vernisáže děl zesnulého českého malíře Vladimíra Komárka v Obecním domě se totiž otevřeně pustila do exmilenky Felixe Slováčka Lucie Gelemové!

Proč se za sebe Jitka Čvančarová stydí?

21.May
Jitka Čadek Čvančarová je dlouhodobě na pranýři. V médiích se totiž řeší hlavně to, jak vypadá, kolik váží a jaké nosí oblečení, místo toho, aby se například psalo o její práci. Herečka se sice tváří, že je jí jedno, co si o ní okolí myslí, tvrdá kritika si ale vybrala svou daň. Už se stydí být sama sebou a pořád se hlídá a kontroluje…

Leona Machálková má ze syna drsňáka

20.May
Letos v lednu oslavil syn Leony Machálkové Artur Šípek devatenácté narozeniny. Z roztomilého chlapečka, který jako kdyby z oka vypadl svému otci Bořku Šípkovi, vyrostl mladý muž. Z jeho posledních fotografií však přechází zrak!
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes