15
new stories - click to show

Týden.cz

Description:

RSS export článků z portálu Týden.cz

URL:

http://www.tyden.cz/

Catalog:

Sport

Publishes:

19.2 items/day

Borderlands 3 zdarma, Epic rozjíždí letní rozdávání

17:12
Herní internetový obchod Epic Games Store přichází se začátkem léta s další várkou rozdávání známých her. Už nyní je k dispozici povedený titul Borderlands 3.

Útočník v Norsku pobodal nejméně čtyři lidi, byla mezi nimi jeho manželka

12:48
Útočník na jihovýchodě Norska pobodal nejméně čtyři lidi, jeden je raněný těžce, tři lehce. Policisté "předpokládaného pachatele" zadrželi zhruba hodinu po začátku incidentu.

Lékaři by u lidí s příznaky měli při diagnostice zvažovat i opičí neštovice

12:14
Lékaři by podle Státního zdravotního ústavu (SZÚ) měli při diagnostice lidí s typickými příznaky zvažovat i opičí neštovice, které se vyskytly ve Španělsku, Portugalsku a Velké Británii.

Stát musí projednávat všechny možnosti dodávek plynu, míní odborníci

11:41
Stát nyní musí projednávat všechny možnosti dodávek plynu. Jednání o získání kapacit v terminálech pro zkapalnění zemní plyn (LNG) je pojistkou. Nizozemské terminály na LNG by pro Česko mohly být i strategickou volbou, míní oslovení odborníci.

Muž se pokusil v centru Ústí nad Labem vraždit, policie ho obvinila

11:08
Policie obvinila muže, který se pokusil 15. května vraždit v centru Ústí nad Labem. Jiného muže bodl po slovní rozepři nožem do břicha a utekl. Zraněného odvezla záchranná služba do nemocnice.

Zahrada z Hornbachu s radami od Ferdinada Lefflera

10:35
Projektový market Hornbach představuje novinku jarní sezony – poradenský projektový speciál, na jehož tvorbě spolupracoval Ferdinand Leffler, český zahradní a krajinní designér, známý z televizního pořadu Ferdinandovy zahrady.

Alex Steklík Monhart navrhla limitovanou edici pouzder pro uživatele IQOS

10:03
Česká designérka Alexandra Steklík Monhart působící pod značkou Alexmonhart je známá pro svou schopnost navrhovat elegantní, jednoduché a praktické věci, které vydrží zákazníkům roky.

Odhalte, jak si jednoduše zachovat klidnou mysl a duševní zdraví

9:29
Potkáváme se na ulici, pozorujeme, co máme na sobě, jaké máme účesy, make-upy, kabelky, boty, jakým kdo přijede autem... Na tom všem si dáváme záležet.

Česko v boji proti vysokému tlaku zaostává. Nepodceňujte rizika, měřte si pravidelně krevní tlak

8:56
Obyvatelé Evropské unie patří mezi nejzdravější na světě. Přesto na každého pátého Evropana číhá nenápadné nebezpečí, o kterém mnohdy ani nemusí vědět - vysoký krevní tlak.

Česko volí prezidenta 19. 5. 2022 už nyní v našem YouTube archivu

8:22
Jaké vlastnosti by měl mít nový prezident, aby zvládl vést naši zemi v těžké době? Koho by chtěli Češi na Hradě? Volby se nezadržitelně blíží a je třeba se zorientovat a rozhodnout.

Hovory Kalousek Soukup 19. 5. 2022 už nyní v našem YouTube archivu

8:22
Exkluzivní rozhovory Jaromíra Soukupa a Miroslava Kalouska na aktuální politická i společenská témata. Dozvíte se kritické názory exministra financí a politického matadora na minulé i současné dění, na vládu i na chování politických stran.

Prodloužení nouzového stavu do konce června je podle premiéra nezbytné a poslední

19.May
Prodloužení nouzového stavu do konce června je podle premiéra Petra Fialy (ODS) nezbytné ke zvládnutí bezprecedentní uprchlické krize, kterou vyvolala invaze Ruska na Ukrajinu.

McDonald's prodá ruský byznys současnému provozovateli, změní tam název

19.May
Americký řetězec fastfoodů McDonald's prodá svůj byznys v Rusku současnému provozovateli a držiteli provozní licence Alexandru Govorovi. Největší prodejce hamburgerů na světě dnes uvedl, že firma pak bude v Rusku působit pod jiným názvem.

Turisty ze zahraničí láká do Česka nová marketingová kampaň

19.May
Turisty ze zahraničí láká do Česka nová marketingová kampaň ve vybraných zemích ve světě v čele s USA, evropskými státy a zeměmi Blízkého východu.

Metodika a aplikace pomáhají zadavatelům veřejných zakázek uplatňovat sankce

19.May
Zadavatelům veřejných zakázek pomáhá uplatňovat mezinárodní sankce vůči ruským oligarchům metodika a i ve čtvrtek spuštěná nová aplikace. Pomoc zadavatelům připravilo ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) ve spolupráci s Finančně analytickým útvarem a expertní skupinou pro veřejné zakázky.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes