Tyden.cz

Description:

RSS export článků z portálu Tyden.cz

URL:

https://www.tyden.cz/

Catalog:

Sport → Ostatní

Publishes:

4.2 items/week

Rogličovovi se nepodařilo zapnout pláštěnku a přišel tak o vedení

26.October
Nedělní šestá etapa cyklistické Vuelty přinesla první změnu v čele celkového pořadí. Obhájce loňského triumfu Primože Rogliče ze stáje Jumbo-Visma vystřídal v červeném dresu Ekvádorec Richard Carapaz.

Legendární basketbalista Jordan investoval sedm milionů dolarů do nové kliniky

23.October
Legendární basketbalista Michael Jordan otevřel v Charlotte druhou kliniku. Šestinásobný vítěz NBA, majitel místního basketbalového klubu Hornets a nejbohatší sportovec historie, do nich investoval sedm milionů dolarů.

Dres zesnulého basketbalisty Bryanta bude vystaven v muzeu afroamerické historie

20.October
Dres zesnulého amerického basketbalisty Kobeho Bryanta ze sezony 2007/08, který tehdejší křídlo Los Angeles Lakers dostalo za zvolení nejužitečnějším hráčem NBA, bude vystaven ve Smithsonianově národním muzeu afroamerické historie a kultury ve Washingtonu.

Sokolský běh se letos poběží nadvakrát, velký závod bude až na konci listopadu

19.October
Sokolský běh republiky, který vznikl loni jako připomínka vzniku samostatného Československa, se tentokrát uskuteční nadvakrát. Ve výroční den 28. října se vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v Česku uskuteční jen individuální výzva.

Plavkyně Horská se postarala o nový český rekord na 200 metrů prsa v krátkém bazénu

19.October
Plavkyně Kristýna Horská překonala na mítinku v krátkém bazénu ve Skopji český rekord na 200 metrů prsa. Časem 2:19,88 vylepšila dosavadní rekordní výkon Martiny Moravčíkové z roku 2015 o více než tři sekundy. Osobní rekord si posunula o více než pět sekund.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes